تولید فولاد خام در چین طی ماه ژوئیه با افزایش بودجه زیرساخت این بخش و بازگشایی اقتصاد پس از شیوع کرونا در این کشور، رکورد زد.


براساس داده های منتشر شده توسط اداره ملی آمار چین، بزرگترین تولیدکننده فولاد جهان در ماه گذشته 93.36 میلیون تن فولاد خام تولید کرد که 1.9 درصد بالاتر از تولیدی است که در ژوئن رخ داد و 9.1 درصد نسبت به ژوئیه 2019 رشد داشته است.


طبق محاسبات رویترز براساس داده های رسمی، میانگین تولید روزانه این فلز در چین طی ماه ژوئیه 3.1 میلیون تن و در ماه ژوئن 3.05 میلیون تن بوده است. پیش بینی رشد 2 درصدی اقتصاد چین در سال 2020بهبود اقتصاد چین پس از تجربه یک سقوط بزرگاقتصاد چین در سه ماهه دوم سال جاری میلادی مجدداً رشد خواهد کرد


بنا بر این گزارش، مصرف فولاد در ماه ژوئیه تحت تأثیر تقاضا برای محصولات فولادی مسطح در صنعت خودرو و لوازم خانگی افزایش یافت. حتی خسارت های ناشی از باران های شدید اخیر باعث افزایش تقاضا برای محصولات فولادی در بخش ساخت و ساز شد.


براساس داده های جمع آوری شده توسط موسسه مشاوره "مای استیل"، تولید کویل های نورد گرم و کویل های نورد سرد در کارخانه های بزرگ در ماه ژوئیه نزدیک به 28 درصد رشد داشته است.
این در حالی است که تولید برای میله های تقویت شده فولادی که در ساختمان ها استفاده می شود 18 درصد افزایش یافته است.

 

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق