فولاد سمانته

فیلترها
فولاد آلیاژی اسفراین
محصول قيمت

فولاد سمانته 1.7131 اسفراین قطر 240 الی 250

بروزرسانی: چهارشنبه, 23 اسفند 1402

کارخانه

کیلوگرم

76,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

فولاد سمانته 1.7131 اسفراین قطر 210 الی 220

بروزرسانی: چهارشنبه, 23 اسفند 1402

کارخانه

کیلوگرم

76,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت
نتایج 25 تا 26 از کل 26 نتیجه
cementation-steel_596767714

فولاد سمانته در ابعاد، ضخامت و مقاطع مختلفی در ابزار آلات صنعتی و ساختمانی استفاده می شود. این فولاد ها کربن بسیار پایینی دارند و علاوه بر این عنصر دارای عناصری نظیر سیلیسیم، کروم و میلیبدن نیز می باشند. این فولاد در ساخت قطعاتی به کار می رود که باید سطح بسیار سخت و مغز نرم داشته باشد. این فولاد دارای استحکام و مقاومت بالا در برابر ضربه دارد. فروشگاه شهر آهن تولید کننده انواع آهن آلات و فولاد می باشد که شما هموطنان عزیز می توانید در صورت نیاز به این محصول ، این فولاد را با کیفیت تضمین شده تهیه کنید.

فولاد سمانته چیست؟

فولاد سمانته چیست؛ باید بدانید که این فولاد یکی از پر کاربرد ترین فولاد در صنعت، ساختمان سازی و اتومبیل سازی می باشد. این فولاد دارای دو نوع می باشد . نوع اول به علت داشتن عنصر کرم و نیکل مقاومت بالایی در برابر فشار و اصطکاک دارد و برای ساخت انواع چرخ دنده ، گژن پین ، اجزا فرمان، پیستون میله های هزار خار و ... کاربرد دارد. نوع دوم این فولاد سختکاری شده و دارای مغز نرم و سطح سخت می باشد. این فولاد نیز در ساخت پوسته های فک آسیاب و میل جک های هیدرولیکی استفاده می شود. فروشگاه شهر آهن دارای انواع فولاد سمانته در ضخامت و اندازه های مختلف می باشد.

قیمت فولاد سمانته

قیمت فولاد سمانته یا سمانتاسیون که به معنای سختکاری سطحی است، در فروشگاه اینترنتی شهر آهن قابل مشاهده برای هموطنان عزیز می باشد. سخت کاری سطحی در این فولاد به این معناست که سطح نمونه سخت و سخت پذیر می گردد اما مغزش بدون تاثیر پذیری از سختی می ماند. این فولاد تحت عملیات حرارتی کربن دهی تولید می شود و مقاومت بالایی در برابر سایش دارد. این فولاد در ساخت قطعاتی مثل چرخ دنده ها، میل و اجزای فرمان، کرانویل، پیتیون و ... همچنین صنایع پلاستیکی کاربرد فراوان دارد. برای اطلاعات دقیق تر از قیمت فولاد با فروشگاه شهر آهن تماس حاصل فرمایید.

فروش فولاد سمانته

فروش فولاد سمانته ، در فروشگاه اینترنتی شهر آهن با تضمین کیفیت و اصالت در محصولات انجام می شود. این فولاد از دسته فولاد های آلیاژی سختکاری شده سطحی (سمانتاسیون) می باشد که در برابر فشار و اصطکاک مقاومت فوق العاده ای دارد. این فولاد دارای کرم و نیکل بالا می باشد و در ضربه گیری عالی عمل می کند. این فولاد در ساخت اجزای فرمان، قطعات حفاری و غلطک ها، صنعت ریسندگی و بافندگی و ... کاربرد وسیعی دارد. فروشگاه شهر آهن انواع آهن آلات و فولاد را تولید، عرضه و به فروش می رساند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به فروشگاه اینترنتی شهر آهن مراجعه کنید.

فولاد سمانتاسیون

فولاد سمانتاسیون فولادی است که با عمل سختکاری سطحی ، دارای مغز چقرمه (نرم) و سطح سخت و محکم می شود. از موارد استفاده از این فولاد می توان به کاربرد در انواع چرخ دنده ها ، فرمان اتومبیل ، همچنین در صنایع پلاستیکی و ملامین با پولیش دهی مناسب اشاره کرد. این فولاد دارای ویژگی هایی مانند مقاومت در برابر ساییدگی، خراش، لهیدگی، عوامل جوی و ... می باشد. فولاد سمانتاسیون با مشخصه 16MnCr5 در فروشگاه شهر آهن تولید و عرضه می شود. مجموعه شهر آهن با 12 سال فعالیت در زمینه فروش آهن آلات و مصالح مختلف، پاسخگوی سوالات شما در رابطه با فولاد سمانتاسیون می باشد.

