02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور بدون واسطه

02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور بدون واسطه

price-round-bar-bonab

قیمت میلگرد بناب

قیمت میلگرد بناب را در فروشگاه شهرآهن به صورت آنلاین مشاهده کنید. کارخانه بناب در سال 1386 در شهرک صنعتی بناب بنیان شده است. مجتمع فولاد بناب دارای هفت خط نورد و همچنین دو خط ریخته گری فولاد است. تولیدات محصولات کارخانه بناب میلگرد آجدار، تیرآهن، نبشی بناب، ناودانی بناب و شمش بناب می باشد. میلگرد بناب از نمونه های میلگرد با کیفیت است که از لحاظ قطر تنوع بالایی دارد. قیمت میلگرد بناب باتوجه به کارخانه سازنده و کیفیت آن متفاوت خواهد بود.

قیمت میلگرد بناب امروز

قیمت میلگرد بناب امروز را در شهرآهن ببینید. قیمت میلگرد به کیفیت و کارخانه سازنده آن بستگی دارد. نوسانات ارزی بر قیمت میلگرد بناب نیز بی تأثیر نبوده است و نسبت به سال گذاشته با افزایش رو به رو بوده است. بدلیل نوسانات لحظه ای در بازار قبل از خرید حتما قیمت نهایی محصولات را با دفتر فروش شهرآهن هماهنگ کنید.

قیمت میلگرد ظفر بناب امروز

میلگرد ظفر بناب با مساحت 150 هزار هکتار 4 سال بعد از آغاز کار کارخانه یعنی در سال 1290 تأسیس شد. تولیدات این کارخانه بدلیل داشتن کیفیت بالا سریعا روانه بازار شد و تمامی نیازهای شمال غربی کشور را رفع کرد. میلگرد ظفر بناب توانسته استاندردها و گواهینامه های بین المللی را کسب کنید. قیمت میلگرد ظفر بناب امروز را در شهرآهن ببینید. برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت لحظه ای با مشاوران شهرآهن تماس بگیرید.

قیمت میلگر ظفر بناب

مطابق با آخرین بروزرسانی قیمت میلگرد بناب به شرح زیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت روز میلگرد بناب با شماره تلفن های ۰۹۱۹۰۱۸۷۱۰۷ و ۰۹۱۲۲۹۵۵۰۴۴ تماس حاصل فرمایید. قیمت میلگرد بناب

قیمت میلگرد بناب درب کارخانه

قیمت میلگرد بناب درب کارخانه از خدماتی است که شهرآهن با حذف واسطه ها آن را امکان پذیر ساخته است. شما عزیزان میتوانید از طریق تماس با شماره های مندرج در سایت از قیمت میلگرد بناب درب کارخانه اطلاع یافته و در صورت نیاز آن را سفارش دهید.

قیمت میلگرد بناب ظفر

قیمت میلگرد بناب ظفر را می توانید در سایت شهرآهن مشاهده فرمایید. به منظور خرید میلگرد بناب ظفر با شماره های مندرج در سایت شهرآهن تماس بگیرید. قیمت میلگرد بناب ظفر باتوجه به نوسانات ارزی نیز دچار نوسان شده است. برای اطلاع از قیمت روز میلگرد ظفر بناب با شهرآهن تماس حاصل فرمایید.

قیمت بروز میلگرد بناب

قیمت بروز میلگرد بناب را می توانید در سایت شهرآهن مشاهده فرمایید. قیمت بروز میلگرد بناب نیز همانند سایر محصولات فولادی دچار تغییر شده است. برای اطلاع از قیمت بروز میلگرد بناب می توانید با کارشناسان شهرآهن تماس حاصل کرده و از مشاورۀ آنان بهره مند شوید.

قیمت میلگرد ظفر بناب امروز

برای خرید و دریافت قیمت روز میلگرد ظفر بناب با شماره تلفن های ۰۹۱۹۰۱۸۷۱۰۷ و ۰۹۱۲۲۹۵۵۰۴۴ تماس حاصل فرمایید.

جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب امروز

برای خرید و دریافت قیمت میلگرد شاهین بناب با شماره تلفن های ۰۹۱۹۰۱۸۷۱۰۷ و ۰۹۱۲۲۹۵۵۰۴۴ تماس حاصل فرمایید.

کیفیت میلگرد بناب

کیفیت میلگرد بناب بسیار عالی است. میلگرد بناب از با کیفیت ترین میلگردهای تولیدی کشور در امر ساخت و ساز است. در حقیقت میلگرد بناب به دلیل کیفیت بالا در امر مصلح سازی بتن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت آنلاین میلگرد بناب

قیمت آنلاین میلگرد بناب براحتی از طریق سایت شهرآهن امکان پذیر است. شما عزیزان می توانید قیمت میلگرد بناب را به صورت آنلاین از طریق سایت شهرآهن مشاهده فرمایید. 

کانال تلگرام قیمت میلگرد بناب

کانال تلگرام قیمت میلگرد بناب به صورت لحظه ای را می توانید در کانال تلگرام شهرآهن مشاهده فرمایید. قیمت انواع میلگرد از جمله  قیمت میلگرد بناب را به صورت لحظه ای در کانال تلگرام مشاهده فرمایید.

https://telegram.me/shahrahan

کانال تلگرام میلگرد بناب

کانال تلگرام میلگرد بناب و قیمت آن را به صورت لحظه ای در shahrahan@ مشاهده نمایید. در کانال شهرآهن انواع قیمت های کارخانه های مهم از جمله قیمت میلگرد بناب قابل مشاهده است. برای مشاهده قیمت های کانال تلگرام میلگرد بناب آیدی shahrahan@ را جستجو کرده و عضو شوید.

قیمت میلگرد بناب و میانه

قیمت میلگرد بناب و میانه را در شهرآهن مشاهده فرمایید.

میلگرد بناب

عمده میلگرد بناب توسط کارخانه میلگرد ظفر بناب تولید می شود.

آدرس کارخانه ظفر بناب

آذربایجان شرقی , بناب , شهرک صنعتی سهند , جنب منبع آب , کارخانه ظفر بناب  

به این مطلب امتیاز دهید

5/5
7 امتیاز