02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور بدون واسطه

02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور بدون واسطه

Sale-of-Kashan-Galvanized-Sheet

از محصولات قابل عرضه توسط شهر آهن می توان به  انواع ورق گالوانیزه کاشان اشاره کرد.

نمایندگی ورق گالوانیزه کاشان

شهر آهن با سالها سال تجربه مفتخر است تامین ورق گالوانیزه کاشان را برای شما مشتری محترم بر عهده بگیرد. قیمت مناسب , دارا بودن چندین انبار متعدد و صداقت از مزیت های فروشگاه آهن آلات شهر آهن می باشد.

قیمت روز ورق گالوانیزه کاشان

جهت دریافت قیمت روز ورق گالوانیزه کاشان می توانید با واحد فروش شهر آهن باشماره 66315429  021 تماس حاصل فرمایید. قیمت ورق گالوانیزه سایر برندها را نیز می توانید در صفحه قیمت ورق گالوانیزه مشاهده کنید.

قیمت روز ورق گالوانیزه کاشان

انواع ورق کارخانه ورق گالوانیزه کاشان

کارخانه فولاد امیر کبیر کاشان فعال در حوزه ی تولید ورق ، انواع متفاوتی از ورق را برای کاربرد در صنایع مختلف تولید می کند که می توان به ورق گالوانیزه ، ورق آنیل شده ، ورق فولادی و ورق اسید شویی شده اشاره کرد.

انواع ورق گالوانیزه کاشان

یکی از محصولات تولیدی در کارخانه فولاد امیر کبیر ورق گالوانیزه می باشد که تحت عنوان ورق گالوانیزه کاشان شناخته می شود. با توجه به نوع کاربرد ، اشکال مختلفی برای این نوع ورق گالوانیزه وجود دارد.

کلاف گالوانیزه

به رول های گالوانیزه  کلاف گالوانیزه گفته می شود. کلاف گالوانیزه عموما ورق های گالوانیزه در ابعاد متفاوتی هستند که از طولی به دور یک رول پیچیده شده است. این نوع محصول محصول خام برای تولید سایر محصولاتی است که از ورق گالوانیزه استفاده می کنند.

ویژگی های کلاف گالوانیزه کاشان

رول ورق گالوانیزه کاشان

ورق گالوانیزه مسطح کاشان

ورق هایی از جنس گالوانیزه هستند که با توجه به نیاز مشتری به صورت صفحات با ابعاد استاندارد برش داده ده است. ورق مسطح گالوانیزه کاشان

ورق فرم دار گالوانیزه کاشان

ورق فرم دار گالوانیزه کاشان

 کاربرد ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه برای ساخت لوازم زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. لوازمی مانند لوله بخاری ، کانال کولر ، کابینت آشپزخانه ، شیروانی منازل ، لوله‌های آب مورد استفاده قرار می گیرد. گالوانیزه عمدتا برای محیط هایی که در برابر رطوبت و آب قرار دارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع ورق گالوانیزه بسته به نوع تولید در کارخانه می توان به رول فرم و فابریک در کارخانه اشاره کرد

اندازه های ورق گالوانیزه

ورق های رول فرم گالوانیزه با ضخامت های ۱۸/0 تا ۶ میلی متر و با عرض های  ۱۰۰ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر تولید می شوند. ورق های فابریک گالوانیزه هم به دو شکل فابریک ۲۰۰۰×۱۰۰۰ میلی متر و فابریک ۲۵۰۰×۱۲۵۰ میلی متر تولید می شوند . وزن رول ها نیز عموما بین 5 تا 7 تن می باشد که با توجه به عرض و اندازه وزن های متفاوتی دارد.

جهت کسب آگاهی بیشتر در مورد با

قیمت ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان

،

وزن ورق گالوانیزه کاشان

و

قیمت ورق کاشان در کارخانه

با شماره های تماس درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید. برای اطلاع از قیمت ها صفحه مربوط به قیمت روز ورق، قیمت میلگرد، قیمت تیرآهن، میلگرد را مشاهده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

5/5
12 امتیاز