ذوب آهن اصفهان

خرید مستقیم میلگرد و آهن از ذوب آهن اصفهان

تیرآهن IPE ذوب آهن اصفهان
محصول قيمت

تیرآهن IPE 12 ذوب آهن اصفهان

بروزرسانی: 11 ساعت قبل

بنگاه تهران

شاخه

4,100,000 تومان
تغییر قیمت: 200,000

تیرآهن 14 اصفهان

بروزرسانی: 11 ساعت قبل

بنگاه تهران

شاخه

5,200,000 تومان
تغییر قیمت: 100,000
قیمت آهن امروز اصفهان ذوب آهن اصفهان
محصول قيمت

تیرآهن 14 اصفهان

بروزرسانی: 11 ساعت قبل

بنگاه تهران

شاخه

5,200,000 تومان
تغییر قیمت: 100,000
نتایج 25 تا 26 از کل 26 نتیجه
ذوب آهن اصفهان

احداث کارخانه ذوب آهن اصفهان، بر مبنای توافقنامه ای که در سال 1344 بین دولتهای ایران و شوروی سابق تصویب شد، صورت گرفت. به دلیل اینکه در آن زمان هنوز معادن و ذخایر ذغال سنگی که شناخته شده بودند کم بود، ظرفیت سالیانه کارخانه، 550 هزار تن تعیین شد. مدتی بعد، واحدهای مختلف کارخانه گسترش داده شدند و ظرفیت کارخانه به 2 میلیون تن در سال رسید. هم اکنون، شرکت سهامی ذوب آهن، اولین تولید کننده محصولات فولادی ساختمانی در ایران است که محصولات خود را کاملا مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی تولید می کند و در بازارهای داخلی و بین المللی به فروش می رساند.

میلگرد ذوب آهن اصفهان
 

کارخانه ذوب آهن اصفهان

در ادامه اطلاعاتی کلی درباره کارخانه ذوب آهن اصفهان در اختیار شما قرار خواهیم داد: کارخانه ذوب آهن اصفهان در سال 1351 تاسیس گردید و ظرفیت تولید این کارخانه برابر با 3.6 میلیون تن در سال است. اگر به دنبال آدرس کارخانه ذوب آهن اصفهان هستید باید بگوییم این کارخانه در استان اصفهان، شهر اصفهان، انتهای اتوبان ذوب آهن اصفهان، شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان واقع شده است.

محصولات کارخانه ذوب آهن اصفهان

از جمله محصولاتی که در سبد کالایی ارائه شده توسط ذوب آهن اصفهان قرار دارد، می توان به تیرآهن، نبشی، ناودانی، میلگرد، میلگرد آجدار، کلاف ساده اشاره نمود که هر کدام دارای تنوعی به شرح زیر است:

تیرآهن ذوب آهن اصفهان: تیرآهن 12، تیرآهن 14، تیرآهن 16، تیرآهن 18، تیرآهن 20، تیرآهن 22، تیرآهن 24، تیرآهن 27، تیرآهن 30.

نبشی ذوب آهن اصفهان: نبشی 6، نبشی 8، نبشی 10.

ناودانی ذوب آهن اصفهان: ناودانی 16

میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان: میلگرد 12 آجدار، میلگرد 14 آجدار، میلگرد 16 آجدار، میلگرد 18 آجدار، میلگرد 20 آجدار، میلگرد 22 آجدار، میلگرد 25 آجدار، میلگرد 28 آجدار، میلگرد 32 آجدار.

کلاف ساده ذوب آهن اصفهان: کلاف 5.5 ساده، کلاف 6.5 ساده، کلاف 8 ساده.

کارخانه ذوب آهن اصفهان

دفتر فروش میلگرد ذوب آهن اصفهان

در دفتر فروش میلگرد ذوب آهن اصفهان، تجربه‌ای منحصر به فرد از خرید میلگرد با کیفیت و قیمت مناسب را تجربه خواهید کرد. ما با همکاری با ذوب آهن اصفهان، میلگرد با کیفیت آن ها را ارائه می‌دهیم. این محصولات تحت کنترل کیفیت دقیقی تولید می‌شوند و از استانداردهای بین‌المللی پیروی می‌کنند. فروشگاه شهر آهن میلگرد با انواع و ابعاد مختلف را در اختیار دارد. این به شما امکان می‌دهد تا محصولی را که به درستی با نیازهای پروژه‌تان هماهنگ باشد انتخاب کنید. تیم فروش شهر آهن آماده به ارائه مشاوره‌های متخصص در زمینه میلگرد به شما است. در حقیقت شهر آهن شما را در انتخاب محصولات مناسب و تامین نیازهای شما همراهی خواهیم کرد، بنابراین اگر به دنبال خرید میلگرد در دفتر فروش میلگرد ذوب آهن اصفهان هستید، شهرآهن به عنوان یک منبع قابل اعتماد و اصلی برای تامین میلگرد با کیفیت از دفتر فروش ذوب آهن اصفهان عملیات خرید و ارسال را به سادگی برای شما انجام می‌دهد.

