قیمت آهن آلات 2
روند افزایشی قیمت آهن آلات در هفته گذشته : در آخرهفته گذشته ( آخر خرداد  1396 ) شاهد جو آرام تری نسبت به اوایل هفته در بازار آهن تهران بودیم. در هفته ی گذشته که موج نوسانی عظیمی بازار اهن تهران و بازار آهن شادآباد را در بر گرفته بود، باعث افزایش قیمت ها و بسته شدن فروش شد. به دنبال افزایش قیمت و بسته شدن فروش تعدادی از عرضه کنندگان آهن آلات، تحرکی نسبی نیز در بازار به چشم خورد که این همین تحرک کوچک باعث شد تا بازار آهن از آن حالت ثابت و بی رمق خارج شود.   اخبار بازار آهن در هفته گذشته حاکی از نوسان قیمت ها می باشد. به عنوان مثال در ابتدای صبح شنبه 27/3/96 قیمت پروفیل ، میلگرد ، تیرآهن ، نبشی و ناودانی ... ثابت اعلام شد، اما از ساعت 12 به بعد قیمت ها جو نوسانی به خود پیدا کرد و بازار دچار نوسان شد. این موضوع باعث شد تا دوباره عرضه کنندگان آهن آلات، اقدام به بستن فروش خود کنند.    قیمت پروفیل قیمت پروفیل ها از همان ابتدای هفته با افزایش 30 تومانی اعلام شد و قیمت ها بصورت لحظه  ای تغیر پیدا می کرد و تا اواسط هفته چندین بار تغییر کرد  

 قیمت میلگرد

قیمت میلگرد ها نیز در هفته گذشته دست خوش افزایش قیمت شد و جو نوسانی بالایی را به خود گرفت. قیمت میلگرد نیشابور،  ابهر ، کاشان ، قزوین و ...15 الی 50 تومان افزایش پیدا کرد و کارخانه های تولید کننده این میلگرد ها، فروش خود را بستند.  

قیمت تیرآهن

در چند روز اخیر که قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان بسیار رو به بالا و افزایشی بود، دیروز قیمت های نسبتا ثابتی داشت و قیمت ها کمی کاهش یافت. می توان به وضوح اعلام کرد که قیمت آهن های ذوبی پس از گذشت چند روز افزایش قیمت در حال حاضر روندی ثابت پیدا کرده و قیمت ها در بعضی از سایز ها کمی کاهش یافته است. با وجود این تفاسیر لازم به ذکر است که قیمت تیرآهن های متفرقه افزایش پیدا کرده و از آن سیر ثابت بودن خود خارج شده است.

قیمت آهن

برای دریافت قیمت آهن با شماره تلفن های 09190187107 و 09122955044 تماس حاصل فرمایید.