میلگرد سمانته

میلگرد سمانته یا میلگرد سمانتاسیون، تحت عملیات حرارتی کربن دهی تولید می شوند. بدین ترتیب که در ساختار میلگردهای سمانته، کربن پایینی وجود دارد به همین دلیل پس از عملیات سخت کاری، به سختی بالایی دست پیدا نمی کنیم. برای جبران میزان سختی میلگردهای سمانته، سطح آنها را پرکربن می کنند تا سطحی سخت بدست آید ولی مغز آن همچنان نرم باقی می ماند.

قیمت میلگرد سمانته

قیمت میلگرد سمانته به میزان زیادی به سختی آن و میزان کربن بستگی دارد. همان طور که در انواع مختلف میلگرد سمانتاسیون، با توجه به میزان کربن، نیکل و کروم که سختی و استحکام را تعیین می کنند، قیمت آنها نیز متفاوت می گردد. جهت اطلاع از قیمت انوع میلگرد سمانتاسیون ، به سایت شهرآهن مراجعه نمایید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

فولاد 1.5714

فولاد 1.5714 یک فولاد مقاوم به حرارت در دسته بندی فولاد های سمانتاسیون می باشد. این فولاد سختکاری سطحی شده مقاومت بالایی در برابر اجزا سایشی، لهیدگی، بار های شدید و... دارد. این فولاد دارای عناصر تشکیل دهنده ای مانند کربن، سیلیسیم، منگنز، کروم و نیکل می باشد. اصلی ترین پارامتر این فولاد برای داشتن مقاومت به سختی و حرارت داشتن نیکل در مقدار بالا می باشد. فروشگاه شهر آهن 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان خود حتی در ایام تعطیل می باشد. برای دریافت اطلاعات فنی بیشتر، درباره فولاد 1.5714 از فروشگاه اینترنتی ما دیدن کنید و با ما در ارتباط باشید.

 فولاد 1.6587

فولاد 1.6587 با مشخصه 18CrNiMo7-6 در فروشگاه شهر آهن موجود می باشد. این فولاد از فولاد های آلیاژی در دسته بندی فولاد های سمانتاسیون می باشد. با عمل سختکاری سطحی در آبکاری پوسته این فولاد مغز این فولاد چقرمه (نرم) شده و دارای ویژگی چقرمگی ، مقاومت در برابر لهیدگی ، ساییدگی ، فشار و... شده است. این فولاد در ساخت قطعاتی که نیاز مقاومت بالا در برابر سایش دارند مورد استفاده قرار میگیرد مثل چرخ دنده ها یا غلطک ها. فروشگاه شهر آهن تولید کننده و عرضه کننده فولاد 1.6587 در مقاطع، ضخامت و اندازه های مختلف می باشد.

فولاد 1.5732

فولاد 1.5732 ساختاری شبیه به فولاد 5752 دارد ولی مقدار نیکل در فولاد 1.5732 کمتر می باشد. این فولاد از دسته فولاد های سمانتاسیون (سختکاری سطحی) می باشند. این فولاد برای ساخت قطعاتی مثل پلوس – فولی – وسایل یدکی اتومبیل و هواپیما و ... مورد استفاده قرار میگیرند. این فولاد با مشخصه 14NiCr10 نامیده می شود و تقریبا کاربرد یکسانی در صنعت های مختلف دارد. فروشگاه اینترنتی شهر آهن دارای فولاد 1.5732 در ابعاد و مقاطع گوناگون می باشد. شما علاقه مندان عزیز می توانید برای دریافت اطلاعات تخصصی بیشتر درباره این فولاد ، با فروشگاه شهر آهن تماس حاصل فرمایید.

فولاد 1.5752

فولاد 1.5752 فولادی دارای نیکل بسیار بالا می باشد که باعث مهم ترین ویژگی آن یعنی خاصیت چقرمگی آن شده است. این فولاد در گروه فولاد های آلیاژی سمانتاسیون قرار دارد که از خاصیت ضربه گیری عالی و سختی پذیری سطحی برخوردار می باشد. این فولاد در چرخ دنده های گیربکس که نیازی به آبکاری ندارند ، محور ، دسته پیستون ، شافت و ... مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین از این فولاد به صورت خام در صنایع پلاستیکی مانند قالب سازی نیز استفاده می کنند. این فولاد با نام مشخصه 14NiCr14 در فروشگاه شهر آهن قابل مشاهده برای مشتریان عزیز می باشد. برای دریافت مشخصات فنی دقیق تر از سمانتاسیون، با مشاوران ما در ارتباط باشید.