صادرات ناودانی , قیمت ناودانی صادراتی

مشاوره :  09123137673

شرکت بازرگانی شهرآهن، در پی سال ها تجربه و صادرات عملیاتی مقاطع آهن و فولاد به کشورهای عراق ، ترکیه ، قطر ، گرجستان ، ارمنستان ، ترکمنستان ، کویت ، عمان ، افغانستان ، پاکستان ، قبرس شمالی ، سوریه و ... توانسته است در حمایت از تولیدکنندگان نامی و پرتلاش کشور، بستر مناسبی برای عرضه مستقیم و بی واسطه محصولاد فولادی در کشورهای هدف ایجاد نماید. این مهم، امروزه با حمایت دولت و مشوق های صادراتی تسهیل گشته و رو به فزونی می باشد. مجموعه بازرگانی شهرآهن، این فرصت را غنیمت می شمارد تا تولیدکنندگان فولاد کشور اعم از میلگرد ، تیرآهن ، ورق گالوانیزه ، ورق سیاه ، نبشی ، ناودانی ، لوله گالوانیزه ، قوطی و پروفیل ، شمش و اسلب را در بازار جهانی معرفی نماید و همچنین کشورهای متعدد دیگری را بر پایه تجربیات خود، در جامعه هدف قرار داده و عرضه مقاطع فولادی کشور ایران را جهانی نماید که از مهمترین اهداف دپارتمان صادرات و بازرگانی مجموعه بزرگ شهرآهن در حوزه صادرات آهن از جمله صادرات میلگرد است.


 ناودانی صادراتی

صادرات ناودانی در زمان حال که با رکود داخلی مواجه هستیم، روزنه امیدی برای تولیدکنندگان این محصول می باشد چرا که تجار خارجی در کشرهای افغانستان، عراق ، پاکستان و تمامی کشورهای همسایه به جز ترکیه که تولیدات داخلی دارند، خواهان ناودانی صادراتی ایران هستند. واردات ناودانی به میزان زیادی کاهش یافته است و تولیدات داخلی جوابگوی نیاز هستند ولی هنوز هم واردات در مقابل صادرات وجود دارد به این صورت که در مقابل شمش آهن وارداتی، نبشی و ناودانی صادر و درواقع تهاتر می گردد. در خصوص واردات ناودانی نیز، بیشتر سایزهای 18 به بالا یا همان ناودانی صنعتی یا سنگین که ایران هنوز به تکنولوژی تولید آن دست نیافته است، اقدام می نماید.

صادرات ناودانی در فروردین سال 98 نسبت به سال 97 افت چشمگیری داشته است و به میزان کمتر از هزار تن رسیده است. کاهش شدید صادرات در آغاز سال 98 را می توان تشدید تحریم ها و مهمتر از آن محدودیت های داخلی جهت صادرات دانست که طبق گزارشات کارشناسان شهرآهن، حدود 2 هفته هیچ مبادله کالایی از مرزها جهت تنظیم قوانین صادراتی صورت نمی گرفت. عمده صادرات ناودانی به کشورهای منطقه بویژه عراق ارسال می گردد . اما کشورهای دیگر از جمله چین، امارات، ترکیه، اندونزی، تایلند، افغانستان، عمان، مصر و هند به ترتیب بیشترین جذب محصولات فولادی بویژه ناودانی صادراتی را از ایران داشته اند.

صادرات ناودانی به عنوان یکی از پرتقاضاترین محصول فولادی از یک طرف، و از طرف دیگر نوسانات دلار و ارز ، قوانین لحظه ای گمرک و ... مشکلات خاص خود را ایجاد نموده است که نیاز به کارشناسان متخصص و مجرب در این زمینه دارد. شهرآهن این نوید را به شما می دهد که کارشناسان مجرب خود را با آگاهی و دانش کافی در تمامی امور صادرات و چالش های آن، با شما همراه سازد و تضمین می کند تا مسیر آسان و ایمنی را پیشرو داشته باشید.

صادرات ناودانی به عراق ترکیه افغانستان ترکمنستان گرجستان


قیمت ناودانی صادراتی

قیمت ناودانی صادراتی بر اساس عوامل مختلفی از جمله قیمت شمش فولادی ، رقابت قیمت های ارزان کارخانه های چینی، موجودی و تولید کارخانه ها، منطقه ارسالی و تاریخ ارسال بستگی دارد و بر اساس این عوامل می تواند تفاوت اندک و یا قابل توجهی داشته باشد.  در ادامه به تفضیل صادرات ناودانی را در تمامی کشورهای همسایه اعم از عراق ، ترکیه و گرجستان مورد بررسی قرار می دهیم. ناودانی از جمله متریالی است که در ساخت سوله مورد استفاده قرار می گیرد. شما عزیزان می توانید همواره آخرین قیمت لوازم سوله را در سایت شهرآهن مشاهده و در صورت نیاز اقدام به ثبت سفارش نمایید. در شهرآهن لوازم سوله با مناسبترین قیمت عرضه می شود.


