اسکافلد

بنگاه تهران
محصول قيمت

اسکافلد اقتصادی ضخامت 2.5

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

تماس بگیرید

اسکافلد دست دوم ضخامت 2.5

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

تماس بگیرید

اسکافلد نو ضخامت 2.5

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه
scaffolding

داربست یکی از ابزار های مهمی است که از زمان های قدیم تا امروز برای ساخت و ساز مورد استفاده قرار گرفته با پیشرفت تکنولوژی، این وسیله مصرفی در ساخت و ساز نیز پیشرفت بسیاری داشته است به طوری که امروزه انواع مختلفی از آن برای استفاده در دسترس قرار دارند که از آن جمله می توان به داربست فلزی، اسپیس فریم یا نمایشگاهی و داربست اسکافلد یا مثلثی و… اشاره نمود که هرکدام با توجه به ویژگی هایشان،کاربرد مختلفی دارند و در امور مختلفی مثل ساختمان سازی، نماسازی، برپایی نمایشگاه های مختلف، بازسازی بناهای تاریخی و… مورد استفاده قرار می گیرند. در این متن تنها به بررسی اسکافلد می پردازیم و صحبت در مورد سایر انواع را در جای خود برسی خواهیم کرد.

داربست اسکافلد

داربست مثلثی یا اسکافلد مدلی از داربست های مدولار و موقت بوده می باشد که به دلیل استحکام و مقاومت بالا، برای استفاده در ارتفاعات بسیار زیاد مثل ساخت پل، مناسب است. استفاده از ای مدل نسبت به سایر مدل های داربست، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر نیز می باشد. نکته مهم در استفاده از این نوع داربست توجه به استحکام سطح زمین می باشد چرا که در صورت سفت نبودن سطح زمین، ممکن است بعد از انجام مرحله بتن ریزی، پایه های داربست در زمین فرو برودبه همین منظور لازم است قبل از نصب در زیر پایه ها، تخته های زیر پایی قرار داده شود. کاربرد داربست اسکافلد معمولا در بالاترین بخش های ساختمان که به راحتی قابل دسترسی نیستند، می باشد. از دیگر کاربرد های آن، استفاده برای کفراژ بندی دال های بتنی را می توان اشاره نمود. همچنین در هنگام ساخت سقف های بزرگ با وزن بالا از این نوع داربست استفاده می شود.
مزایای اسکافلد به این شرح است:

  • عدم نیاز به استفاده از آچار های مختلف برای اتصال اجزای داربست به یکدیگر
  • امکان نصب توسط افراد آماتور و عدم نیاز به متخصص نصب
  • حمل و نقل اسان اجزا و اتصالات
  • سرعت نصب شدن بالا

اجزای تشکیل دهنده داربست اسکافلد عبارتند از: صفحه کفی، پین های داربست، پیچ تنظیم، میل مهار افقی و مایل.

اسکافلد در ساخت پل

قیمت اسکافلد

قیمت داربست اسکافلد وابسته به جنس مواد مصرفی در ساخت آن دارد. معمولا طول عمر مفید داربست اسکافلد را، متریال و جنس مواد مصرفی سازنده آن، تعیین می کند. از دیگر عوامل موثر بر قیمت اسکافلد، وزن آن می باشد. برای ساختن این داربست، لوله های فلزی در اندازه های تعیین شده برش و با دستگاه جوش به یکدیگر متصل می شوند. میزان تحمل وزن این داربست ها در صورت تغییر در در نحوه اتصال لوله ها به یکدیگر می تواند تا ۱۴ تن افزایش پیدا کند. داشتن استحکام قابل قبول از دیگر فاکتور های اساسی در تولید این محصول است زیرا در صورت عدم توجه به ای مورد امکان بروز حادثه افزایش می یابد.
توجه داشته باشید به دلیل اهمیت بالا در کیفیت محصول برای استفاده، حتما این داربست را از مرکاز معتبر تهییه نمایید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات در زمینه خرید و قیمت داربست اسکافلد با مشاورین مجرب شهرآهن در تماس باشید.