قیمت ورق گالوانیزه

قیمت ورق گالوانیزه در ضخامت و ابعاد مختلف

فیلترها
گروه کارخانجات نورد و لوله سمنان
محصول قيمت

ورق گالوانیزه 1.5 عرض 1000 نورد و لوله سمنان

بروزرسانی: 17 ساعت قبل

کارخانه

کیلوگرم

ST22

1.5

تماس بگیرید

ورق گالوانیزه 1.25 عرض 1000 نورد و لوله سمنان

بروزرسانی: 17 ساعت قبل

کارخانه

کیلوگرم

ST22

1.25

تماس بگیرید

ورق گالوانیزه 1 عرض 1000 نورد و لوله سمنان

بروزرسانی: 2 روز قبل

کارخانه

کیلوگرم

ST22

1

تماس بگیرید

ورق گالوانیزه 0.9 عرض 1000 نورد و لوله سمنان

بروزرسانی: 17 ساعت قبل

کارخانه

کیلوگرم

ST22

0.9

تماس بگیرید

ورق گالوانیزه 0.8 عرض 1000 نورد و لوله سمنان

بروزرسانی: 17 ساعت قبل

کارخانه

کیلوگرم

ST22

0.8

تماس بگیرید

ورق گالوانیزه 0.7 عرض 1000 نورد و لوله سمنان

بروزرسانی: 17 ساعت قبل

کارخانه

کیلوگرم

ST22

0.7

تماس بگیرید

ورق گالوانیزه 0.6 عرض 1000 نورد و لوله سمنان

بروزرسانی: 17 ساعت قبل

کارخانه

کیلوگرم

ST22

0.6

تماس بگیرید

ورق گالوانیزه 0.5 عرض 1000 نورد و لوله سمنان

بروزرسانی: 17 ساعت قبل

کارخانه

کیلوگرم

ST22

0.5

تماس بگیرید
مجتمع فولادی روی اندود کاوه
محصول قيمت

ورق گالوانیزه 0.6 عرض 1250 روی اندود کاوه

بروزرسانی: 17 ساعت قبل

کارخانه

کیلوگرم

ST22

0.6

تماس بگیرید

ورق گالوانیزه 0.6 عرض 1000 روی اندود کاوه

بروزرسانی: 17 ساعت قبل

کارخانه

کیلوگرم

ST22

0.6

تماس بگیرید

ورق گالوانیزه 0.5 عرض 1250 روی اندود کاوه

بروزرسانی: 17 ساعت قبل

کارخانه

کیلوگرم

ST22

0.5

تماس بگیرید

ورق گالوانیزه 0.5 عرض 1000 روی اندود کاوه

بروزرسانی: 17 ساعت قبل

کارخانه

کیلوگرم

ST22

0.5

0 تومان
تغییر قیمت: ثابت
نتایج 145 تا 156 از کل 156 نتیجه
قیمت ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه منظور ورق های آهنی است که پوششی از جنس روی بر سطح آن پوشیده شده است. ورق گالوانیزه با توجه به آنکه از پوشش روی برای آن استفاده شده است، در محیط آزاد زنگ نمی زند. ورق گالوانیزه طی فرآیند نورد سرد تولید می شود. ورق های گالوانیزه در میزان coting با یکدیگر متفاوت هستند. هرچه میزان روی بر سطح آهن بیشتر باشد ورق گالوانیزه coting بالاتری دارد.

انواع ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه، یکی از مصالح مهم و چندکاربردی در صنعت فلزات و ساختمان‌سازی است. این ورق‌ها از فولاد با پوشش زینک ساخته شده‌اند و به دلیل ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد خود، در انواع زیادی ارائه می‌شوند. از تنوع و کاربردهای وسیع این ورق‌ها، در انواع صنایع مهمانه تا ساخت و سازهای بزرگ، مشخص است که چرا این محصول به عنوان یکی از ابزارهای کلیدی در ساخت و تولید به حساب می‌آید. ورق‌های گالوانیزه بر اساس شکل ظاهری که به آن گل (Spangle) گفته می‌شود، به سه نوع گل درشت، گل ریز و بدون گل تقسیم می‌شوند. این گل‌ها در اثر گالوانیزاسیون بر روی سطح ورق ایجاد می‌شوند و ابعاد آنها تاثیرگذار بر ویژگی‌های نهایی ورق دارد. ورق‌های گالوانیزه از نظر نوع پوشش نیز به دو دسته گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد تقسیم می‌شوند. در گالوانیزه گرم، ورق‌ها در حوضچه‌های روی مذاب زینک غوطه‌ور شده و پوشش زینک یکنواختی را به وجود می‌آورند، در حالی که در گالوانیزه سرد، پوشش زینک در دماهای پایین‌تر با استفاده از یک محلول الکترولیتی اعمال می‌شود. این دو روش پوشش دهی به ورق، ویژگی‌های خاصی را به آن می‌بخشد. ورق‌های گالوانیزه در ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شوند. این ضخامت به عنوان یکی از عوامل مهم در کیفیت و مقاومت ورق تاثیرگذار است. ضخامت کل ورق همراه با کوتینگ ورق، که قطر لایه زینک را نشان می‌دهد، اهمیت دارد. ضخامت و پوشش مناسب، به ورق گالوانیزه ویژگی‌های مطلوبی از جمله مقاومت در برابر زنگ‌زدگی و زیبایی را می‌بخشد.

