فولاد البرز ایرانیان فایکو

قیمت روز میلگرد و تیرآهن فایکو درب کارخانه

تیرآهن IPE فولاد البرز ایرانیان فایکو
محصول قيمت

تیرآهن IPE 18 فابریک فایکو

بروزرسانی: 19 ساعت قبل

بنگاه تهران

شاخه

6,300,000 تومان
تغییر قیمت: 100,000

تیرآهن IPE 16 فابریک فایکو

بروزرسانی: 19 ساعت قبل

بنگاه تهران

شاخه

5,300,000 تومان
تغییر قیمت: 100,000

تیرآهن IPE 14 سبک فایکو

بروزرسانی: 21 ساعت قبل

بنگاه تهران

شاخه

تماس بگیرید
نتایج 25 تا 27 از کل 27 نتیجه
faico

فولاد البرز ایرانیان فایکو

تاریخ تاسیس کارخانه فولاد البرز ایرانیان فایکو : 1393

ظرفیت تولید کارخانه فولاد البرز ایرانیان فایکو : 1 میلیون تن در سال

محصولات کارخانه فولاد البرز ایرانیان فایکو : تیرآهن ، نبشی ، ناودانی ، میلگرد ، میلگرد آجدار

مشخصات محصولات کارخانه فولاد البرز ایرانیان فایکو :

1 : تیرآهن فولاد البرز ایرانیان فایکو : تیرآهن 14 ، تیرآهن 16 ، تیرآهن 18 ، تیرآهن 20 ، تیرآهن 22 ، تیرآهن 24

2 : نبشی فولاد البرز ایرانیان فایکو : نبشی 10

3 : ناودانی فولاد البرز ایرانیان فایکو : ناودانی 14 ، ناودانی 16 ، ناودانی 18 ، ناودانی 20

4 : میلگرد آجدار فولاد البرز ایرانیان فایکو : میلگرد 10 آجدار ، میلگرد 12 آجدار ، میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18آجدار ، میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 22 آجدار ، میلگرد 25 آجدار ، میلگرد 28 آجدار ، میلگرد 32 آجدار

نشانی کارخانه فولاد البرز ایرانیان فایکو : ساری - کیلومتر 15 جاده ساری به نکا - جنب کشت و صنعت نکا

میلگرد فایکو

میلگرد فایکو در این صفحه ارائه شده است. شرکت فولاد البرز ایرانیان که در صنعت فولاد ایران با نام تجاری فایکو شناخته می شود، درزمینه تولید گرم انواع مقاطع فولادی اعم از ناودانی فایکو ، نبشی فایکو ، تیرآهن فایکو ، میلگرد فایکو با اشکال، ابعاد و مشخصات متنوع، مشغول به فعالیت می باشد.

شما می توانید قیمت تیرآهن فولاد البرز ایرانیان فایکو ، وزن تیرآهن فولاد البرز ایرانیان فایکو ، قیمت میلگرد فولاد البرز ایرانیان فایکو ، وزن میلگرد فولاد البرز ایرانیان فایکو ، قیمت نبشی فولاد البرز ایرانیان فایکو ، وزن نبشی فولاد البرز ایرانیان فایکو ، قیمت ناوادنی فولاد البرز ایرانیان فایکو ، وزن ناوادنی فولاد البرز ایرانیان فایکو را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

قیمت میلگرد فایکو

شرکت فولاد البرز ایرانیان با نام تجاری فایکو، در سال 1393 تأسیس شده است و در کیلومتر 15 جاده ساری به نکا قرار گرفته است. ظرفیت تولید این شرکت یک میلیون تن می باشد و تولید کننده مقاطع فولادی مانند میلگرد، نبشی، ناودانی و تیر آهن می باشد. کیفیت میلگرد فایکو و سایر محصولات تولید شده در شرکت فایکو بالا می باشد. برای اطلاع از آخرین قیمت میلگرد فایکو و سایر محصولات این شرکت، از جمله قیمت تیراهن فایکو و قیمت میلگرد 16 فایکو می توانید از اطلاعات درج شده در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

آخرین قیمت میلگرد فایکو ساری

اولین عامل تعیین کننده قیمت میلگرد اندازه های ابعادی آن یعنی طول و ضخامت آن است. البته تاثیر این دو عامل بر روی قیمت یکسان نمی باشد و اغلب تأثیر ضخامت کمتر از طول است. از طرف دیگر، طول و قیمت نیز با یکدیگر رابطه مستقیمی ندارند و معمولا با افزایش طول، قیمت به میزان کمتری افزایش می یابد. اما مهمترین عامل تعیین کننده قیمت میلگرد، قیمت ماده اولیه آن یعنی فولاد خام است و به همین دلیل قیمت میلگرد در شهرهای مختلف و در فروشگاههای مختلف سطح بازار با هم تقریبا برابر است.

کیفیت میلگرد فایکو

فاکتور تأثیر گذر دیگر، پوشش دادن میلگرد با پوشش آپوکسی است که باعث افزایش قیمت می شود. این پوشش برای افزایش مقاومت میلگرد در برابر خوردگی در محیط های خورنده مانند دریا می باشد، به شرطی که پوشش هیچ گونه ناپیوستگی و ترک و شکافی نداشته باشد. زیرا وجود شکاف و ترک در پوشش آپوکسی، میلگرد را در معرض خوردگی قرار می دهد. خرید یک تن میلگرد به صورت عمده اغلب نسبت به خرید همان یک تن به صورت شاخه ای، مقرون به صرفه تر خواهد بود. عامل دیگری که تاثیر زیادی بر قیمت میلگرد دارد، نوسانات بازار فولاد است که در کنار قیمت فولاد خام قرار میگیرد و یکی ار مهم ترین عوامل تعین کننده قیمت میلگرد می باشد که می تواند باعث تغییر قیمت از روزی به روز دیگر شود و در بعضی مواقع نوسانات قیمت به اندازه ای زیاد است که به خریداران گفته می شود قیمت اعلام شده به آنها فقط برای 1 ساعت اعتبار دارد.

09123137673

02166130150

سوالات متداول فولاد البرز ایرانیان فایکو

به چه دلیل محصولات فولاد البرز ایرانیان فایکو به کشور های دیگر صادر می شود؟

تولید محصولات با تناژ بالا و کیفیت مناسب، شرایط مساعدی را برای عرضه محصولات کارخانه فولاد البرز ایرانیان فایکو در داخل کشور ایجاد کرده است. این موفقیت به شرکت فایکو این امکان را فراهم کرده که به کشورهای دیگر نیز محصولات خود را صادر کند. این عملکرد صادراتی نه تنها به رفع نیاز های بازارهای خارجی کمک کرده است، بلکه نقش موثری در ترویج نام تجاری فایکو در سطح بین‌المللی ایفا کرده است.

چه استانداردهایی برای محصولات فولادی فایکو رعایت می‌شود؟

محصولات فولادی فایکو با رعایت استانداردهای INSO3132 برای تولید میلگرد در بازار داخلی ارائه می‌شوند، همچنین استفاده از استانداردهای بین‌المللی نظیر ASTM A615، A615M، DIN488 و JISG3112 نشان از تعهد به کیفیت و استانداردهای جهانی در تولید محصولات فایکو دارد.

آیا قیمت فولاد البرز ایرانیان فایکو به بازارهای خارجی وابسته است؟

قیمت فولاد البرز ایرانیان فایکو به بازارهای خارجی وابسته است. تغییرات در تقاضا و عرضه فولاد جهانی، نرخ ارز، تحریم‌ها و شرایط بازار جهانی می‌توانند تاثیر مستقیم بر قیمت فولاد البرز در بازار داخلی ایران داشته باشند. این اتصال به بازارهای جهانی نشان‌دهنده اهمیت تاثیرات عوامل بین‌المللی در قیمت‌گذاری و تجارت فولاد است.