فولاد آذربایجان میانه

قیمت میلگرد
محصول قيمت
میلگرد آجدار 12 فولاد آذربایجان میانه (A3) بروزرسانی: 1402/01/02

کارخانه

12

کیلوگرم

A3

تماس بگیرید
میلگرد آجدار 10 فولاد آذربایجان میانه (A3) بروزرسانی: 1402/01/02

کارخانه

10

کیلوگرم

A3

تماس بگیرید
میلگرد آجدار
محصول قيمت
میلگرد آجدار 12 فولاد آذربایجان میانه (A3) بروزرسانی: 1402/01/02

کارخانه

12

کیلوگرم

A3

تماس بگیرید
میلگرد آجدار 10 فولاد آذربایجان میانه (A3) بروزرسانی: 1402/01/02

کارخانه

10

کیلوگرم

A3

تماس بگیرید
نتایج 9 تا 10 از کل 10 نتیجه
azarbayejan

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه به صورت دقیق در سایت شهرآهن درج می گردد. صنایع فولاد آذربایجان قادر است سالانه ۵۵۰٬۰۰۰ تن انواع میلگرد، تسمه، ناودانی و مفتول تولید کرده و به بازار عرضه کند. شما می توانید قیمت میلگرد آذربایجان، قیمت میلگرد آجدار فولاد ، وزن میلگرد آجدار فولاد آذربایجان را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

 

میلگرد میانه از مهم ترین محصولات فولاد آذربایجان میانه در حدود دو دهه است که در این شهر مشغول به کار شده است. اطلاعات دقیق کارخانه فولاد آذربایجان به شرح زیر است:

تاریخ تاسیس کارخانه فولاد آذربایجان : 1380

ظرفیت تولید کارخانه فولاد آذربایجان : 550 هزار تن

محصولات کارخانه فولاد آذربایجان : میلگرد آجدار

مشخصات محصولات کارخانه فولاد آذربایجان :

1 : میلگرد آجدار فولاد آذربایجان : میلگرد 10 آجدار ، میلگرد 12 آجدار ، میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18آجدار ، میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 22 آجدار ، میلگرد 25 آجدار ، میلگرد 28 آجدار ، میلگرد 32 آجدار

نشانی کارخانه فولاد آذربایجان : میانه- جنب ایستگاه راه آهن – شرکت فولاد آذربایجان- صندوق پستی 5318135474

قیمت میلگرد میانه

میلگرد میانه

میلگرد های مختلفی در بازار وجود دارد که در مدل های مختلف و قطرهای مختلف به فروش می رسد و قیمت شان نیز بر اساس همین قطر میلگرد تعیین خواهدشد. روند قیمت میلگرد در سایت شهرآهن در زیر هر صفحه مجموعه محصول میلگرد قابل دسترسی خواهد بود. قیمت میلگرد را بر طبق تنش های سیاسی و بازار جهانی فولاد می توان پیش بینی نمود. 

مجتمع صنعتی فولاد میانه

مجتمع صنعتی فولاد آذربایجان در شهر میانه که یکی از مناطق صنعتی ایران است قرار دارد. تولیدات این کارخانه به دلیل قرار گیری در نزدیک مرز و تولیدات با کیفیت، از گزینه های مناسب براس صادرات میلگرد به شمار می رود و از این نقطه نظر از پتانسیل بالایی برخوردار است. اطلاعات بیشتر را در این موضوع از مشاورین شرکت پخش آهن شهرآهن جویا شوید.

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه امروز

فاکتورهای مختلفی بر روی قیمت میلگرد میانه تاثیر می گذارد از جمله این موارد می توان به تحولات سیاسی و اقتصادی حاکم بر دنیا، قیمت جهانی میلگرد، قیمت ارز، نفت و طلا، مباحث مربوط به تحریم ها و همچنین میزان عرضه و تقاضا محصول در بازارهای داخلی و جهانی اشاره نمود. قیمت میلگرد میانه امروز در این صفحه از شهرآهن کاملا به روز است و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز قیمت میلگرد میانه را در سایت شهرآهن مشاهده نمایید. میلگرد میانه یکی از محبوبترین برندهای میلگرد در کشور است که برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد وبرای تهیه و خرید آن باید از طریق مراکز معتبر اقدام نمایید. یکی از مراکز معتبر فروش انواع میلگرد از جمله میلگرد میانه، فروشگاه اینترنتی شهرآهن است که این فروشگاه اینترنتی میلگرد میانه را با قیمتی مناسب عرضه می کند. در صورت نیاز به مشاوره درباره میلگرد میانه با کارشناسان شهرآهن تماس بگیرید. 

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول فولاد آذربایجان میانه

آیا امروز قیمت میلگرد میانه در سایت شهرآهن به روز است؟
قیمت میلگرد میانه هر روز از مراجع معتبر استعلام شده و در صورت تغییر قیمت این محصول، قیمت جدید فورا در سایت شهرآهن اعمال می شود.
برای استعلام قیمت میلگرد میانه امروز باید چکار کنیم؟
برای مشاهده قیمت روز میلگرد میانه کافیست نام میلگرد میانه را در سایت شهرآهن جستجو کنید و سپس لیستی از تمامی سایزهای ارائه شده میلگرد میانه در شهرآهن را مشاهده نمایید.