انواع ورق گالوانیزه

کاربرد ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه تولیدی در بسیاری موارد همچون تابلوهای برق، پنل ها، سینی کابل، قطعات لوازم خانگی، لوله بخاری، کانال کولر، ناودان، لوله ها و از همه مهم تر در بدنه و سقف سوله، گلخانه و سالن ها کاربرد دارد. می توان گفت ورق گالوانیزه برای مصارفی کاربرد دارد که احتمال زنگ خوردگی آهن و ایجاد خسارت وجود داشته باشد.

کاربرد ورق گالوانیزه

فروش ورق گالوانیزه

فروش ورق گالوانیزه در سایت شهر آهن امکان پذیر شده است. شما عزیزان به راحتی می توانید ورق های گالوانیزه با ضخامت های مختلف را در سایت مشاهده و نسبت به خرید آنها اقدام نمایید. شهر آهن برای راحتی شما عزیزان فروش ورق های گالوانیزه تمامی برندها و کارخانجات با کیفیت را ارائه کرده است. فروش ورق گالوانیزه به سراسر کشور امکان پذیر می باشد. جهت سفارش و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان و متخصصین در فروشگاه شهرآهن تماس حاصل فرمایید.

خرید ورق گالوانیزه

خرید ورق گالوانیزه نیازمند رعایت نکات در هنگام انتخاب و خرید است، در این بین می توان به کیفیت پوشش روی اشاره کرد. همچنین میزان چگالی روی پوشش داده شده در سطح ورق از اهمیت ویژه ای هنگام خرید ورق سیاه برخوردار است. در هنگام خرید به کیفیت ورق سیاه توجه نمایید بسیاری از ورق های وارداتی بی کفیت پس از مدتی تخریب شده و بر روی سطح آنها شوره ایجاد می شود.

قیمت ورق گالوانیزه

قیمت ورق گالوانیزه به کیفیت کارخانه سازنده و نوع و ضخامت آن بستگی دارد. قیمت ورق گالوانیزه بی تأثیر از نوسانات ارزی نبوده و با افزایش قیمت ارز و دلار افزایش یافته است. دلیل این امر آن است که با افزایش قیمت دلار صادرات افزایش یافته از این رو بازار داخل با کمبود محصولات مواجه می شود. بعلاوه قیمت تهیه مواد اولیه برای ورق گالوانیزه افزایش داشته و بر قیمت نهایی آن تأثیر گذار است.
قیمت ورق گاوانیزه را می توانید به صورت آنلاین در فروشگاه شهرآهن مشاهده کنید. شما می توانید ورق گالوانیزه را به قیمت درب کارخانه از فروشگاه شهرآهن دریافت نمایید.همچنین می توانید برای دریافت مشاوره برای پیش بینی و بررسی قیمت ورق گالوانیزه در روز های آتی در بازار با مشاورین متخصص در شهرآهن تماس بگیرید و از راهنمایی های آنها بهره مند شوید.

قیمت ورق گالوانیزه کیلویی

از آنجا که ورق های گالوانیزه با توجه به موارد مختلفی قیمت گذاری می شوند، اطلاع از قیمت دقیق کیلویی و متری ورق گالوانیزه  از اصلی ترین فاکتورهای موردنیاز خریداران است. قیمت ورق گالوانیزه کیلویی با توجه به برند تولید کننده آن، ضخامت ورق، کیفیت، مواد اولیه تولید ورق، میزان انرژی مصرفی و نوع انرژی، نوسانات ارز و... تعیین می شود. شهر آهن قیمت ورق گالوانیزه کیلویی را به صورت روزانه و دقیق برای شما مشتریان گرامی قرار داده است. روزانه و هر ساعت به سایت ما مراجعه کنید و از قیمت ورق گالوانیزه کیلویی مطلع شوید. 

هر متر ورق گالوانیزه چند کیلو است

 به طور قطعی نمی توان گفت که هر متر ورق گالوانیزه چند کیلو است، چرا که وزن هر متر این ورق وابستگی به ضخامت، نوع جنس گالوانیزه، عرض و... دارد، اما می توان گفت که ورق گالوانیزه با ضخامت بیشتر وزن بیشتری دارد و عکس این موضوع هم صدق می کند، به عنوان مثال ورق با ضخامت 1 میلیمتر از جنس گالوانیزه و عرضی یک متر وزنی حدود هشت الی ده کیلوگرم دارد و برای ضخامت های بیشتر این مقدار وزن نیز بیشتر می شود. برای محاسبه دقیق وزن هر متر ورق گالوانیزه بهتر است از جداول استاندارد استفاده کنید.

هر متر ورق گالوانیزه چند کیلو است

نمودار قیمت ورق گالوانیزه

نمودار قیمت ورق گالوانیزه را می توانید با کلیک بر روی هر کدام از محصولات زیر مشاهده نمایید. نمودار قیمت ورق گالوانیزه تغییرات قیمت این محصول را در هفت روز گذشته نمایش می دهد. با مشاهده نمودار حاصل مشخص است که به نسبت ماه های گذشته قیمت ورق گالوانیزه به ثبات رسیده است.

لیست قیمت ورق گالوانیزه 

لیست قیمت ورق گالوانیزه در جدول زیر آورده شده است. قیمت ورق گالوانیزه به مواردی مانند ضخامت، کیفیت ورق گالوانیزه و کارخانه تولید کننده ورق بستگی دارد. این ورق که نوعی آهن روکش دار به حساب می آید به دلیل نوسانات ارزی دارای قیمت ثابت نبوده و همواره در حال تغییر است. نظر به گران شدن قیمت مواد خام و افزایش میزان صادرات این ورق، این افزایش قیمت دور از انتظار نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت فروشگاهی شهر آهن تماس بگیرید. مشاوران متخصص این سایت فروشگاهی در ساعات اداری، پاسخگوی سوالات و نظرات بوده و می توانید قیمت های روز را با توجه به کاربرد خود استعلام نمایید. شماره تماس شرکت شهرآهن در تهران   66130216 -021 است. کافی است با شماره های سایت تماس گرفته تا در اولین فرصت، ورق گالوانیزه را در مقابل ساختمان خود تحویل بگیرید.

قیمت هر کیلو ورق گالوانیزه

قیمت هر کیلو ورق گالوانیزه در جدول زیر نمایش داده شده است. قیمت ها بر اساس عرض و کارخانه سازنده آن متفاوت است. واحد وزن بر اساس کیلوگرم محاسبه شده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد با ابعاد ورق گالوانیزه، انواع ورق گالوانیزه، قیمت ورق گالوانیزه سقفی و قیمت ورق گالوانیزه 3میل با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

پادکست ورق گالوانیزه

دیدگاه‌ها  
سلام آیا امکان تخفیف برای قیمت ورق گالوانیزه در سایت شما وجود دارد؟ مقدار خرید بسیار زیاد و به همین دلیل درخواست تخفیف از شما را دارم.
به نقل از مزروعی:
سلام آیا امکان تخفیف برای قیمت ورق گالوانیزه در سایت شما وجود دارد؟ مقدار خرید بسیار زیاد و به همین دلیل درخواست تخفیف از شما را دارم.

سلام و درود ورق های گالوانیزه در فروشگاه ما با کمترین قیمت ممکن ارائه شده اند، به این صورت که هرگونه تغییر قیمت توسط تولید کننده، به سرعت در لیست قیمت اعمال می شود، اما با این وجود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را بیان کنید.
سلام چرا قیمت ورق گالوانیزه کارخانه های مختلف در یک روز متفاوت و من قصد خرید دارم و قیمت پایین تر یک کارخانه دلیلی بر خوب نبودنش یا دلیل دیگری دارد؟ ممنون میشم که جواب بدید
به نقل از محمد شکیبایی:
سلام چرا قیمت ورق گالوانیزه کارخانه های مختلف در یک روز متفاوت و من قصد خرید دارم و قیمت پایین تر یک کارخانه دلیلی بر خوب نبودنش یا دلیل دیگری دارد؟ ممنون میشم که جواب بدید

سلام عوامل مختلفی روی قیمت محصولات کارخانه تولید کننده ورق گالوانیزه تاثیرگذار است، چون که میزان عرضه و تقاضا، ضخامت عرضه شده و... هر کدام با دیگری فرق می کند، برای همین با توجه به این عوامل قیمت های اعلام شده در یک حد تقریبی یا کم و زیاد از هم اعلام می شود.

