02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور

rebar-chart

نمودار قیمت میلگرد برای فعالان بازار آهن به خصوص فعالان بازار میلگرد از اهمیت بالایی برخوردار است. داشتن نمودار قیمت میلگرد می تواند در تحلیل قیمت میلگرد و همچنین پیش بینی های قیمت آینده به شما کمک کند. مشاهده تغییرات و نمودار قیمت میلگرد باعث می شود که هنگام خرید برای خود دلیل قانع کننده ای داشته باشید. شهر آهن با تکیه بر این امر مهم علاوه بر آپدیت روزانه قیمت میلگرد در صورت نیاز می تواند شما را از روند تغییرات قیمت میلگرد آگاه کند.

نمودار قیمت روز میلگرد

با توجه به اینکه میلگرد توسط کارخانجات متعددی تولید می شود از اینرو ارائه یک نمودار واحد به عنوان نمودار قیمت میلگرد امری اشتباه و بیهوده است اما چنانچه علاقه مند به پیگیری قیمت میلگرد هستید می توانید به صفحه قیمت میلگرد مراجعه کنید. در تصویر بالا می توانید تغییرات قیمت میلگرد را برای دو ماه متوالی ماهده کنید.

حجم معاملات در نیمه دوم بهمن

بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط کارشناسان شهر آهن ، میزان حجم صادرات محصولات معدن و صنایع معدنی در نیمه د.م بهمن ماه میزان ۵۳ میلیون و ۳۳۷ هزار و ۹۰۳ تن بوده است  که در مقایسه با وضعیت مشابه سال گذشته میزان ۱٫۳ درصدی کاهش داده شده است. میزان صادرات آهن به ارزش ۸۷۷ میلیون دلارصورت گرفته است که نسبت ه وضعیت مشابه سال گذشته رشد 44 درصدی داشته است. در این میان صادرات زنجیره فولادی و محصولاتی فولادی میزان  ۷٫۲ میلیون تن بوده است که میزان ارزش آن ۲ میلیارد و ۷۱۲ میلیون دلار می باشد. که اگر از نظر وزن و ارزش بخواهیم آن را دسته بندی کنیم از نظر وزنی رشد ٢٩ درصد و از نظر ارزش هم در حدود ۱۱ درصد در مقایسه با سال گذشته رشد داشته است.

نمودار قیمت میلگرد

نمودار قیمت میلگرد در سال های گذشته

چنانچه به دنبال قیمت میلگرد و وضعیت نمودار های آن هستید می توانید با ما تماس بگیرید این نکته را در نظر بگیرید که قیمت آهن هیچ گاه ثبات نداشته و همیشه یک رشد صعودی و یا نزولی داشته است.

نمودار قیمت میلگرد در سال 96

نمودار قیمت میلگرد در سال 95

نمودار قیمت میلگرد در سال 94

نمودار قیمت میلگرد در سال 92

پیش بینی قیمت میلگرد در روزهای آینده

جهت دریافت هر کدام از نمودار بالا هم اکنون با ما تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید

5/5
7 امتیاز

مطالب مرتبط

هیچ برچسبی مطابقت ندارد

از آخرین مقالات و رویدادهای شهرآهن مطلع شوید

لطفا جاوا اسکریپ را فعال نمایید