اینفوگرافیک صفر تا صد صادرات ناودانی

صادرات ناودانی , مراحل صادرات ناودانی


اسناد و مدارک مورد نیاز جهت صادرات ناودانی

صادرات ناودانی مراحل مختلفی را شامل می شود ولی ابتدا باید اسناد و مدارک آن را بشناسید تا بتوانید به راحتی و با برنامه ریزی شروع به صادرات نمایید. اسناد و مدارک مهم در صادرات ناودانی عبارتند از :

کارت بازرگانی

در این مورد فرد می تواند به صورت حقیقی و یا حقوقی اقدام به دریافت کارت بازرگانی نماید که به صورت شخصی و با نام خود صادرات را به انجام برساند. در غیر این صورت با استفاده از شرکت های معتبر بازرگانی، میتوانند محصولات خود را صادر نمایند. شرکت شهرآهن، به صورت تخصصی خدمات بازرگانی را جهت صادرات ناودانی از صفر تا صد، ارائه می نماید.

گواهی استاندارد

گواهی استاندارد، برای کالاهایی که صادرات آنها نیاز به مقررات اجباری استاندارد صادراتی دارد. در مورد صادرات ناودانی ، تمامی کشورها، گواهی استاندارد کارخانه تولیدکننده و آنالیز کیفیت محصول را نیاز دارند.

گواهی خرید (Invoice)

گواهی خرید یا فاکتور رسمی، صورت حسابی است که درآن تاریخ ، نام و نشانی خریدار و فروشنده ، شماره سفارش یا قرارداد ، تعداد یا مقدار ویا شرح کالا ، قیمت واحد ، قیمت کل ، نوع قرارداد وتعرفه گمرکی کالا به تفصیل ذکر شده است.

گواهی عدل بندی (Packing List)

عدل بندی، سندی است که مشخصات بار و محصول شامل وزن، تعداد، استاندارد و .... جهت حمل و نقل در آن قید می شود. این سند بویژه در تنوع کالا، اهمیت بالایی می یابد.

گواهی مبدأ

گواهی مبدا سندی است که جزییات بار صادر شده از کیفیت آن تا حمل و ترابری در بر دارد و تایید می نماید که کالا محصول کشور ایران است و ناودانی، محصول کدام تولیدکننده و با چه مشخصات وکیفیتی بوده است.

بارنامه حمل

بطور کلی بارنامه، سند اصلی انتقال مالکیت کالا از فروشنده به خریدار است و دارای انواع مختلف می باشد مانند بارنامه هوایی – بارنامه دریایی – بارنامه راه آهن – بارنامه سراسری و بارنامه زمینی (کامیون)

کارنه تیر

کارنه تیر دفترچه ای است که برای عبور کالا بوسیله کامیون از کشورهای عضو ، بدون بازرسی دقیق و بدون تامین و دریافت حقوق و عوارض گمرکی صادر می شود .


مراحل صادرات ناودانی

 صادرات ناودانی، همان طور که اهمیت بسیار بالایی دارد و در سطح جهان مورد توجه و تقاضا است ولی حساسیت بسیار زیادی نیز دارد. ارقام و احجام سنگین، تعرفه های گمرکی و استانداردها و کیفیت کالای درخواستی، عواملی هستند که دقت و تخصص نیاز دارند و در این راه باید از مشاوران باتجربه کمک بگیرید. از این رو کارشناسان شهرآهن، با آشنایی و آگاه نمودن بیشتر مخاطبان خود، آسودگی خاطر و هدفمندی را به ایشان عرضه می کنند تا درکنار یکدیگر، تجارتی امن و پایدار را داشته باشند. مراحل صادرات ناودانی به شرح زیر می باشد :

 1. درخواست خرید
 2. مذاکره و صدور پیش فاکتور
 3. عقد قرارداد
 4. صدور فاکتور رسمی
 5. تهیه و آماده سازی سفارش
 6. عقد قرارداد حمل و بیمه
 7. بارگیری و صدور عدل بندی
 8. اظهار کالا به گمرک
 9. اخذ گواهی مبدا
 10. تسویه مبلغ باقی مانده از قرارداد
 11. ترخیص کالا از گمرک مرزی ایران
 12. ارسال کالا

با توجه به فرآیند صادرات ناودانی ، مشخص گردید که هریک از اسناد نام برده شده در کدام مرحله از مراحل صادرات ناودانی، مورد نیاز هستند و با آگاهی و شناخت، در جهت آماده سازی آنها، اقدام نمود. همچنین در تمام فرآیند صادرات ناودانی، کارشناسان شهرآهن، همراه خریدار هستند و تمام مراحل را پیگیری نموده تا به نحو احسن و بدون کوچکترین مشکلی انجام پذیرد و آسودگی خاطر را برای خریدار گرامی فراهم می آورند.

صادرات ناودانی , مراحل صادرات ناودانی


صادرات ناودانی به کشورهای مختلف


صادرات ناودانی به ازبکستان

صادرات ناودانی به ازبکستان طی سال های اخیر رشد زیادی داشته است و آن هم به دلیل گسترش ارتباطات اقتصادی با کشورهای آسیای میانه است. از طرف دیگر سیاست های این کشور به سمت ایجاد زیربناهای اقتصادی در حوزه جاده و راه سازی، گردشگری و هتل سازی، نوسازی شهری و ساخت خانه های ارزان برای اقشار فرودست جامعه ، تغییر یافته است. از این رو نیاز آنها به صادرات مصالح ساختمانی بویژه صادرات ناودانی ، سیمان ، سنگ، کاشی، قیر و ... افزایش یافته است. کشور ازبکستان مرز فیزیکی مشترکی با ایران ندارد و از طریق ترکمنستان است که ارتباط برقرار می نماید. مرزهای شمال شرقی ایران که فعالیت بیشتری در صادرات به ترکمنستان و ازبکستان دارند به ترتیب اهمیت عبارتند از مرز سرخس ، لطف آباد، باجگیران و اینچه برون .

از آنجا که ازیکستان کشوری رو به پیشرفت و توسعه می باشد و در جهت عمران و آبادانی گام برداشته است، بازار هدف پرفرصتی برای تجار ایرانی می باشد. حمل و نقل به ازبکستان اندکی با چالش های خاص خود همراه است که تیم صادرات شهرآهن با آشنایی با قوانین گمرکی و راه حل های پیش رو، همچنین مجموعه شهرآهن با برخورداری از ارتباطات و نمایندگان مطرح در کشور ترکمنستان و ازبکستان، تجارتی ساده و همیشگی را در این کشور برای شما رقم می زند.

صادرات ناودانی به ازبکستان , قیمت ناودانی صادراتی


صادرات ناودانی به ترکیه

کشور ترکیه با توجه به موقعیت و شرایط سیاسی و جغرافیایی و با گذر از رویدادهای مهم تاریخی، علاوه بر صادرات، واردات بسیاری از کالاها را از کشورهای دیگر پذیرا می باشد. مهمترین محصولات وارداتی آنها، سوخت، مواد شیمیایی و در سال های اخیر محصولات فولادی شامل میلگرد ، ناودانی ، شمش و سنگ آهن بوده است. بیشترین واردات ترکیه از کشور روسیه با 12.8 درصد صورت می گیرد و ایران نیز 4% سهم واردات ترکیه را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر ایران، 45 رقم کالای مورد نیاز ترکیه را، صادر می کند. از این رو ترکیه به ششمین بازار صادراتی ایران تبدیل شده است.

صادرات به ترکیه از سه روش زمینی، هوایی و دریایی امکان پذیر است ولی 90 درصد حجم صادرات ایران به ترکیه، از طریق زمینی و مرز بازرگان صورت می پذیرد. برای آشنایی بیشتر با مرز بازرگان و سایر مرزهای صادراتی ترکیه، به صفحه مرزهای صادراتی مراجعه نمایید. یکی از عوامل مهم و قابل تأمل در صادرات ناودانی به ترکیه، الزامات قانونی کشور ترکیه می باشد که در قالب گواهی استاندارد اجباری و آنالیز کیفیت ناودانی مطرح گردیده است. لذا تیرآهن صادراتی به کشور ترکیه، باید با آگاهی و شناخت کامل از بازار ترکیه و طبق الزامات قانونی آنها انتخاب و خریداری گردند که این امر با همراهی کارشناسان آگاه و باتجربه مجموعه شهرآهن، به سهولت امکان پذیر خواهد بود.