سوالات متداول قیمت ورق گالوانیزه

چگونه تغییرات در قیمت مواد اولیه روی قیمت ورق گالوانیزه اثر می‌گذارد؟

از آنجا که ورق گالوانیزه از فولاد تولید می شود، هزینه‌های تولید ورق گالوانیزه نیز به میزان قابل توجهی به قیمت فولاد و سایر مواد اولیه مورد استفاده در فرآیند تولید آن وابسته است، به این صورت که اگر قیمت فولاد و سایر مواد اولیه افزایش یا کاهش یابد، ممکن است این تغییرات به قیمت ورق گالوانیزه نیز منعکس شود، به عنوان مثال اگر قیمت فولاد افزایش یابد، هزینه تولید ورق گالوانیزه نیز افزایش خواهد یافت و این می‌تواند به افزایش قیمت نهایی ورق گالوانیزه منجر شود، به همین ترتیب کاهش قیمت مواد اولیه می‌تواند به کاهش قیمت ورق گالوانیزه منجر گردد، بنابراین تغییرات قیمت مواد اولیه می‌تواند باعث نوسانات در قیمت ورق گالوانیزه شود که این مسئله ممکن است بر تصمیمات خریداران و تعیین زمان خرید تاثیر بگذارد.

چه ویژگی هایی از ورق گالوانیزه موجب افزایش قیمت آن می شود؟

افزایش قیمت ورق گالوانیزه می‌تواند به دلیل عوامل مختلفی رخ دهد. برخی از ویژگی‌ها و عواملی که می‌توانند منجر به افزایش قیمت ورق گالوانیزه شوند عبارتند از:

نوع و کیفیت فولاد استفاده شده: ویژگی‌های کیفیتی فولاد مورد استفاده در تولید ورق گالوانیزه، مانند محتوای کربن، آلیاژهای استفاده شده و مقاومت به خوردگی، می‌توانند قیمت را تحت تاثیر قرار دهند.

ضخامت ورق: افزایش ضخامت ورق گالوانیزه می‌تواند به افزایش قیمت منجر شود، زیرا استفاده از مواد بیشتر برای تولید ضخامت‌های بزرگتر هزینه‌های بیشتری را ایجاد می‌کند.

ابعاد ورق گالوانیزه: ورق‌های گالوانیزه با ابعاد خاص و سفارشی برای پروژه‌های خاص ممکن است قیمت بالاتری نسبت به ابعاد استاندارد داشته باشند.

روش‌های تولید: روش‌های پیچیده‌تر و پیشرفته‌تر تولید ورق گالوانیزه ممکن است به هزینه‌های بیشتر و در نتیجه افزایش قیمت منجر شوند.

برند تولید کننده: کارخانه تولیدکننده می‌تواند به طور مستقیم تاثیرگذار بر قیمت ورق گالوانیزه باشد. برندهای مختلف در بازار وجود دارند که قیمت‌ ورق گالوانیزه این برندها ممکن است متفاوت باشد. برندهای معتبر و معروف عموما محصولات با کیفیت‌تر و با استاندارد بالاتری را عرضه می‌کنند و به همین دلیل، قیمت‌های آن‌ها نیز ممکن است بیش تر از برندهای دیگر باشد.

قیمت هر متر مربع ورق گالوانیزه چقدر است؟

قیمت هر متر مربع ورق گالوانیزه به طور کلی ممکن است متفاوت باشد و به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. این عوامل شامل ویژگی‌های ورق، ابعاد، ضخامت، کیفیت فولاد، نوع ورق (ساده یا رول ) و ... است، به عنوان مثال قیمت ورق گالوانیزه با ضخامت و ابعاد بزرگتر بیشتر از ورق گالوانیزه با ضخامت و ابعاد کوچکتر است، حال اگر وزن هر کیلوگرم ورق گالوانیزه را داشته باشید می توانید قیمت هر متر مربع ورق گالوانیزه را به دست آورید. وزن هر متر مربع ورق گاولنیزه بر اساس فرمول زیر به دست می آید.

وزن (کیلوگرم) = طول (متر) × عرض (متر) × ضخامت (میلی‌متر) × چگالی (7.86)

و قیمت هر متر مربع ورق گالوانیزه نیز برا اساس فرمول زیر محاسبه می شود.

قیمت 1 متر مربع ورق گالوانیزه = وزن 1 متر مربع × قیمت هر کیلوگرم