پایگاه خبری فولاد ایران - توکیو استیل ژاپن در ماه نوامبر 9 مرتبه قیمت خرید قراضه از بازار داخلی را بالا برد. آخرین قیمت تا 10 دلار رشد داشته 278 دلار هر تن شد. به گزارش فولاد ایران،  در مجموع در نوامبر این کارخانه قیمت خرید قراضه را تا 48 دلار بالا برد. تقاضای قراضه در ژاپن بالاست و فروشنده ها در معامله عجله ای ندارند و منتظر رشد قیمت بیشترند.

در بازار داخلی ژاپن، کارخانه توکیو استیل قیمت خرید قراضه از بازار داخلی را برای هفتمین بار از ۱۷ جولای تاکنون بالا برد. قیمت خرید قراضه سنگین کلاس ۲ این بار ۵ دلار گران شد و قیمت هر تن 241 دلار شد. در حالی که قیمت خرید قراضه در بازار داخلی از جولای تاکنون ۲۱ درصد رشد داشته، قیمت قراضه سنگین کلاس ۲ صادراتی ژاپن در این مدت ۲۳ درصد رشد داشته و ۲۸۰ دلار در هر تن فوب شده است.

قیمت سنگ آهن ۶۲ درصد، با 2.95 دلار ارزان شد و با قیمت 121.60دلار خرید و فروش می‌شد. سنگ آهن عیار ۶۵ درصد هم 2دلار ارزان شد و با قیمت 130.60دلارمعامله شد. شمش فولاد در چین 2.12دلار ارزان‌تر شد و در کانال 501.96دلار خرید و فروش می‌شد. «شمش روی» 32دلار گران شد و با قیمت 2462دلار معامله می‌شد.

منبع: Platts ترجمه: م. تابان شمال

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق