تولید کننده توری لوزی

توری لوزی یا توری اکسپند متال ورق مشبکی است که طی فرآیند های کشش، مقاومت پیدا کرده و به صورت چشمه هایی به شکل لوزی تولید می شوند. توری لوزی را در جنس های مختلفی چون فولاد ضد زنگ، فولاد نورد گرم، فولاد نورد سرد، مفتول سیاه، آلمینیوم، گالوانیزه و... تولید می کنند. توری لوزی در صنایعی چون ساخت و ساز مثل ساخت نرده، تقویت کننده در، دیوار، گچ، بتن، حصار کشیدن باغ، ساخت سقف و... استفاده می شود. توری لوزی در اندازه و ابعاد و ضخامت های مختلفی عرضه می شود. در هنگام خرید توری لوزی به پارامتر های ضخامت و طول و عرض چشمه و... توجه می شود. ضخامت صفحه توری لوزی بین 1 الی 8 میلیمتر، طول چشمه بین 32 تا 250 میلیمتر، عرض چشمه بین 14 تا 100 میلیمتر و پایه چشمه حداقل 4 و حداکثر 25 میلیمتر قابل سفارش برای مشتری های عزیز است. به دلیل تنوع توری های لوزی در جنس، ابعاد، ضخامت، رنگ و... طرفدار زیادی در صنعت های عمرانی و... دارد. ما در ادامه سعی داریم به بررسی توری لوزی و بهترین تولید کننده های توری و... بپردازیم پس تا انتها مقاله با ما همراه باشید.

تولید کننده توری لوزی

تولید توری لوزی

برای تولید توری لوزی، صفحه فولادی یا کویل را از دستگاه اکسپندینگ عبور می دهند. دستگاه اکسپندینگ به صورت دستی و خودکار کار می کند. این دستگاه لبه های تیزی دارد که هنگام عبور ورق فولادی، سوراخ هایی در آن ایجاد می کند. در واقع دستگاه اکسپندینگ یک چاقو دارد که فولاد را برش می دهد و در آن به صورت عمودی و افقی کشش ایجاد می کند تا الگو مش لوزی ایجاد شود. چاقو موقع کشیدن ورق فولادی روی آن شکاف هایی ایجاد می کند، به همین دلیل باعث ایجاد سوراخ های یکدست روی سطح فولاد می شود و توری لوزی تولید می شود. توری های لوزی را به صورت کویل و ورق برش می دهند و به بازار عرضه می کنند. تولید توری لوزی، با توجه به نوع فلز به کار برده شده متفاوت است ولی بیشتر توری های لوزی با این روش تولید و به بازار عرضه می شوند. ابعاد و الگوهای دستگاه اکسپندینگ متال چشمه های متفاوتی را در توری های لوزی ایجاد می کند و همین امر باعث تنوع توری های لوزی در بازار شده است. تولید کنندگان، توری لوزی را در انواع مختلفی تولید می کنند که در ادامه به آن ها می پردازیم:
توری لوزی استاندارد: این توری های لوزی شکل، تنوع بالایی دارند. مقاومت در برابر ضربه و فشار، گردش هوا و ... از ویژگی های برجسته این توری است.
توری لوزی میکرو: این توری چشمه های کوچک با تعداد زیاد، روی سطح خود دارد که به شکل شش ضلعی، مسطح، مربع و استاندارد است.
توری لوزی شش ضلعی: چشمه های این توری، شکل هندسی شش ضلعی را دارد. شکل هندسی شش ضلعی باعث استحکام و مقاومت فلز و امکان عبور نور، گرما، هوا و ... را به فلز می دهد.
توری لوزی معماری: این توری برای فعالیت های معماری کاربرد دارد و در کشور ما به صورت محدود وجود دارد.
توری لوزی تخت: اگر توری های لوزی پس از فرآیند نورد سرد، توسط دستگاه پرس شود توری لوزی تخت یا مسطح تولید می شود. پرس کردن توری های لوزی طول طوری را حدود پنج درصد افزایش می دهد.
توری لوزی گریتینگ: در توری لوزی گریتینگ هیچ نوع اتصالی وجود ندارد چون هر صفحه یک تکه از استیل محکم است. از توری لوزی گریتینگ برای پیاده رو ها و سکوها استفاده می کنند.

تولید توری لوزی

شهرآهن تولید کننده توری لوزی

مجموعه شهرآهن فعالیت خود را از سال 1387 در زمینه تولید، خرید و فروش محصولات فولادی آغاز کرده است. شهرآهن با داشتن کادری متخصص و تجهیزات و دستگاه های پیشرفته از بهترین برند ها و تلاش روزانه توانسته بهترین تولید کننده توری لوزی در کشور باشد. شهرآهن وبسایت معتبری دارد که انواع توری لوزی مرغوب خود را در وبسایت به فروش می رساند تا شما مشتری عزیز بتوانید در هر مکانی که هستید توری لوزی مرغوب شهرآهن را تهیه نمایید. پس با مراجعه به وبسایت شهرآهن تنوع توری های لوزی تولید شده در این مجموعه را مشاهده و خرید مورد نظر خود را انجام دهید.

 

 

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل