بهترین ورق عرشه فولادی

از ورق عرشه فولادی به عنوان یک طبقه سقف سازه ای برای پشتیبانی از غشای عایق یا کف طبقه کامپوزیت و اتصال به بتن برای افزایش مقاومت آن استفاده می شود. به همین دلیل به این ورق فلزی مجعد، کف پوش فولادی نیز می گویند. در قدیم که ورق عرشه فولادی نبود، برای ساختمان سازی از بتن ریزی و تیرچه بلوک استفاده می کردند، اما این ورق ها با قابلیت ها و ویژگی هایی که دارند، جایگزین روش های قدیمی شده اند. این عرشه ها سرعت کار را در ساخت و ساز به شدت بالا می برند و کار را برای افراد راحت تر می کنند؛ پس دلیلی ندارد که بخواهیم از روش های قدیمی استفاده کنیم و این ورق ها را جایگزین نکنیم.
امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و برای بالا رفتن سرعت عمل و بهتر شدن کیفیت کار، کارخانجات اقدام به تولید ورق های غرشه فولادی می کنند و هر ورق دارای ویژگی های مخصوص به خود است، اما با این برخی ورق ها با توجه به کیفیت ماده اولیه و ویژگی های ورق، برخی بهترین ورق عرشه فولادی هستند. شهرآهن برای خرید اینترنتی مشتریان فراهم کرده، در این مطلب برای شما نیز، دلایلی که یک ورق را بهترین کرده و از دیگران متمایز می کند، شرح می دهیم.

انواع بهترین ورق عرشه فولادی

ورق عرشه فولادی به دو نوع Roof Deck و Floor Deck تقسیم می شود. این ورق های فولادی به عنوان پوشش سقف استفاده می شوند. ورق عرشه فولادی علاوه بر آنکه مزایای زیادی نسبت به روش های قدیمی داشته، قیمت آن نیز بصرفه تر بوده و باعث صرفه جویی در هزینه های اجرای سقف می شود. ورق عرشه فولادی، مجموعه ای از ورق های گالوانیزه است که به منظور اجرای سقف و کف سازه مورد استفاده قرار می گیرد. این سقف معمولا بر روی تیر آهن سوار می شود و یک پشتیبان با دوامی را برای به کارگیری مواد مختلف در سقف نظیر بتن معمولی یا سبک، عایق ها و عضوهای ضد آب فراهم می کند. سقف عرشه فولادی ساختار ساده و اجزای متنوعی دارد.
برای ساخت ورق عرشه فولادی مناسب برای سقف همانطور که گفتیم از ورق فولادی گالوانیزه با ضخامت های ۰٫۸ تا ۱٫۱۵ میلی متر استفاده می شود و به وسیله دستگاه Roll Forming به روش نورد سرد به حالت موج دار شکل دهی می‌کنند به صورتی که در مقطع ورق حاصل هر موج به شکل یک ذوزنقه دیده می شود.

شهرآهن ارائه بهترین ورق عرشه فولادی

شهرآهن ارائه بهترین ورق عرشه فولادی

سایت شهرآهن یکی از فروشگاه های اینترنتی در ایران است که اقدام به فروش لوازم و ابزار ساختمانی اعم از ورق عرشه فولادی کرده است. در این سایت اینترنتی می توان بهترین ورق عرشه فولادی تولیدی از هر کارخانه را به راحتی و بدون دغدغه خرید کنید. شهرآهن با داشتن نمایندگی رسمی از کارخانه های فولاد استان های مختلف اقدام به عرضه بهترین ورق های فولادی بصورت مستقیم می کند.

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق