02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور بدون واسطه

02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور بدون واسطه

قیمت ورق کرکره گالوانیزه

یکی از فرمدهی های رایج و قدیمی ورق های گالوانیزه رمینگ کرکره (سینوسی ) به شمار می آید. دلیل نامیدن این روق به ورق سینوسی (Sinoos) شباهت فرمینگ کرکره به موج های دایره ای و مدور می باشد. اصولا برای ساخت سقف های شیب دارد و تخلیه هر چه بهتر و سریع تر آب از ورق های شیبدار استفاده می کنند. عموما امروزه استفاده از نام ورق شیبدار متداول نبوده و آن را با نام ورق کرکره صدا می زنند.

قیمت ورق کرکره گالوانیزه

جهت دریافت قیمت ورق کرکره گالوانیزه با واحد فروش ورق گالوانیزه شهر آهن به شماره 66315429 021 تماس حاصل فرمایید. قیمت ورق گالوانیزه ساده را نیز می توانید با کلیک بر روی قیمت ورق گالوانیزه مشاهده کنید.

ورق کرکره گالوانیزه چیست ؟

نوع خاصی از ورق گالوانیزه که به دلیل شکل ظاهری برای ساخت شیروانی از این نوع ورق استفاده می شود. ورق کرکره گالوانیزه از مقرون به صرفه ترین نوع ابزار برای ساخت سقف شیروانی می باشد. از تولید کنندگان ورق کرکره گالوانیزه می توان به برندها و کارخانه های زیر اشاره کرد ورق گالوانیزه کرکره فجر کاشان ورق گالوانیزه کرکره فولاد مبارکه اصفهان ورق گالوانیزه کرکره تاراز چهارمحال و بختیاری ورق گالوانیزه کرکره هفت الماس قزوین ورق گالوانیزه کرکره شهرکرد ورق گالوانیزه کرکره روی اندود ساوه ورق گالوانیزه کرکره اشتهارد با توجه به متفاوت بودن شرایط آب و هوا در شهر های مختلف ایران می توانید از نظر کارشناسان شهر آهن برای خرید ورق گالوانیزه کرکره ای اقدام کنید. درابتدا به دلیل گران بودن و کم بودن تعداد خانه های اندک شماری از امکان سقف های شیروانی با ورق کرکره موجدار آهنی استفاده میکردند. اما امروزه به دلیل تولید انبوه و مقون به صرفه بودن تعداد افراد زیادی از جامعه کرکره سینوسی استفاده می کنند. اما مشکل اصلی ورق های کرکره آهن نداشتن استحکام کافی در برابر زنگ زدگی و استفاده از آن برای مدت زمان طولانی است. اما امروزه از نوع جدیدتری از ورق با نام ورق کرکره گالوانیزه استفاده می کنند که در مقابل جنس مشابه آهنی از استحکام بیشتری در برابر زنگ زدگی برخوردار است. بعد از پیدایش و استفاده از ورق های کرکره گالوانیزه بیشتر مردم برای زیباسازی منازل خود به فکر رنگ کردن آن ها افتادند که علاوه بر جلا دادن و زیبایی طول عمر بیشتری را به آهن می بخشد. اما بعدا کم کم و به آهسته صنعت اقدام به تولید ورق های رنگی گالوانیزه نمود. که به صورت کوره ای رنگ می شدند. و به دلیل رنگ کوره ای و الکترواستاتیک بودن آن رنگ به هیچ وجه از ورق جدا نمی شد. جهت دریافت قیمت ورق گالوانیزه سقفی، قیمت ورق، میلگرد و قیمت ورق شیروانی با کارشناسان شهر آهن تماس بگیرید.  

به این مطلب امتیاز دهید

5/5
5 امتیاز