شرکت فولاد خراسان (فخاس)

فولاد خراسان در شهریور ماه با فروش ۶۳۶ میلیارد تومانی مجموع فروش ۶ ‌ماه سال‌جاری خود را به ۲۷۶۰ میلیارد تومان رساند که به نسبت مدت مشابه سال گذشته رشد ۲۶درصدی را نشان می‌دهد. فروش شهریور ماه شرکت به نسبت میانگین چهارماه اخیر رشد ۲۴درصدی داشته است. این شرکت تقریبا معادل کل تولید میلگرد خود را به فروش رسانده است اما در زمینه شمش، شرکت ۱۵ هزار تن به موجودی خود افزوده است. همچنین از ابتدای سال مالی جاری ۱۰۰هزار تن به موجودی انبار بیلت شرکت افزوده شده است. تولید واحد گندله‌سازی شرکت در ۶ ‌ماه سال‌جاری به ۸۲۰ هزار تن رسیده که رشد ۲۱۰ هزار تنی به نسبت سال گذشته را نشان می‌دهد و این واحد شرکت پس از دو سال از راه‌اندازه به سمت تولید با ظرفیت بهتر حرکت می‌کند. بر اساس این گزارش نرخ فروش میلگرد شرکت با ۲۰۰ تومان افزایش در هر کیلو به ۸۶۰۰ تومان رسیده و نرخ فروش بیلت به نسبت مردادماه ۲۰۰ تومان کاهش دارد. از نرخ‌های فروش شرکت انتظار بیشتری وجود داشت. در مهر ماه نرخ میلگرد احتمالا بالای ۹۴۰۰ تومان در هر کیلو باشد و برای نرخ بیلت نیز انتظار افزایش حداقل هزار تومانی در مهرماه وجود دارد.

 شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران(فملی)

فملی در ادامه رشد فروش خود، در شهریور ماه رکورد جدیدی در فروش به ثبت رسانده و ۴هزار و ۲۸۶ میلیارد تومان فروش گزارش کرده که ۴۷ درصد بیشتر از مرداد و ۸۰ درصد بیشتر از متوسط فروش پنج ماه ابتدایی است. این شرکت در شهریور ۲۴ هزار تن کاتد تولید کرده و حدود ۱۵ هزار تن کاتد فروش داخلی و ۱۲ هزار تن کاتد صادراتی فروخته است. نرخ فروش کاتد در محدوده کیلویی ۱۴۳ هزار تومان قرار دارد که ۲۷ درصد بیشتر از ماه قبل است. مجموع فروش ۶ ماهه ابتدایی سال ۹۹ به ۱۶ هزار میلیارد تومان می‌رسد (۶هزار میلیارد تومان در بهار و ۱۰ هزار میلیارد تومان در تابستان) که ۶۱ درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است.

شرکت آهن و فولاد ارفع (ارفع)

شرکت آهن و فولاد ارفع طی عملکرد یک ماهه منتهی شهریورماه معادل ۵/ ۵ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل ۲۳۴ درصد افزایش داشته است. «ارفع» با سرمایه ثبت شده ۹۰۰ میلیارد تومان طی عملکرد ۶ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ فروردین ۹۹ مبلغ ۲۵۶ میلیارد تومان درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۷۸ درصدی داشته است.

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان(فجر)

میزان فروش ماهانه شرکت در شهریور ماه امسال ۱۸۸ میلیارد تومان بوده که نسبت به مرداد ماه ۹۹ رشد ۲ درصدی را نشان می‌دهد. مقایسه فروش شرکت در شهریور ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می‌دهد میزان فروش شرکت ۱۱۹ درصد افزایش یافته است. همچنین میزان فروش داخلی شرکت در ماه شهریور مبلغ ۱/ ۱۵ میلیارد تومان بوده که رشد ۳ درصدی را نسبت به مرداد ۹۹ نشان می‌دهد. همچنین بیشترین میزان فروش داخلی شرکت در شهریور ماه امسال، محصول گالوانیزه به مبلغ ۱۱۸۰ میلیارد تومان بوده است. فروش صادراتی شرکت در شهریور ماه امسال مبلغ ۶/ ۴‌میلیارد تومان بوده که نسبت به مرداد ماه امسال کاهش ۴۰ درصدی را نشان می‌دهد. جمع درآمد ارائه خدمات شرکت در شهریور ماه امسال مبلغ ۳/ ۳ میلیارد تومان بوده است. شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریور ۹۹ در مجموع مبلغ ۹۹۶ میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۱۱۳ درصدی داشته است.

 

انتهای پیام

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق