02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور

تامین سرمایه

با توجه به شرایط کنونی اقتصادی سرمایه گذاری های سنتی و یا سپرده گذاری های بانکی دیگر راه مناسبی برای افزایش سرمایه و متناسب سازی سود حاصل از سرمایه گذاری  با تورم نیست . شهرآهن به عنوان بزرگترین مجموعه وارد کننده و صادر کننده آهن آلات و مصالح ساختمانی در کشور با در دست داشتن اجرای چندین و چند ‍پروژه بزرگ ساختمانی و تیم های متخصص تحلیل بازار و به عنوان مرجع اصلی قیمت گذاری آهن آلات ، با نگاه به آینده اقتصاد کشور و منطقه همواره ثابت کرده است که ترکیب متوازن از تجربه و علم که سطوح بالای مدیریتی تا تمامی اجزا این مجموعه ، بهترین تصمیم را برای افزایش مطمئن سرمایه  شما و شرکای خود اتخاذ خواهد کرد.

با توجه به اینکه بازار هدف ما محدود به شهر، استان ، کشور یا منطقه نمیباشد و با اتکا به توانمندی ‍‍اثبات شده و رزومه قابل اتکای خود در انجام اهداف اقتصادی بازرگانی خود به عنوان مجری ، تامین کننده سرمایه و مصالح و خدمات در داخل و خارج از کشور این ادعا خیلی بزرگ نیست که یکی از کامل ترین مجموعه ها با کمترین ریسک برای سرمایه گذاری در پروژه های عمرانی در خاور میانه هستیم.

تضمین بازگشت سرمایه و سود حاصل از آن در کوتاه ترین زمان با توجه به موقعیت پروژه به شریک وسرمایه گذاراز دیگر مزایای سرمایه گذاری درشهرآهن است .

ما شمارا شریک خود در سرمایه گذاری میدانیم وتمام تلاش ما با بکارگیری تخصص و تجربه این مجموعه برای ایجاد سود مشترک و منفعتی پایدار میباشد .

سرمایه گذاران دیروز ما شرکا و دوستان وفادار امروز ما هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

5/5
3 امتیاز

از آخرین مقالات و رویدادهای شهرآهن مطلع شوید

لطفا جاوا اسکریپ را فعال نمایید