در این صفحه درباره مجموعه تخصصی شهرآهن با شما صحبت می کنیم.

درباره شهرآهن

شهر آهن فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرد و طی این مدت تجارب بی‌نظیری را در زمینه تامین و توزیع در صنعت فولاد کشور به دست آورد؛ مسیری که منجر به تشکیل مجموعه‌ای کارآمد در زمینه فروش و عرضه انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی شده است. ما اهداف بزرگی در سر داریم و عزم‌مان را جزم کرده‌ایم تا همه را به واقعیت تبدیل کنیم.

در حال حاضر شهر آهن دو شعبه فعال دارد. شعبه اینترنتی این فروشگاه در راستای تسهیل خدمت رسانی به مهندسان، پیمانکاران و سایر عزیزان فعال در ساختمان سازی و صنایع وابسته به فولاد، ایجاد شده است. هدف ما، ایجاد مرجعی کامل و قابل اعتماد برای عرضه انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی -اعم از تیرآهن، میلگرد، ورق و ... - به تمامی نقاط کشور و همچنین ارائه مشخصات فنی و قیمت روز آن‌هاست. شهر آهن به عنوان یکی از سایت های فروش و عرضه آهن آلات ساختمانی و صنعتی خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این خدمات شامل موارد زیر هستند:

  • عرضه انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی: شهرآهن انواع مختلفی از محصولات شامل انواع میلگرد، تیرآهن، ورق، لوله، قوطی، پروفیل، نبشی، سپری، ناودانی، تسمه، مفتول و غیره را عرضه می کند.
  • ارائه قیمت بروز و لحظه ای محصولات: این امر به خریداران کمک می کند تا با قیمت های روز بازار آشنا شوند و بهترین خرید را انجام دهند.

علاوه بر خدمات ذکر شده، شما عزیزان می توانید در سایت شهرآهن خدمات معرفی شده در ادامه مطلب را نیز دریافت کنید:

  • دریافت مشاوره فنی: کارشناسان شهرآهن برای انتخاب محصول مناسب متناسب با نیاز مشتریان، مشاوره فنی ارائه می دهند. کارشناسان مجرب ما آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره در زمینه خرید و فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی و صنایع وابسته هستند. کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید تا مسیر درست را به شما نشان دهیم.
  • ارائه آموزش های مرتبط با آهن آلات: کارشناسان شهر آهن با توجه به نیاز روز و صورت مساله های موجود در زمینه آهن آلات، آموزش ها و مقالات مرتبط در جهت پاسخگویی به نیاز افراد ارائه می دهند. این مقالات می تواند به افزایش دانش شما عزیزتن در زمینه آهن آلات کمک کند.

 

اهداف و ارزش‌های شهر آهن

مهم‌ترین هدف ما، جلب رضایت شما و فراهم کردن شرایطی است که بتوانید خریدی آسان، بی‌دردسر و مقرون به صرفه را تجربه کنید. برای رسیدن به این هدف، شهر آهن تمامی نیروها و استعدادهایش را به کار بسته تا خدماتی در شأن شما عزیزان ارائه کند. ما بر آنیم تا با ایجاد روابط صحیح و سالم با مشتریان، احساس رضایتمندی و تجربه‌ای دلپذیر از خرید آهن را به شما هدیه دهیم. امید است بتوانیم به آن‌چه گفته‌ایم و به آن اعتقاد داریم، عمل کنیم.