تیرآهن لانه زنبوری

قیمت تیرآهن زنبوری | خرید تیرآهن لانه زنبوری

بنگاه تهران
محصول قيمت

تیرآهن لانه زنبوری 24

بروزرسانی: چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1403

بنگاه تهران

شاخه

تماس بگیرید

تیرآهن لانه زنبوری 22

بروزرسانی: چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1403

بنگاه تهران

شاخه

تماس بگیرید

تیرآهن لانه زنبوری 20

بروزرسانی: چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1403

بنگاه تهران

شاخه

تماس بگیرید

تیرآهن لانه زنبوری 18

بروزرسانی: چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1403

بنگاه تهران

شاخه

تماس بگیرید

تیرآهن لانه زنبوری 16

بروزرسانی: چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1403

بنگاه تهران

شاخه

تماس بگیرید

تیرآهن لانه زنبوری 14

بروزرسانی: چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1403

بنگاه تهران

شاخه

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 6 از کل 6 نتیجه
zanburi

اتصال دو تیرآهن به یکدیگر به گونه ای است که حفره های توخالی ایجاد می گردد و شباهت زیادی به لانه زنبور دارد به همین علت به این نام خوانده می شوند. اصول ساخت تیرآهن لانه زنبوری از روی هم قرار گرفتن دو نیمه از پروفیل نورد برش خورده ساخته می شوند و بهم جوش داده می شوند. هورتن از شیکاگو ایده ساخت تیر لانه زنبوری را در سال 1910 مطرح نموده است.هدف هورتن از ساخت تیرهای لانه زنبوری ، افزایش خم پذیری تیرها بدون اضافه شدن وزن بوده است که همچنین باعث توجیه پذیری اقتصادی آن نیز شده است. پس از بهره برداری از ایده هورتن ، ساخت این تیرآهن ها در صنایع مختلف از جمله پل سازی ، حمل و نقل و کشتی سازی رواج پیدا کرد.

ویژگی های تیرآهن لانه زنبوری

  • مهمترین مزیت تیرآهن های لانه زنبوری این است که مقطع غیر فشرده دارد. از آنجایی که تیرآهن ها از قسمت جان تو خالی روی هم قرار می گیرند وزن سازه کاهش می یابد. کاهش وزن سازه باعث ایمن تر شدن ساختمان و انعطاف پذیری بیشتر آن در مقابل بارهای ناشی از زلزله می گردد.

  • مقاطع تیرآهن ها به شکل زیگ زاگ و یا زاویه دار برش می خورد و همین امر موجب صرفه جویی و استفاده بهینه از فولاد و آهن می گردد. لذا استفاده از تیرآهن های لانه زنبوری مقرون به صرفه خواهد بود.

  • حفره های موجود در جان  تیرآهن های لانه زنبوری موجب تسهیل عبور تاسیسات ساختمانی و کابل های برق شده است و همین امر استفاده آنها را دو چندان نموده است.

  • نقش تیرآهن انتقال بار به سایر عناصر سازه می باشد و تیرآهن های لانه زنبوری بهتر از سایر تیرآهن ها این نقش را ایفا می کنند.

  • مدل مقطع و ممال اینزسی مقطع تیر افزایش پیدا می کند.

  • تیرآهن های لانه زنبوری دارای ارتفاع ، مقاومت بیشتری خواهند بود در حالیکه وزن آنها معادل وزن تیرآهن اصلی بوده و افزایش نمی یابد. همچنین تیرآهن های لانه زنبوری مقاومت خمشی بالاتری پیدا می کنند.

فروش تیرآهن لانه زنبوری

یکی از متداول ترین عناصر مورد استفاده در سازه می باشد که غالب استفاده از آنها نیز در سازه های فولادی می باشد. تیرآهن های لانه زنبوری استفاده های گوناگونی دارند مثلا به عنوان قالب صلب در سوله سازی و ساخت پل های مشبک ، به عنوان شاه تیر در ساختمان سازی استفاده می شود.برای اطلاع از جدول وزن تیرآهن لانه زنبوری,وزن تیرآهن لانه زنبوری 14,وزن تیرآهن لانه زنبوری 18,وزن تیرآهن لانه زنبوری 16,محاسبه تیر لانه زنبوری,تیرآهن لانه زنبوری cpe,ابعاد تیر لانه زنبوری,نحوه طراحی تیر لانه زنبوری, قیمت تیرآهن لانه زنبوری اصفهان, فروش تیرآهن لانه زنبوری,جدول وزن تیرآهن لانه زنبوری,قیمت تیرآهن به فروشگاه اینترنتی شهرآهن مراجعه نمایید.

سوالات متداول تیرآهن لانه زنبوری

تغییرات قیمت جهانی در بازار فلزات چگونه بر قیمت تیرآهن لانه زنبوری اثر می گذارد؟

تغییرات قیمت فلزات در بازار جهانی می‌تواند به صورت مستقیم بر قیمت تیرآهن لانه زنبوری اثر بگذارد. اگر قیمت فلزات مانند آهن و فولاد افزایش یابد، قیمت تیرآهن لانه زنبوری نیز افزایش می‌یابد، همچنین این تغییرات می‌توانند از طریق هزینه‌های تولید و تقاضا و عرضه نیز تاثیرگذار باشد، به عنوان مثال افزایش هزینه‌های تولید ممکن است باعث افزایش قیمت تیرآهن لانه زنبوری شود و یا کاهش تقاضا برای این محصول نیز می‌تواند منجر به کاهش قیمت آن شود.

قیمت تیرآهن لانه زنبوری چگونه تعیین می شود؟

قیمت تیرآهن لانه زنبوری به واسطه قیمت مواد اولیه مانند آهن و فولاد، هزینه‌های تولید و تقاضا و عرضه در بازار تعیین می‌شود، همچنین هزینه‌های ناشی از شرایط بازار نیز بر قیمت آن تأثیر می‌گذارد.

قیمت تیرآهن لانه زنبوری در فروشگاه شهر آهن چگونه است؟

فروشگاه اینترنتی شهرآهن تمام تیرآهن های لانه زنبوری را به قیمت روز تعیین شده توسط کارخانه عرضه می کند. شهرآهن بدون هیچ واسطه ای و مستقیم از کارخانه تیرآهن لانه زنبوری مرغوب و با کیفیت را به قیمت روز ارائه می دهد.