صادرات تیرآهن , صادرات هاش , تیرآهن صادراتی

مشاوره : 09123137673

صادرات تیرآهن به عراق ، ترکیه ، گرجستان ، قبرس ، قطر ، عمان ، سوریه ، افغانستان ، پاکستان ، ترکمنستان ، ارمنستان ، کویت و ... یکی از بیشترین حجم صادرات محصولات فولادی می باشد. مجموعه شهرآهن در راستای حمایت از تولیدکنندگان و عرضه بی واسطه محصولات فولادی، گام برداشته است و طی سال های اخیرتلاشی مداوم در جهت افزایش حجم صادرات به کشورهای مختلف هدف نموده است. تیم صادرات شهرآهن با گنجینه ای از تجربه و دانش در حوزه صادرات محصولات فولادی و خدمات بازرگانی آماده ارائه خدمات به تجار، بازرگانان و مشتریان خود می باشد و دراین مسیر، تجارتی آسان و مداوم را برای شما تضمین می نماید. همچنین می توانید مجموع فعالیت های شهرآهن را در سایت شهرآهن مشاهده نمایید.


اینفوگرافی صادرات تیرآهن، صادرات هاش سنگین

طی سال گذشته بیشترین محصولات فولادی صادر شده عبارت بودند از میلگرد صادراتی ،تیرآهن صادراتی، لوله فولادی و اتصالات ، مفتول ، ورق گالوانیزه ، شمش آهن ، شمش روی ، ورق سرد و گرم ، میله های نورد گرم. که مختصری به پتانسیل و مقصد صادراتی آنها می پردازیم.

صادرات تیرآهن , صادرات هاش , قیمت تیرآهن


صادرات تیرآهن

صادرات تیرآهن در سال 97 نسبت به سال 96 حدود 2 درصد رشد داشته است و به میزان 65 هزار تن رسیده است. این در حالی است که معادل همین زمان، واردات تیرآهن با پیشرفت تکنولوژی و کیفیت محصولات داخلی، نیاز به واردات تیرآهن 40 درصد کاهش داشته است. عمده صادرات تیرآهن به کشورهای منطقه بویژه عراق ارسال می گردد . سهم صادرات تیرآهن به عراق ، 200 هزار تن بوده است و از مجموع واردات تیرآهن به کشور عراق، سهم تیرآهن ذوب آهن حدود 9 درصد بوده است. طی سال های اخیر که آمریکایی ها در عراق حضور داشتند ، شرکت در پروژه های دولتی برای ایران بسیار سخت و ناممکن بود ولی در حال حاضر با خروج آمریکایی ، شرکت در پروژه های دولتی عراق و ساخت و ساز این کشور، فرصتی بزرگ برای فولاد و تیرآهن های ایران می باشد.کشورهای اروپایی نیز مقصد تیرآهن های صادراتی ایران بوده اند.

تیرآهن هاش سنگین از عمده محصولاتی است که در صنعت ساختمان به ویژه سازه های مرتفع به عنوان ستون و اسکلت فلزی مورد استفاده قرار می گیرند. در بسیاری از کشورها که توانایی تولید آن وجود ندارد، از تیر ورق به عنوان ستون استفاده می گردد که بسیار خطرناک و غیراستاندارد می باشد. تیرآهن هاش ذوب آهن اصفهان که به صورت پیوسته و بدون دخالت دست و با مقاومت بالا تولید می شوند، جایگزینی برای این تیرورق ها شد و قیمت تیرآهن هاش سنگین را نیز کاهش داده است. صادرات تیرآهن هاش و دیگر مقاطع طویل سنگین یکی از دستاوردهای کارخانه ذوب آهن اصفهان می باشد که مهمترین مقصد آن به دلیل دارا بودن گواهینامه شرکت وروس اسپانیا ، کشورهای اروپایی بوده اند. علاوه بر صادرات تیرآهن هاش سنگین، سالانه نیاز بازار داخلی که معادل 700 الی 800 هزار تن تیرآهن هاش می باشد را پاسخگو است.

 

 

تیرآهن صادراتی , تیرآهن هاش صادراتی

تیرآهن صادراتی به عنوان یکی از پرتقاضاترین محصول فولادی از یک طرف، و از طرف دیگر نوسانات دلار و ارز ، قوانین لحظه ای گمرک و ... مشکلات خاص خود را ایجاد نموده است که نیاز به کارشناسان متخصص و مجرب در این زمینه دارد. شهرآهن این نوید را به شما می دهد که کارشناسان مجرب خود را با آگاهی و دانش کافی در تمامی امور صادرات و چالش های آن، با شما همراه سازد و تضمین می کند تا مسیر آسان و ایمنی را پیشرو داشته باشید.

صادرات تیرآهن به عراق ، ترکیه ، گرجستان بیشترین حجم صادراتی به کشورها می باشد.در ادامه کارشناسان شهرآهن شرایط و نحوه صادرات تیرآهن را به صورت کامل مورد بررسی قرار می دهند. همچنین شما می توانید جهت دریافت مشاوره و یا بیان سوالات خود در زمینه صادرات دیگر محصولات فولادی از جمله صادرات میلگرد با کارشناسان شهرآهن تماس حاصل نمایید.


اسناد و مدارک لازم جهت صادرات تیرآهن

صادرات تیرآهن مراحل مختلفی را شامل می شود ولی ابتدا باید اسناد و مدارک صادرات تیرآهن را بشناسید تا بتوانید به راحتی و با برنامه ریزی شروع به صادرات نمایید. اسناد و مدارک مهم در صادرات تیرآهن عبارتند از :

کارت بازرگانی

در این مورد فرد می تواند به صورت حقیقی و یا حقوقی اقدام به دریافت کارت بازرگانی نماید که به صورت شخصی و با نام خود صادرات را به انجام برساند. در غیر این صورت با استفاده از شرکت های معتبر بازرگانی، میتوانند محصولات خود را صادر نمایند. شرکت شهرآهن، به صورت تخصصی خدمات بازرگانی را جهت صادرات تیرآهن از صفر تا صد، ارائه می نماید.

گواهی استاندارد

گواهی استاندارد، برای کالاهایی که صادرات آنها نیاز به مقررات اجباری استاندارد صادراتی دارد. در مورد صادرات تیرآهن ، تمامی کشورها، گواهی استاندارد کارخانه تولیدکننده و آنالیز کیفیت محصول را نیاز دارند.

گواهی خرید (Invoice)

گواهی خرید یا فاکتور رسمی، صورت حسابی است که درآن تاریخ ، نام و نشانی خریدار و فروشنده ، شماره سفارش یا قرارداد ، تعداد یا مقدار ویا شرح کالا ، قیمت واحد ، قیمت کل ، نوع قرارداد وتعرفه گمرکی کالا به تفصیل ذکر شده است.

گواهی عدل بندی (Packing List)

عدل بندی، سندی است که مشخصات بار و محصول شامل وزن، تعداد، استاندارد و .... جهت حمل و نقل در آن قید می شود. این سند به ویژه در تنوع کالا، اهمیت بالایی می یابد.

گواهی مبدأ

گواهی مبدا سندی است که جزییات بار صادر شده از کیفیت آن تا حمل و ترابری در بر دارد و تایید می نماید که کالا محصول کشور ایران است و تیرآهن، محصول کدام تولیدکننده و با چه مشخصات و کیفیتی بوده است.

بارنامه حمل

بطور کلی بارنامه، سند اصلی انتقال مالکیت کالا از فروشنده به خریدار است و دارای انواع مختلف می باشد مانند بارنامه هوایی – بارنامه دریایی – بارنامه راه آهن – بارنامه سراسری و بارنامه زمینی (کامیون)

کارنه تیر

کارنه تیر دفترچه ای است که برای عبور کالا بوسیله کامیون از کشورهای عضو ، بدون بازرسی دقیق و بدون تامین و دریافت حقوق و عوارض گمرکی صادر می شود .

صادرات تیرآهن , صادرات تیرآهن هاش


مراحل صادرات تیرآهن

صادرات تیرآهن، همان طور که اهمیت بسیار بالایی دارد و در سطح جهان مورد توجه و تقاضا است ولی حساسیت بسیار زیادی نیز دارد. ارقام و احجام سنگین، تعرفه های گمرکی و استانداردها و کیفیت کالای درخواستی، عواملی هستند که دقت و تخصص نیاز دارند و در این راه باید از مشاوران باتجربه کمک بگیرید. از این رو کارشناسان شهرآهن، با آشنایی و آگاه نمودن بیشتر مخاطبان خود، آسودگی خاطر و هدفمندی را به ایشان عرضه می کنند تا درکنار یکدیگر، تجارتی امن و پایدار را داشته باشند. مراحل صادرات تیرآهن به شرح زیر می باشد :

 1. درخواست خرید
 2. مذاکره و صدور پیش فاکتور
 3. عقد قرارداد
 4. صدور فاکتور رسمی
 5. تهیه و آماده سازی سفارش
 6. عقد قرارداد حمل و بیمه
 7. بارگیری و صدور عدل بندی
 8. اظهار کالا به گمرک
 9. اخذ گواهی مبدا
 10. تسویه مبلغ باقی مانده از قرارداد
 11. ترخیص کالا از گمرک مرزی ایران
 12. ارسال کالا

مراحل صادرات تیرآهن , قیمت تیرآهن صادراتی

با توجه به فرآیند صادرات تیرآهن ، مشخص گردید که هریک از اسناد نام برده شده در کدام مرحله از مراحل صادرات تیرآهن، مورد نیاز هستند و با آگاهی و شناخت، در جهت آماده سازی آنها، اقدام نمود. همچنین در تمام فرآیند صادرات تیرآهن، کارشناسان شهرآهن، همراه خریدار هستند و تمام مراحل را پیگیری نموده تا به نحو احسن و بدون کوچکترین مشکلی انجام پذیرد و آسودگی خاطر را برای خریدار گرامی فراهم می آورند. به دلیل اجتناب از تکرار، توضیح کامل هر مرحله و اینکه مراحل به چه صورتی انجام می پذیرند را ، در صفحه صادرات فولاد مطالعه نمایید.


قیمت تیرآهن صادراتی

قیمت تیرآهن صادراتی بر اساس عوامل مختلفی از جملهقیمت مواد اولیه مانند سنگ آهن و زغال سنگ، کاهش تقاضای جهانی، رقابت قیمت های ارزان کارخانه های چینی، موجودی و تولید کارخانه ها، منطقه ارسالی و تاریخ ارسال بستگی دارد و بر اساس این عوامل می تواند تفاوت اندک و یا قابل توجهی داشته باشد. قیمت تیرآهن صادراتی را در صفحه مربوطه مشاهده نمایید.


صادرات تیرآهن به کشورهای مختلف


صادرات تیرآهن به ازبکستان

صادرات تیرآهن به ازبکستان طی سال های اخیر رشد زیادی داشته است و آن هم به دلیل گسترش ارتباطات اقتصادی با کشورهای آسیای میانه است. از طرف دیگر سیاست های این کشور به سمت ایجاد زیربناهای اقتصادی در حوزه جاده و راه سازی، گردشگری و هتل سازی، نوسازی شهری و ساخت خانه های ارزان برای اقشار فرودست جامعه ، تغییر یافته است. از این رو نیاز آنها به صادرات مصالح ساختمانی بویژه صادرات تیرآهن، سیمان ، سنگ، کاشی، قیر و ... افزایش یافته است.
کشور ازبکستان مرز فیزیکی مشترکی با ایران ندارد و از طریق ترکمنستان است که ارتباط برقرار می نماید. مرزهای شمال شرقی ایران که فعالیت بیشتری در صادرات به ترکمنستان و ازبکستان دارند به ترتیب اهمیت عبارتند از مرز سرخس ، لطف آباد، باجگیران و اینچه برون .
از آنجا که ازیکستان کشوری رو به پیشرفت و توسعه می باشد و در جهت عمران و آبادانی گام برداشته است، بازار هدف پرفرصتی برای تجار ایرانی می باشد. حمل و نقل به ازبکستان اندکی با چالش های خاص خود همراه است که تیم صادرات شهرآهن با آشنایی با قوانین گمرکی و راه حل های پیش رو، همچنین مجموعه شهرآهن با برخورداری از ارتباطات و نمایندگان مطرح در کشور ترکمنستان و ازبکستان، تجارتی ساده و همیشگی را در این کشور برای شما رقم می زند.

