02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور بدون واسطه

02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور بدون واسطه

قیمت ورق کرکره گالوانیزه

ورق های فلزی چیست

به ورق هایی که از فلزات ساخته شده باشد ورق فلزی گفته می شود.

انواع ورق های فلزی وکاربرد آن

ورق های فلزی

بر اساس روش ساخت , نوع فلز و موادی که در آن مصرف می شود. در دسته های متفاوتی تقسیم بندی می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 ورق های اسیدشویی

نوع خاصی از ورق سیاه هستند که با استفاده از اسید ، اسیدشویی شده اند. با عمل اسید شویی ذغال های موجود در سطح آن و ناخالصی های به صورت چشمگیری کاهش می یابد. لوله های نفت و گاز از جمله موارد مصرف ورق های اسید شویی شده است.

 ورق سیاه

به ورق هایی که به وسیله نورد گرم تولید شود ورق سیاه گفته می شود. در صنایه خودرو سازی , لوله سازی ، ساختمان سازی و ... کاربرد دارد. از ابعاد ورق سیاه موجود  در بازاراها ابعاد 1000*2000 ، 2500 * 1250 ، 6000 * 1000 ، 6000 * 1500 ، 6000* 2000 ، 12000 * 2000 اشاره کرد. عموما ورق سیاه را با استاندارد های st37 می شناسند. وزن ورق سیاه = ضخامت * طول * عرض

ورق های گالوانیزه

به ورق هایی که به وسیله فلز روی بر روی سطح آن ها پوششی ایجاد می شود ورق گالوانیزه گفته می شود. برای اطلاع بیشتر به صفحه قیمت ورق گالوانیزه مراجعه کنید.

 ورق رنگی

نوعی ورق گالوانیزه هستند که در کوره یک لایه رنگ به آن اضافه می شود بنابراین به ورق رنگی ورق گالوانیزه رنگی نیز گفته می شود. پایه ورق رنگی همان ورق گالوانیزه می باشد. از رنگ های ورق رنگی می توان به سفید ، آبی ، قرمز ، زرد ، سبز ، نارنجی ، قهوه ای ، لیمویی و بنفش اشاره کرد. برای آگاهی از قیمت این نوع ورق به صفحه قیمت ورق رنگی مراجعه فرمائید.

 ورق تین پلیت

به ورق هایی که برای تولید قوطی مواد غذایی مانند روغن ، چایی و .... مورد استفاده قرار می گیرد.

ورق کرکره

ورق کرکره سینوسی از ابتدایی ترین و ساده ترین نوع ورق های موجدار می باشد. و بیشتر برای سطح سطوح شیروانی مورد استفاده قرار می گیرد. برای آگاهی بیشتر قیمت ورق شیروانی را مطالعه فرمائید.

ورق فلزی استیل

به آلیاژی که پایه آن از آهن بوده و مقدار کمی نزدیک به 2 درصد کربن دارد. ورق استیل نامیده می شود. براق ، زیبایی ، صاف و صیقلی بودن از ویژگی های ورق فلزی استیل خواهد بود. ور ق های استیل به دو صورت رول و شیت در بازار عرضه می شود.

بهترین ورق فلزی

انتخاب بهترین نوع ورق فلزی با توجه به نیاز شما مشخص می شود به عنوان مثال اگر در مناطق مرطوب هستید که به سرعت فلزات زنگ می زنند ورق گالوانیزه می تواند می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. اما ورق های اسید شویی شده برای محیط های اسیدی کاربرد دارد . ورق های استیل نیز برای کشتی سازی  ، نماهای ساختمانی و ... کاربرد دارد. بنابراین با توجه به نوع نیاز و محیط خود باید بهترین نوع

ورقه های فلزی

را انتخاب کنید.

با خواندن این مطلب متوجه شدید که

ورقه های فلزی چیست

و با انواع آن آشنا شدید برای اطلاع بیشتر به صفحه مربوط به قیمت ورق، قیمت تیرآهن و میلگرد مراجعه کنید.

 

به این مطلب امتیاز دهید

4/5
4 امتیاز