قیمت میلگرد صادراتی ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد صادراتی ذوب آهن اصفهان تحت تاثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از عوامل اساسی که ممکن است بر قیمت میلگرد صادراتی تاثیر بگذارند، اشاره می‌شود:

 • تقاضا و عرضه جهانی: تقاضا و عرضه جهانی برای محصولات فولادی،شامل میلگرد از جمله عوامل اصلی تعیین کننده قیمت‌ها هستند. تقاضا از سوی کشورها و صنایع مختلف، تاثیر مستقیمی بر قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان دارد. 
 • نرخ ارز: تغییرات نرخ ارز می‌تواند تاثیر زیادی بر قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان داشته باشد. اگر ارز ملی ارزان شود، قیمت میلگرد در تبادل با ارز خارجی نیز کاهش می‌یابد و برعکس. ارتباط تنگاتنگ میان نرخ ارز و قیمت میلگرد وابسته به سیاست‌های دولتی و وضعیت اقتصادی جهانی است.
 • هزینه‌های تولید: هزینه‌های تولید میلگرد، از جمله هزینه‌های نفت، انرژی، مواد اولیه، نیروی کار و تجهیزات تولید، به تعیین قیمت‌ها دست می‌دهد. افزایش هزینه‌های تولید ممکن است به افزایش قیمت‌ها منجر شود.
 • سیاست‌های دولتی: سیاست‌های دولتی در زمینه تعرفه‌ها، مالیات‌ها، گمرک و کنترل صادرات می‌توانند تاثیر زیادی بر قیمت میلگرد صادراتی داشته باشند.

قیمت میلگرد صادراتی ذوب آهن اصفهان

 • وضعیت بازار جهانی: عواملی مانند تغییرات در تعداد تولیدکنندگان، تحریم‌ها، کاهش یا افزایش صادرات از کشورهای دیگر و رویدادهای جهانی می‌توانند به شدت بر قیمت میلگرد تاثیر بگذارند.
 • مشکلات تامین مواد اولیه: اگر مشکلات در تامین مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد مانند مواد معدنی به وجود آید، هزینه‌های تولید افزایش می‌یابد و قیمت میلگرد افزایش می‌یابد.
 • شرایط هوا و اقلیمی: شرایط هوا و اقلیمی می‌توانند به شدت تولید و توزیع میلگرد تحت تاثیر قرار دهند، برای مثال برودت‌های زمستانی و تصادفات حمل و نقل می‌توانند تاخیرهایی در تامین میلگرد ایجاد کنند و به افزایش قیمت‌ها منجر شوند.

بنابراین، قیمت میلگرد صادراتی ذوب آهن اصفهان تحت تاثیر عوامل گوناگونی قرار دارد و تغییرات در هر یک از این عوامل می‌تواند به تغییراتی در قیمت میلگرد منجر شود. شما می توانید قیمت تیرآهن ذوب آهن، قیمت میلگرد ذوب آهن، قیمت نبشی ذوب آهن و قیمت ناوادنی ذوب آهن را در این صفحه از سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید.

سوالات متداول ذوب آهن اصفهان

تولیدات کارخانه ذوب آهن اصفهان شامل چه محصولاتی است؟

محصولات کارخانه ذوب آهن اصفهان عبارتند از:

 • انواع میلگرد آجدار و ساده
 • انواع میلگرد کلاف ساده و اجدار
 • نادوانی
 • انواع تیرآهن IPN - IPE - H
 • شمش فولادی
 • ریل قطار
 • نبشی
برای استعلام قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان و سایر محصولات این کارخانه چکار باید کرد؟

شما عزیزان می توانید بروزترین لیست قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان و سایر محصولات این کارخانه را از طریق سایت شهرآهن مشاهده نمایید.

قیمت میلگرد کارخانه ذوب آهن اصفهان تحت تاثیر چه عواملی است؟

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان و سایر محصولات این کارخانه تحت تاثیر عواملی مثل شرایط بازار جهانی، هزینه های تامین مواد اولیه، میزان عرضه و تقاضای جهانی، نرخ ارز، هزینه های تولید، تحریم و مسائل سیاسی و لقتصادی و .... متغییر است.