بستری-بر-احیای-اقتصاد-صنعت-ساختمان

شرکت بازرگانی فولاد آیرومارت، امسال نیز همچون سال‌های گذشته در نمایشگاه صنعت ساختمان در سالن ۴۳ حضور فعال داشت و در اولین روز نمایشگاه، دیدار اعضای اتحادیه آهن فروشان تهران با تجار عراقی با همکاری آیرومارت صورت گرفت.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام شرکت بازرگانی فولاد آیرومارت، روند بازار در شرایط اقتصادی چند سال اخیر ایران، باعث شده که گروه صنایع ساختمانی روزهای پر افت و خیزی را پشت سر بگذارد. لذا خلق موقعیت‌های تجاری جدید می‌تواند از طریق برپایی نمایشگاه و برگزاری نشست‌های B۲B میان فعالان صنعت ساختمان و تامین‌کنندگان مقاطع فولادی نظیر میلگرد، تیرآهن و.. صورت بگیرد.

از این رو نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان که از ۶ تا ۹ مرداد ماه ۹۸ در حال برگزاری است و صبح یکشنبه ۶ مرداد با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد، می‌تواند بستر مناسبی برای احیای اقتصاد صنعت ساختمان باشد.

در این دوره از نمایشگاه با رویکرد صادرات و تحقق شعار امسال مبنی بر حمایت از تولیدکنندگان داخلی، نشست‌های B۲B با حضور تجار و بازرگانان کشورهای عراق، افغانستان و سوریه با همراهی بازرگانی آیرومارت برگزار شد. بستر مناسب کشورهای منطقه در حوزه صادرات غیرنفتی، فرصت مناسبی برای کسب‌ و کارهای ایرانی فراهم آورد تا بتوانند محصولات و خدمات خود را در این نمایشگاه ارائه داده و زمینه‌ای برای صادرات آن‌ها ایجاد کنند.

انتهای رپرتاژ خبری

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق