دستگیری جاعلان حرفه ای و کشف حواله های جعلی ۱۰۰۰ تن میلگرد

اقتصاد ایران: میانه- فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری جاعلان حرفه ای و کشف حواله های جعلی بیش از ۱۰۰۰ تن میلگرد شرکت فولاد آذربایجان خبر داد.

سرهنگ رمضان الهوردیان در گفتگو با خبرنگار مهر از دستگیری جاعلان حرفه ای و کشف حواله های جعلی بیش از ۱۰۰۰ تن میلگرد شرکت فولاد آذربایجان به ارزش تقریبی ۴۰ میلیارد ریال در شهر میانه داد که این زمینه دو جاعل حرفه ای دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

سرهنگ الهوردیان اظهار داشت: در پی ارائه حواله جعلی ۲۰ تن میلگرد شرکت فولاد آذربایجان به ارزش ۸ میلیارد ریال توسط یکی از افراد موضوع در دستور کار مامورین پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

به گفته وی در تحقیقات انجام شده فرد ارائه دهنده حواله جعلی مذکور با ارائه مستندات مدعی شد که حواله ها را در ازای یک باب ویلا در یکی از شهرهای شمالی از فرد دیگری دریافت کرده و از ماهیت جعلی آن مطلع نبوده است.

این مقام انتظامی افزود: با عنایت به حساسیت موضوع رد پای متهم اصلی و همدستان احتمالی ایشان در یکی از شهرهای اطراف تهران رصد شده و پس از انجام هماهنگی های قضایی نسبت به دستگیری احدی از متهمین اقدام، که در محل سکونت نامبرده نیز حواله جات جعلی ۸۰۰ تن میلگرد شرکت آذربایجان به ارزش تقریبی ۳۲ میلیارد ریال و همچنین مهر جعل شده شرکت فولاد، کاغذهای مخصوص چاپ حواله و سایر مدارک جعلی من جمله کارت شناسایی نظام مهندسی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان با بیان اینکه با کارهای اطلاعاتی پیچیده سرانجام همدست متهم نیز شناسایی و دستگیر شده و پس از تکمیل پرونده مقدماتی به مقامات قضایی تحویل شدند از مردم خواست در معاملات خویش نهایت دقت را بکار برده و موارد مشکوک را با سامانه ۱۱۰ در جریان گذارند.

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق