02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور

پایگاه خبری فولاد ایران - از آنجایی که سازمان هایی مانند صندوق بین المللی پول و سازمان ملل هشدار می دهند که بحران فعلی بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ است، بانک مرکزی آمریکا بار دیگر تصمیم گرفته است که تریلیون ها دلار وارد اقتصاد کند.

به گزارش فولاد ایران، توبین اسمیت، مدیرتحقیقاتی که اخیراً در این باره هشدار داده گفت که رکود اقتصادی ایالات متحده به دلیل بیماری همه گیر کرونا نیست. وی گفت "به یاد داشته باشیم که تا هشت روز پیش ما درگیر رکود بودیم و بعد از آن فدرال رزرو آمریکا را تحت حمایت خود قرار داد و پس از آن جهان را. دنیا بسیار بزرگ تر از آن است که شکست بخورد."

وی گفت: "این حرکت چشمگیر تنها نقدینگی تزریق شده توسط ایالات متحده نیست، بلکه صندوق بین المللی پول نیز در حال باز کردن درهای خود به روی کشورهای آسیایی و سایر مناطق جهان است و این کار بزرگی است. "

او می گوید: جهان آن قدر قدرت دارد که 290 تریلیون دلار به بدهی فعلی اضافه شود و این چیزی است که بانک های مرکزی را بیشتر می ترساند. "اما، آنها همچنان از این بدهی ها استفاده می کنند تا چرخ های اقتصاد را بچرخانند تا وضعیت به حالت عادی برگردد ..."

منبع: راشاتودی ترجمه: ف. اسکندرخو

به این مطلب امتیاز دهید

0/5
امتیاز

از آخرین مقالات و رویدادهای شهرآهن مطلع شوید

لطفا جاوا اسکریپ را فعال نمایید