اخبار بازار فولاد

اخبار بازار فولاد

- بهای بیلت منطقه CIS فوب دریای سیاه به ۴۰۰ تا ۴۰۵ دلار کاهش پیدا کرده در حالی که در چین به علت توقف واحدهای سینترینگ (گندله سازی) 30 ‏یوان افزایش داشت و به ۳۴۲۰ یوان رسید.

- یک فولادساز روسی ۲۵ هزار تن

بیلت

به بهای ۴۴۳ دلار در تن CFR به فیلیپین فروخته است. همچنین در بازار ۱۰ هزار تن بیلت از CIS به مصر، ۴۲۵ دلار CFR پیشنهاد شده است.

 

- تجار پیش بینی می کنند به جهت نزدیکی به تعطیلات سال نو میلادی، تا دو هفته بازار آرام باشد.

 

-

قیمت قراضه

وارداتی به ترکیه به ۲۸۸ دلار در تن کاهش پیدا کرده است.

 

- گفته می شود

صادرات میلگرد و محصولات فولادی

چین به جنوب شرق آسیا به طور جدی ادامه دارد و ورق گرم به بهای ۴۸۵ دلار فوب به کره جنوبی فروخته می شود. در حالی که ویتنام به دنبال قیمت های۴۷۰ تا ۴۷۵ دلار CFR می باشد.

 

-

میلگرد

چین نیز به بهای ۴۶۱ دلار فوب و از شرق چین به بهای ۴۸۵ دلار فوب پیشنهاد شده در حالی که میلگرد سنگاپور به بهای ۴۶۹ دلار CFR موجود است .

 

- ترکیه نیز میلگرد را ۴۵۵ تا۴۶۰ دلار فوب پیشنهاد می دهد و برای جلوگیری از افت بیشتر قیمت ها، واحدهای موجود در این کشور با ۵۰ درصد ظرفیت به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

 

- میلگرد توسط امارات استیل برای تحویل ژانویه ۱۱۷ درهم کاهش داشته و به ۵۷۱ دلار در تن رسیده است در حالیکه سایر تامین کنندگان میلگرد در امارات ۱۸۵۰ تا ۱۸۹۰ درهم درب کارخانه پیشنهاد می‌دهند.

 

- در مصر نیز بعد از اعلام نشدن رسمی عوارض بر روی میلگرد و فولاد میانی، با توجه به افت قیمت قراضه و شمش، فولاد عز استیل، میلگرد را ۶۶۰ دلار در تن اعلام کرده است که معادل ۱۱۸۳۰ پوند مصر می باشد و فولاد Al Garhy بهای میلگرد را به ۱۱ هزار و ۵۵۰ پوند مصر کاهش داده است.

 

- سومین

تولیدکننده میلگرد

مصر نیز بهای این محصول را ۱۱۲۰۰ پوند در هر تن اعلام کرده است. همچنین گفته می شود اسلب صادراتی فوب دریای سیاه به ۴۱۵ دلار کاهش یافته است.

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق