میلگرد 16 از محصولات پرکاربرد در صنعت ساختمان سازی است. در ابتدا این محصول از کشورهای چین و آمریکا وارد ایران می شد، اما در حال حاضر با تاسیس کارخانه های مختلف، کشور در این زمینه به خودکفایی رسیده و توانسته میلگرد های با سایزهای متفاوت را به بازار داخلی و حتی بین المللی عرضه کند. قیمت میلگرد 16 در شهرهای مختلف کشور متفاوت است. در این مقاله قصد داریم به بررسی قیمت های متنوع میلگرد در سطح کشور بپردازیم، تا با قیمت ها، بتوانید انتخاب درستی را داشته باشید.


قیمت میلگرد 16 اهواز

میلگرد 16 اهواز با استاندار A3، تولیدی نورد کوثر اهواز است. این کارخانه در زیر مجموعه گروه فولاد ایران فعالیت می کند. این کارخانه روزانه هزار شاخه میلگرد 16 اهواز تولید می کند. اگر قصد خرید میلگرد 16 برای شهرهای شرق کشور را دارید، این کارخانه نمی تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد؛ زیرا با توجه به مسافت طولانی، هزینه رفت و آمد زیاد می شود. اما جای نگرانی نیست، در ادامه به قیمت میلگرد 16 در دیگر شهرها می پردازیم.

میلگرد ۱۶


قیمت میگرد 16 بافق یزد

میلگرد 16 و از جمله میلگرد 16 یزد با توجه به مقاوت بالا می تواند به بتن برای افزایش استحکام کمک کند. توصیه کارشناسان ساخت و ساز، استفاده از میلگرد 16 بافق یزد در سقف ساختمان است. قیمت میلگرد 16 بافق یزد، روزانه توسط کارشناسان سایت بروز رسانی می شود تا شما مشتریان عزیز از قیمت های به روز آن مطلع شوید.


قیمت میگرد 16 شاهرود

میلگرد 16 شاهرود به دلیل تولید آج در سطح آن، از استحکام و مقاوت بیشتر به نسبت سایر میلگردها برخوردار است. برای افزایش مقاومت اسکلت ساختمان در برابر زلزله و نواحی زلزله خیز استفاده می شود. برای کسب اطلاع از تعرفه صادرات میلگرد، تنها کافی است با تماس با شماره درج شده روی سایت، به کارشناسان مربوطه متصل شوید و از قیمت میلگرد 16 در شهرهای مختلف مطلع شوید.

مطالب خواندنی دیگر:


قیمت میگرد 16 گلستان

محصولات میلگرد گلستان با ضخامت و قطر کمتر، به شکل شاخه ای برای فروش به بازار عرضه می شود. میلگرد 16 گلستان ، معمولا برای سازه های سبک استفاده می شود. این میلگرد ها با امکانات روز دنیا تولید و ساخته می شود و از کارشناسان مجرب در تولید میلگرد استفاده می شود. معمولا قیمت میلگرد 16 گلستان با توجه به وزن پایین آن، مقرون به صرفه است. اگر قصد ساخت خانه یا ساختمان کم هزینه دارید، قیمت میلگرد 16 در گلستان به نسبت شهرهای مختلف بهتر خواهد بود.


قیمت میگرد 16 میانه

قیمت میلگرد 16 میانه تحت تاثیر موارد و عوامل متعددی است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوسانات قیمتی بازار آهن
  • هزینه حمل و نقل
  • میزان میلگرد سفارشی
  • هزینه بارگیری و تخلیه میلگرد
  • هزینه باسکول

اگر هم اکنون قصد خرید میگلرد آذربایجان را دارید، کافی است گوشی تلفن همراه خود را بردارید و با مراجعه به سایت، به صورت آنلاین خرید کرده و از کرونا در امان بمانید.

مطالب خواندنی دیگر:


قیمت میگرد 16 نیشابور

فولاد نیشابور یکی از مهم ترین تولیدکنندگان در شرق کشور است، که همه ساله نیاز مصرف کنندگان را تامین می کند. با گذشت زمان، روز به روز به کیفیت کاری این مجموعه افزوده می شود. تولید میلگرد 16نیشابور با متد و استاندارهای روز دنیا تولید و وارد بازار می شود. قیمت میلگرد 16 نیشابور در بازار، تحت تاثیر نوسانات قیمت است و نمی توان قیمت معیین و مشخصی را اعلام کرد،؛ اما در صورت خرید از مجموعه، مشتریان می توانند با مشاور آنلاین سایت، از قیمت میلگرد 16 نیشابور مطلع شوید و برای خرید تصمیم بگیرید.

قیمت میلگرد ۱۶


یک نکته در هنگام خرید میلگرد

یک نکته را مد نظر بگیرید و آن این که پیش از خرید، باید محل بارگیری را مشخص کرده و کارشناس فروش را از آن مطلع کنید؛ زیرا اگر قصد خرید میلگرد 16 در شهرهای مختلف ، از کارخانه دارید، باید حتما یک تریلی(ظرفیت کامل) از یک نوع میلگرد تهیه کنید و تیراژ خرید شما بالا باشد ولی اگر تیراژ کمی لازم دارید می توانید از انبارهای مختلف سطح شهر، اقدام به خرید محصول کنید.


جمع بندی

توصیه ما به شما این است که پیش از خرید محصول و کالای موردنظربرای دریافت قیمت میلگرد، قیمت تیرآهن، قیمت پروفیل، قیمت ناودانی، قیمت نبشی و ...) با تماس با کارشناسان سایت از دوره های مشاوره آنلاین و رایگان ما بهره مند شوید تا بتوانید یک خرید درست و معقول داشته باشید و از خریدتان پیشمان نشوید. در ضمن باتوجه به نوسانات بازار قیمت ها یکسان نیستند و روز به روز رشد چشمگیری می کنند، پس در خرید معطل نکنید و هرچه زودتر کالا و محصول موردنظر را تهیه کنید تا از قیمت ها پس از چند روز شوکه نشوید.

 برای اطلاع از صادرات و دریافت اطلاعات کافی به صفحه ی صادرات میلگرد مراجعه کنید.

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق