پیچ سرمته

بنگاه تهران
محصول قيمت

پیچ سرمته ای شیروانی 12.5 سانتی

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

عدد

تماس بگیرید

پیچ سرمته ای شیروانی 10 سانتی

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

عدد

تماس بگیرید

پیچ سرمته ای شیروانی 7.5 سانتی

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

عدد

تماس بگیرید

پیچ سرمته ای شیروانی 6.5 سانتی

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

عدد

13,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

پیچ سرمته ای شیروانی 5 سانتی

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

عدد

14,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

پیچ سرمته ای شیروانی 4 سانتی

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

عدد

13,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

پیچ سرمته ای شیروانی 3 سانتی

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

عدد

15,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

پیچ سرمته ای شیروانی 2.5 سانتی

بروزرسانی: 4 هفته قبل

بنگاه تهران

عدد

14,000 تومان
تغییر قیمت: ثابت

پیچ سرمته ای شیروانی 2 سانتی

بروزرسانی: 3 روز قبل

بنگاه تهران

عدد

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 9 از کل 9 نتیجه
head-self-drilling-screw01

پیچ سرمته همانطور که از نام آن می توانید حدس بزنید، پیچ هایی هستند که در آن ها یک مته وجود دارد و استفاده از آنها به شما کمک می کند که در زمان استفاده و انجام اتصالات، به وسیله این پیچ ها بتوانید بدون نیاز به سوراخ کاری برای هر پیچ، کارهای خود را پیش ببرید. بیشترین استفاده از پیچ سرمته، در نصب ورق های گالوانیزه و سقف های شیروانی می باشد. استفاده از این پیچ ها باعث سریع تر شدن روند کارهای شما خواهد شد و از طرفی تنوع موجود در این محصولات، باعث می شود در شرایط مختلف بتوان از آن ها استفاده کرد و طبیعتاً همین موضوع باعث افزایش محبوبیت این پیچ ها در صنعت شده است. در ادامه این مطلب از شهر آهن بیشتر در مورد این محصولات صحبت می کنیم.

ساختار پیچ سر مته

پیچ های سرمته انواع مختلفی دارند که می توان گفت پرکاربردترین آنها، نمونه های 3 و 5 سانتی هستند. ساختار و همچنین کاربرد این پیچ ها شباهت زیادی به پیچ های خودکار دارد، اما با این تفاوت که برای استفاده از آنها، شما نیازی به دریل کاری ندارید و همان مته سر پیچ، یک سوراخ متناسب با اندازه پیچ برای شما ایجاد می کند و به این صورت می توانید اتصالات مورد نظر خود را، با سرعت و دقت بالاتری انجام دهید. از این پیچ ها در ساخت کانکس، نصب سقف شیروانی و سوله استفاده می شود. قسمت گل این پیچ ها، دارای تنوع بالایی است و شما می توانید انواع دوسو، چهارسو و بکس آنها را انتخاب کنید.

پیچ سرمته
در بسیاری موارد دیده می شود که به راحتی از این پیچ ها درون چوب استفاده می کنند، البته این موضوع را نباید فراموش کنید که برای استفاده از پیچ سرمته درون چوب، بهتر است از قبل پیچ مناسب خود را انتخاب کنید تا در مراحل مربوط به انجام اتصالات به مشکل برنخورید. در ایران نمونه های زیادی از این پیچ ها پیدا می شود که معمولاً اجناس وارداتی هستند و پیچ های سرمته تولید کشور تایوان، توانسته اند جایگاه خوبی در بازار ایران به دست بیاورند. البته در چند سال گذشته با افزایش تقاضا، شاهد این بوده ایم که کارخانه های داخلی و شرکت های چینی نیز دست به تولید این محصولات زده اند و کم کم در حال پیدا کردن جایگاه خود در بازار هستند. برای بستن این پیچ ها شما نیازی به رول پلاک و یا هیچ وسیله اضافه دیگر ندارید، از طرفی در مواردی که به واشر نیاز است، می توانید از نمونه های واشردار پیچ سرمته استفاده کنید.

قیمت پیچ سرمته

قیمت پیچ سرمته به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان گفت مهمترین آنها: "سایز پیچ، کیفیت آن، برند تولید کننده و نوع آن" می باشد. در بین این عوامل تاثیر گذار در قیمت پیچ سرمته، مهمترین عامل سایز پیچ است و به همین دلیل در ادامه سایزهای مختلف پیچ سرمته را خدمت شما معرفی می کنیم:

 • 2 سانتی
 • 2.5 سانتی
 • 3 سانتی
 • 4 سانتی
 • 5 سانتی
 • 6.5 سانتی
 • 7.5 سانتی
 • 10 سانتی
 • 12.5 سانتی

پیچ سرمته

نکته ای که در خصوص انواع پیچ های سرمته معرفی شده در لیست بالا باید بدانید، این است که از آنها برای بستن انواع سقف شیروانی استفاده می شود و این موضوع را باید در نظر داشته باشید که همه پیچ های معرفی شده دارای واشر لاستیکی نسوز و واشر فلزی می باشند. مورد بعدی که باید در نظر داشته باشید، این است که ضخامت استاندارد پیچ های استاندارد شیروانی حدود 7 میلیمتر است و در صورتی که شما بخواهید از پیچ سرمته استفاده دیگری بکنید و به عنوان مثال برای اتصالات فلزی سنگین تر از آن استفاده کنید، باید سراغ پیچ هایی با ضخامت و مقاومت بیشتری بروید.

تولید کننده پیچ سرمته

تولید کننده پیچ سرمته همیشه به دنبال این است که محصولات پرکاربردی تولید کند که برای او سودآور باشد، از طرفی با تولید یک محصول خاص، هیچ تولید کننده ای به سود قابل توجه نخواهد رسید. در ادامه ما پرکاربردترین انواع پیچ های سرمته را از زاویه نوع پیچ و کاربرد آن مورد بررسی قرار می دهیم:

 • پیچ سرمته تخت: این پیچ ها دارای ضخامت 3.5 تا 4.8 میلیمتر و اندازه 12 تا 100 میلیمتر هستند.
 • پیچ سرمته واشردار ساده: ضخامت این پیچ 4.2 میلیمتر و اندازه آن 12 تا 100 میلیمتر است.
 • پیچ سرمته بکسی: پرکاربردترین نوع پیچ سرمته است که ضخامت آن 6 یا 7 میلیمتر و اندازه آن بین 1.25 تا 15 سانتی متر است.

پادکست پیچ سرمته