02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور بدون واسطه

02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور بدون واسطه

فولاد اصفهان

 

کارخانه فولاد اصفهان

نوع فعالیت: تولیدی مدیر عامل: محمدعلی رفیعیان رییس هیات مدیره: علی مس فروش تاریخ تاسیس: 1340 ناریخ عضویت: 1380 محصولات شرکت فولاد اصفهان: انواع نبشی و ناودانی مشخصات محصول: انواع نبشی و ناودانی ظرفیت تولید: 100 هزار تن طرح های توسعه: انواع نبشی و ناودانی  

شرکت فولاد اصفهان درسال 1374 به منظورتولید محصولات فولادی گرم نوردیده در شهرک صنعتی اشترجان واقع در30 کیلومتری جنوب غربی اصفهان تاسیس گردید. این شرکت در سالهای اول نسبت به تولید نبشی گرم نوردیده فولادی ساختمانی بعنوان اولین تولید كننده نبشی در بخش خصوصی همت گماشت و در سالهای بعد نسبت به افزایش تنوع تولید محصولات از جمله نبشی صنعتی، آرک معدن و ناودانی، افزایش کمیت و بخصوص افزایش کیفیت محصول اقدام نمود. این شرکت، توانسته در سالهای فعالیت و بهره برداری خود پروژه های موفقی را به پایان برساند که از جمله این پروژه ها می توان به موارد ذیل اشاره داشت.

خط مشی کیفیت

 شرکت فولاد اصفهان با هدف افزایش رضایت مشتریان، ارتقا سطح کیفیت محصول و افزایش بهره وری و کاهش قیمت تمام شده، در جهت افزایش توان رقابتی، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی براستاندارد ISO9001:2008 را برگزیده است.

 

این شرکت در راستای تحقق اهداف خود از خط مشی ذیل پیروی میکند:

  مدیریت شرکت با اعتقاد کامل به کلیه الزامات استاندارد، ضمن اجرای موثر سیستم مدیریت کیفیت با همدلی و  مشارکت تمامی همکاران، در پایان هر سال اهداف کیفی سال آتی را تصویب و در جلسات بازنگری مدیریت میزان تحقق آن را بررسی مینماید.

همچنین مسئولیت پیگیری مستمر به منظور حصول اطمینان از عملکرد سیستم مدیریت کیفیت و حفظ و نگهداری آن  به مدیر کیفیت و سیستمها(نماینده مدیر عامل) واگذار گردیده است.

  • طراحی و ساخت استندهای قفسه های نورد
  • تاسیس کارگاه تراشکاری جهت ساخت بسیاری از قطعات یدکی مصرف کارگاه نورد شرکت
  • ساخت کارگاه و تجهیز و راه اندازی تراش غلتک
  • ساخت و تجهیز آزمایشگاه مکانیک ( تستهای كشش، خمش، سختی سنجی و . . . )
  • تجهیز آزمایشگاه کوانتومتر
  • تجهیز آزمایشگاه متالوگرافی

سخن مدیر عامل

 بزرگترین افتخار شرکت فولاد اصفهان، ارتقا سطح کیفیت محصولات بنا به گواهی مشتریان ومصرف کنندگان می باشد که از یک فرآیند تحقیق میدانی با هدف benchmark مشخص گردید، هم اکنون نبشی های فولادی گرم نوردیده این شرکت به عنوان محصولاتی با کیفیت برتر نسبت به همه تولید کنندگان مشابه در کشور دارای شهرت می باشد. خرید نبشی های فولادی گرم نوردیده این شرکت با قیمت بالاتر توسط مشتریان در بازار عرضه، گواه این ادعا می باشد.

 

محصولات :

  • نبشی سایز 8 تا 12

 

نشانی کارخانه فولاد اصفهان: اصفهان، شهرک صنعتی اشترجان، خیابان پنجم، فرعی3.1، پلاک 108

 

به این مطلب امتیاز دهید

3/5
2 امتیاز