juneja-iron-store-gill-road-ludhiana-angle-dealers-28v3w03

قیمت آهن بازار ایران علاوه بر اینکه توسط کارخانجات و قیمت پیشنهادی آن ها تعیین می شود به قیمت آهن بازار تهران نیز وابسته می باشد. از فعال ترین بازار آهن در تهران، می توان به بازار آهن شادآباد اشاره کرد. در  این بازار آهن، بسیاری که پخش کننده ها و عمده فروش های بازار آهن تهران فعالیت دارند. بنابراین شما می توانید آهن آلات مورد نیاز خود را از شادآباد با کمترین قیمت آهن بازار تهران خرید نمایید.


قیمت آهن بازار تهران

قیمت آهن بازار تهران تغییرات و نوسانات روزانه و حتی ساعتی دارد بنابراین برای افرادی که تصمیم به خرید آهن آلات خود در بازار آهن تهران دارند دارا بودن یک منبع خبری مطمئن و دقیق برای اطلاع از قیمت ها بسیار مهم است و اهمیت معاملات و میزان سود شما وابسته به این موضوع خواهد بود. شهر آهن یکی از فعالان بازار آهن در تهران می باشد که شما می توانید قیمت آهن بازار تهران را  روزانه  و به صورت لحظه ای در وب سایت شهر آهن مشاهده نمایید. ما در شهر آهن قیمت روز آهن آلات تهران را به مشتریان خود ارائه خواهیم داد.  علاوه بر آن شما می توانید به صورت حضوری به شعبات شهر آهن در بازار آهن شادآباد تهران مراجعه فرمایید. کارشناسان ما نیز آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند. کافی است تلفن خود را برداشته و با شماره 09190187107 و 09122955044 و 66315429  021 تماس حاصل فرمایید.  


مشاهده قیمت آهن بازار تهران به صورت آنلاین و لحظه ای

شما می توانید با کلیک بر روی لینک های زیر آخرین و بروز ترین لیست قیمت آهن بازار تهران را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

قیمت آهن بازار تهران


نکاتی که هنگام پرسیدن قیمت آهن بازار تهران باید به آن توجه کنید

بسیاری از افراد تنها به قیمت بازار آهن تهران توجه می کنند و بدون توجه به نکات دیگر اقدام به خرید می کنند از نکاتی که هنگام خرید باید به آن توجه کنید. شامل موار زیر است.

 • قیمت آهن ارائه شده برای تحویل در تهران است یا درب انبار- هزینه حمل یکی از تاثیر گذارترین عوامل بر روی قیمت آهن بازار تهران بعد از تحویل می باشد. عموما هزینه های انتقال با توجه به حجم بار و هزینه آن بر قیمت آهن افزوده می شود.
 • به کارخانه، ویژگی ها و داخلی و خارجی بودن آهن آلات توجه خاص داشته باشید.
 • آهن آلات مورد نظر خود را از مراکز معتبر خریداری کنید.

آدرس شعبات شهر آهن در بازار آهن تهران

قیمت آهن بازار تهران

شهر آهن با دارا بودن یک مجموعه تخصصی و بزرگ از نیروهای متخصص آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما می باشد.

 • ادرس شعبه یک : تهران ، بازار آهن شادآباد ، بهاران ۲ ، بلوک ۱۳ ، مجتمع اداری رستمی ، طبقه دوم ، واحد۱۷
 • آدرس شعبه دو : تهران ، بازار آهن شاد آباد ، بوستان ، بلوک A1 ، پلاک ۹ , بازار آهن فروشان تهران  

بازار آهن آلات مکان

از دیگر بازار آهن آلات تهران می توان به بازار آلات مکان اشاره کرد. بازار آهن آلات مکان بورس انواع یراق آلات و قطعات درب های برقی و کرکره ای می باشد. و قیمت یراق آلات ایران نیز در این مرکز فروش مشخص می شود. از محصولات عرضه شده در این بازار می توان به محصولات زیر اشاره کرد.

 • موتور، تیغه و قطعات جانبی نصب کرکره برقی
 • جک برقی پارکینگی از نوع اتوماتیک و سایر لوازم جانبی
 • شیشه و فریم درب اتوماتیک شیشه ای
 • دوربین مدار بسته و متعلقات آن
 • موتور و ساندویچ پنل درب کرکره ای (زیر سقفی)
 • دستگاه مرکزی دزدگیر،و لوازم جانبی آن
 • لوازم و تجهیزات سایبان برقی به همراه مونتاژ

بازار آهن مکان با دارا بودن ۲۴۰۰ دهنه کارگاه می باشد که 400 فروشگاه و کارگاه آن در زمینه بالا فعالیت می کنند. و برخی از آن نیز در زمینه فروش آهن آلات فعالیت دارند. اما مشهورترین بازار آهن تهران همان بازار آهن شادآباد می باشد.

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل

450+ مشتری وفادار و راضی
1200+ گردش ماهیانه محصول
730+ مشاوره تخصصی خرید
1000+ مرسوله ارسالی موفق