صادرات تیرآهن به ازبکستان , صادرات آهن

صادرات تیرآهن به ترکیه

صادرات تیرآهن به ترکیه با توجه به موقعیت و شرایط سیاسی و جغرافیایی و با گذر از رویدادهای مهم تاریخی، علاوه بر صادرات، واردات بسیاری از کالاها را از کشورهای دیگر پذیرا می باشد، امری مهم و قابل تامل است. مهمترین محصولات وارداتی آنها، سوخت، مواد شیمیایی و در سال های اخیر محصولات فولادی شامل میلگرد، تیرآهن، شمش فولادی و سنگ آهن بوده است. بیشترین واردات ترکیه از کشور روسیه با 12.8 درصد صورت می گیرد و ایران نیز 4% سهم واردات ترکیه را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر ایران، 45 رقم کالای مورد نیاز ترکیه را، صادر می کند. از این رو ترکیه به ششمین بازار صادراتی ایران تبدیل شده است.
صادرات به ترکیه از سه روش زمینی، هوایی و دریایی امکان پذیر است ولی 90 درصد حجم صادرات ایران به ترکیه، از طریق زمینی و مرز بازرگان صورت می پذیرد.یکی از عوامل مهم و قابل تأمل در صادرات تیرآهن به ترکیه، الزامات قانونی کشور ترکیه می باشد که در قالب گواهی استاندارد اجباری و آنالیز کیفیت تیرآهن مطرح گردیده است. لذا تیرآهن صادراتی به کشور ترکیه، باید با آگاهی و شناخت کامل از بازار ترکیه و طبق الزامات قانونی آنها انتخاب و خریداری گردند که این امر با همراهی کارشناسان آگاه و باتجربه مجموعه شهرآهن، به سهولت امکان پذیر خواهد بود.

صادرات تیرآهن به ترکیه , صادرات تیرآهن هاش

صادرات تیرآهن به عراق

صادرات تیرآهن به عراق پس از افت و خیزهای سیاسی و نابسامانی های 10 ساله اخیر آنها، بهمنظور بازسازی و احیاء کشور حائز اهمیت است که همین امر، فرصت بسیار مناسبی برای واحدهای تولیدکننده فولاد بویژه برای تولیدکنندگان کشور همسایه آن یعنی ایران در امر ساختمان مهیا ساخت. از آنجا که عراق خود، در زمینه فولاد تولیدات چشمگیری ندارد، ناچار به واردات محصولات فولادی هستند. کشورهای صادرکننده کالا به عراق به ترتیب ترکیه، ایران ، چین و آمریکای جنوبی می باشد. ایران با سهم 17 درصدی از واردات عراق، در رتبه دوم زنجیره تامین قرار دارد. در حوزه ساختمان، پس از سیمان، آهن آلات بویژهتیرآهن مهمترین محصول صادرشده به کشور عراق می باشد.
طی سال های اخیر به دلیل قیمت های مناسب تر و در نهایت هزینه های کمتر در تولید فولاد ایران، کاهش تعرفه گمرک عراق از صفر تا 5 درصد و معافیت مالیاتی در مناطق آزاد عراق، صادرات ایران به عراق افزایش پیدا کرده و بیشترین حجم واردات عراق را به خود اختصاص داده است. مناطق آزاد تجاری عراق شامل بصره ، نینوا ، الانبار و سلیمانیه است.

کیفیت و استاندارد تیرآهن صادراتی به عراق با دیگر کشورها متفاوت است و غالباً سطح کیفی پایین تری نسبت به سایر کشورها دارا می باشد. صادرات به عراق نیز از سه طریق زمینی، هوایی و دریایی امکان پذیر می باشد ولی به طور کلی بیشترین روندهای صادراتی از مرزهای زمینی از جمله مهران و باشماق صورت می پذیرد. تنها نکته حائز اهمیت در صادرات تیرآهن به عراق ، عملیات گمرکی و کیفیت محصولات فولادی می باشد که مجموعه شهرآهن، تضمین می کند همراه شما باشد تا مسیری ایمن و پر رونق تجاری را برای شما رقم بزند.

صادرات تیرآهن به عراق , صادرات تیرآهن هاش

صادرات تیرآهن به گرجستان

صادرات تیرآهن به گرجستان که یکی از بازارهای هدف ایران می باشد، بسیار پرتقاضا است.پس از تصویب قانون همگرایی گرجستان به اتحادیه اروپا، گرجستان به بستر مناسبی جهت صادرات کالا تبدیل گردید. تا از این طریق کشورهای مختلف از جمله ایران، کالای خود را از طریق گرجستان به سایر کشورهای اروپایی و آمریکا صادر نمایند. همچنین با حذف شدن تعرفه گمرکی اجناس تولید شده در گرجستان، صادرات از طریق این کشور، بسیار محبوبیت یافت. بدین ترتیب تجار اروپایی و آمریکایی نیز دیگر ترسی از قوانین تنبیهی اقتصادی از سوی آمریکا در معامله با ایران، نخواهند داشت.

مهمترین محصولات صادراتی به گرجستان شامل مصالح ساختمانی بویژه تیرآهن صادراتی می باشد. گرجستان نیز استاندارد و کیفیت خاصی را برای واردات میلگرد در نظر گرفته است. صادرات و روابط تجاری ایران با گرجستان از طریق مرزهای زمینی، هوایی و دریایی صورت می پذیرد. عمده ترین مبادله تجاری با گرجستان از طریق مرز زمینی بازرگان انجام می گردد.
از آنجاییکه بازار گرجستان فقط صادرات نیست بلکه فرصت های مناسبی جهت واردات کالا در مقابل صادرات دارد، لذا بازار گرجستان متفاوت از سایر بازارها می باشد. از این رو برای تجارتی موفق در کشور گرجستان، نیاز به مشاوره تخصصی و شناخت فرصت های بازار گرجستان و بازار داخل ایران، خواهید داشت. مجموعه شهرآهن، مشاوری امین و باتجربه، در این زمینه همراه شما خواهد بود تا تجارتی مداوم داشته باشید.

صادرات تیرآهن به گرجستان , صادرات تیرآهن هاش

صادرات تیرآهن به افغانستان

صادرات تیرآهن به افغانستان که از نظر اقتصادی، کشوری وابسته است و اقتصاد، امری مهم در زندگی ساکنین آن دارد، امری قابل توجه و تامل می باشد.از این رو افغانستان، یکی از بزرگترین بازارهای صادراتی در همسایگی ایران محسوب می شود. افغانستان بازار هدف کشور پاکستان نیز است ولی ایران با کیفیت بالاتر کالاهای خود، امنیت بیشتر تبادلات و همچنین هزینه تمام شده کمتر، بازار افغانستان را دست خود گرفته است و صادرات آن رو به فزونی است. افغانستان در تمامی کالا، وابسته به سایر کشورها است ولی حجم بالای صادرات از ایران شامل مواد ساختمانی از جمله میلگرد، تیرآهن، سیمان و گچ می باشد.

در صادرات به افغانستان، مهمترین عاملقیمت تیرآهن صادراتیو هزینه تمام شده آن می باشد و کیفیت در رده دوم اهمیت قرار می گیرد. با این حال، مجموعه شهرآهن در عین مطلوبیت کیفیت، با هزینه مناسب، سعی در توسعه صادرات به افغانستان داشته است. مجموعه شهرآهن، مرجعی از تجارب و دانش است که تضمین می کند همراه شما باشد تا موفقیت در تجارت را تجربه نمایید.

صادرات تیرآهن به افغانستان , صادرات تیرآهن هاش

صادرات تیرآهن به پاکستان

صادرات تیرآهن به پاکستان که بازار مکمل ایران محسوب می شود، نقطه عطفی در صادرات ایران می باشد.بدین معنی که در ازای صادرات به این کشور، واردات نیز انجام می پذیرد ولی حجم صادرات بسیار بالاتر از واردات است. از این رو بازار پاکستان، یکی از بازارهای پررونق و مهم کشور ایران است. از جمله مهمترین کالاهای صادراتی به پاکستان، سوخت، آهن و فولاد بویژه تیرآهن و کلیه محصولات غذایی و پوشاک است. مهمترین نکته در صادرات به پاکستان، رقابتی بودن بازار این کشور می باشد. لذا تیرآهن صادراتی به پاکستان باید قیمت و کیفیت مناسبی داشته باشد. همچنین به دلیل داشتن مرزهای متعدد، امور گمرکی و صادرات آهن، به دقت و تجارب زیادی نیاز دارد. تیم صادرات شهرآهن، این قول را به شما می دهد که صادراتی به سادگی خرید و فروش داخلی، برای شما رقم بزند.

صادرات تیرآهن به پاکستان , صادرات تیرآهن هاش

صادرات تیرآهن به کویت

صادرات تیرآهن به کویت فرصت بزرگی برای صادرکنندگان می باشد.بازارهای این کشور، پذیرای محصولات مختلف هستند که یکی از مهمترین آنها، صادرات فولاد و صادرات تیرآهن می باشد. مهمترین نکته در صادرات به کویت، ویژگی های بازار آنها است که محصولاتی با کیفیت و استاندارد را می پذیرند. لذا تیرآهن صادراتی به کویت، باید آنالیز و استانداردهای خاص آن کشور را داشته باشد که این مهم در صورتی محقق می گردد که تجربه و آگاهی لازم وجود داشته باشد. تیم صادرات شهرآهن، تجربه و شناخت استانداردها و صادرات به کویت را در اختیار شما قرار می دهد.

صادرات تیرآهن به کویت , صادرات تیرآهن هاش

صادرات تیرآهن به عمان

صادرات تیرآهن به عمان یکی از بهترین بازارهای صادراتی ایران می باشد.افزایش روابط تجاری با کشورهای دیگر جهان که در پی سرمایه حاصل از منابع نفتی و گاز صورت گرفته است، عمان را به بازار هدف مطلوب کشورها از جمله ایران تبدیل نموده است. به دلیل تولیدات نفتی، مهمترین محصولات مورد نیاز آنها تجهیزات و فولاد و آهن می باشد. تیرآهن صادراتی بعد از سیمان، یکی از مهمترین محصولات صادراتی به عمان می باشد. مزیت برتر ایران نسبت به سایر کشورهای تجاری، همجواری جغرافیایی با عمان و داشتن مرزهای دریایی مشترک می باشد. استفاده از این مزیت و شناخت بازار تجاری عمان در احتیاجات خود، دو کلید طلایی برای تجارت با عمان است. تیم صادرات شهرآهن، با آگاهی از بازار عمان، شما را تاجری بزرگ، خواهد نمود.

صادرات تیرآهن به عمان , صادرات تیرآهن هاش

صادرات تیرآهن به قطر

صادرات تیرآهن به قطر طی سال های اخیر، با تاریک شدن روابط کشور قطر با کشورهای عربی همسایه، که بازار واردات این کشور از عربستان و امارات را تحت تاثیر قرار داده و این کشور به بازار مصرف مطلوبی برای سایر کشورها ازجمله ایران تبدیل گشته است، رونقی بیش از پیش گرفته است.هرچند این بازار، هدف کوچکی برای ایران است ولی پتانسیل بالایی در جذب صادرات ایران و رشد اقتصادی خواهد داشت. صادرات آهن آلات ، فولاد و چدن به ویژه تیرآهن صادراتی، مهمترین محصول صادراتی به کشور قطر می باشد. مهمترین نکته حائز اهمیت در تجارت با قطر، روابط مالی و سیستم های بانکی کشور قطر می باشد. آشنایی با روش های مالی تجارت و گزینه های جایگزین در مشکلات سیستم بانکی دو کشور، مزیتی است که تیم صادرات شهرآهن، دراختیار شما قرار می دهد تا بازار قطر نیز در دستان شما باشد.

صادرات تیرآهن به قطر , صادرات تیرآهن هاش

صادرات تیرآهن به سوریه

صادرات تیرآهن به سوریه که یکی از بهترین بازارهای هدف ایران در عین روابط تجاری و سیاسی مطلوب بوده است، بازاری موفق خواهد بود.چندی است به دلیل جنگ های داخلی از میزان سهولت تجارت کاسته شده است ولی همچنان یکی از بهترین بازارهای صادراتی می باشد و پذیرای حجم قابل توجهی از محصولات ایرانی است. صادرات فولاد بویژه تیرآهن صادراتی به سوریه، یکی از مهمترین محصولات مورد نیاز این کشور است. طبق توافقات تجاری صورت گرفته بین این دو کشور، تعرفه گمرک سوریه از محصولات ایرانی بسیار پایین بوده و همین امر، مشوقی برای افزایش صادرات به این کشور می باشد. تیم صادرات شهرآهن، تمامی نکات لازم برای صادرات با سوریه را با آگاهی کامل به شما منتقل و تجارت شما را ایمن می سازد.

صادرات تیرآهن به سوریه , صادرات تیرآهن هاش

صادرات تیرآهن به ارمنستان

صادرات تیرآهن به ارمنستان که یکی از بهترین بازارهای هدف کشورهای ایران، پاکستان و گرجستان است، باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.با توجه به روابط تجاری موفق و توافق نامه های تجاری، فرصت بزرگی برای صادرات ایران به کشور ارمنستان وجود دارد که البته بخش اعظمی از مسیر طی شده است. در حال حاضر بعد از محصولات غذایی ، قیر و فرآورده های نفتی، تیرآهن صادراتی و فولاد بیشترین حجم صادرات به ارمنستان را به خود اختصاص داده اند. تنها نکته حائز اهمیت در بازار ارمنستان، شناخت نیاز بازار ارمنستان، توانایی ها و منابع کشوری و داخلی و همچنین ایجاد مزیت رقابتی در محصولات صادراتی است. آگاهی و دانش تیم صادرات شهرآهن، درتجارت با کشور ارمنستان با شما همراه خواهد بود.

صادرات تیرآهن به ارمنستان , صادرات تیرآهن هاش

صادرات تیرآهن به ترکمنستان

صادرات تیرآهن به ترکمنستان که دارای منابع غنی از نفت و گاز طبیعی است و برای تولیدات خود نیاز به تجهیزات و مصالح فلزی دارد، چشم انداز بزرگی را به همراه خواهد داشت.تیرآهن صادراتی یکی از مهمترین محصولات فلزی صادراتی به کشور ترکمنستان می باشد. استان خراسان به دلیل همجواری با این کشور، در صادرات به ترکمنستان نقش مهمی را ایفا نموده است. اهمیت صادرات به ترکمنستان، به دلیل وجود نقاط مرزی مشترک که 4 مرز رسمی می باشد، است. بازار ترکمنستان، بازار هدف بسیار مناسبی برای تجار ایرانی می باشد ولی تغییرات لحظه ای قوانین گمرکی ترکمنستان موجب گردیده تجارت با این کشور چالش هایی نیز داشته باشد. تیم صادرات شهرآهن با آشنایی با قوانین گمرکی و راه حل های پیش رو، همچنین مجموعه شهرآهن با برخورداری از ارتباطات و نمایندگان مطرح در کشور ترکمنستان، تجارتی ساده و همیشگی را در این کشور برای شما رقم می زند.

صادرات تیرآهن به ترکمنستان , صادرات تیرآهن هاش

صادرات تیرآهن به قبرس

صادرات تیرآهن به قبرس که عضوی از اتحادیه اروپا بوده و سیاست این کشور تجارت و سرمایه گذاری خارجی را آزاد گذاشته است و برا جذب سرمایه، نرخ تعرفه مالیاتی شرکت های خارجی را در کمترین مقدار خود قرار داده است، می تواند بازاری مطلوب برای تجار ایرانی باشد.از طرف دیگر قبرس خود مبدا صادرات به کشورهای اروپایی می باشد و در تحریم های امروزی، یک فرصت طلایی برای تجار ایرانی به شمار می رود. از آنجا که بازار قبرس، یک بازار خدمات محور می باشد، محصولات فولاد و آهن بویژه تیرآهن صادراتی، یکی از مهمترین محصولات مورد نیاز آنها می باشد. همچنین مرزهای دریایی و دسترسی به نقل و انتقالات دریایی، یک مزیت در صادرات به کشور قبرس می باشد. تیم صادرات شهرآهن، با شناخت کامل از بازار، اقتصاد و سیاست کشور قبرس و فرصت های پیش رو، می توانند تجارت شما را در سطح اروپا نیز گسترش دهند.

صادرات تیرآهن به قبرس , صادرات تیرآهن هاش

 


چرا شهر آهن را انتخاب کنیم؟

این شرکت مفتخر به همکاری با کارخانه های تولیدی و شرکت های بازرگانی، برای اجرای کلیه عملیات گمرکی مربوطه به صادرات مواد اولیه، محصولات آماده و ... از گمرکات کشور می باشد. در این راستا آماده ارائه خدمات مرتبط از جمله جذب وسیله نقلیه، انجام عملیات گمرکی، صدور گواهی نامه و پلمپ کالا در گمرک مبدا و نیز خروج از گمرک مرزی می باشیم. همچنین کارشناسان زبده این مجموعه، آماده ارائه مشاوره های تخصصی به شما می باشد. جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره 09123137673 تماس حاصل نمایید.

 

صادرات تیرآهن ,شهرآهن , بازار آهن