صادرات ناودانی به ترکیه


صادرات ناودانی به عراق

کشور عراق پس از افت و خیزهای سیاسی و نابسامانی های 10 ساله اخیر آنها، نیازی بیش از پیش به بازسازی و احیاء کشور داشتند که همین امر، فرصت بسیار مناسبی برای واحدهای تولیدکننده فولاد بویژه برای تولیدکندگان کشور همسایه آن یعنی ایران در امر ساختمان مهیا ساخت. از آنجا که عراق خود، در زمینه فولاد تولیدات چشمگیری ندارد، ناچار به واردات محصولات فولادی هستند. کشورهای صادرکننده کالا به عراق به ترتیب ترکیه، ایران ، چین و آمریکای جنوبی می باشد. ایران با سهم 17 درصدی از واردات عراق، در رتبه دوم زنجیره تامین قرار دارد. در حوزه ساختمان، پس از سیمان، آهن آلات بویژه ناودانی مهمترین محصول صادرشده به کشور عراق می باشد.

طی سال های اخیر به دلیل قیمت های مناسب تر و در نهایت هزینه های کمتر در تولید فولاد ایران، کاهش تعرفه گمرک عراق از صفر تا 5 درصد و معافیت مالیاتی در مناطق آزاد عراق، صادرات ایران به عراق افزایش پیدا کرده و بیشترین حجم واردات عراق را به خود اختصاص داده است. مناطق آزاد تجاری عراق شامل بصره ، نینوا ، الانبار و سلیمانیه است. کیفیت و استاندارد ناودانی صادراتی به عراق با دیگر کشورها متفاوت است و غالباً سطح کیفی پایین تری نسبت به سایر کشورها دارا می باشد. صادرات به عراق نیز از سه طریق زمینی، هوایی و دریایی امکان پذیر می باشد ولی به طور کلی بیشترین روندهای صادراتی از مرزهای زمینی از جمله مهران و باشماق صورت می پذیرد. برای اطلاع از جزییات مرزهای عراق و نحوه صادرات ناودانی  به عراق، به صفحه مقالات صادراتی و مرزهای عراق مراجعه نمایید.

تنها نکته حائز اهمیت در صادرات ناودانی به عراق ، عملیات گمرکی و کیفیت محصولات فولادی می باشد که مجموعه شهرآهن، تضمین می کند همراه شما باشد تا مسیری ایمن و پررونق تجاری را برای شما رقم بزند.

صادرات ناودانی به عراق


صادرات ناودانی به گرجستان

یکی از بازارهای هدف ایران جهت صادرات، بدون شک بازار گرجستان خواهد بود. پس از تصویب قانون همگرایی گرجستان به اتحادیه اروپا، گرجستان به بستر مناسبی جهت صادرات کالا تبدیل گردید. تا از این طریق کشورهای مختلف از جمله ایران، کالای خود را از طریق گرجستان به سایر کشورهای اروپایی و آمریکا صادر نمایند. همچنین با حذف شدن تعرفه گمرکی اجناس تولید شده در گرجستان، صادرات از طریق این کشور، بسیار محبوبیت یافت. بدین ترتیب تجار اروپایی و آمریکایی نیز دیگر ترسی از قوانین تنبیهی اقتصادی از سوی آمریکا در معامله با ایران، نخواهند داشت.

مهمترین محصولات صادراتی به گرجستان شامل مصالح ساختمانی بویژه ناودانی صادراتی می باشد. گرجستان نیز استاندارد و کیفیت خاصی را برای واردات میلگرد در نظر گرفته است. صادرات و روابط تجاری ایران با گرجستان از طریق مرزهای زمینی، هوایی و دریایی صورت می پذیرد. عمده ترین مبادله تجاری با گرجستان از طریق مرز زمینی بازرگان انجام می گردد. برای اطلاع بیشتر از چگونگی روابط تجاری و صادرات به گرجستان و همچنین مرزهای صادراتی گرجستان، به صفحه مرزهای گرجستان و مقالات صادراتی رجوع نمایید. از آنجاییکه بازار گرجستان فقط صادرات نیست بلکه فرصت های مناسبی جهت واردات کالا در مقابل صادرات دارد، لذا بازار گرجستان متفاوت از سایر بازارها می باشد. از این رو برای تجارتی موفق در کشور گرجستان، نیاز به مشاوره تخصصی و شناخت فرصت های بازار گرجستان و بازار داخل ایران، خواهید داشت. مجموعه شهرآهن، مشاوری امین و باتجربه، در این زمینه همراه شما خواهد بود تا تجارتی مداوم داشته باشید.

صادرات ناودانی به گرجستان آذربایجان


صادرات ناودانی به افغانستان

کشور افغانستان از نظر اقتصادی، کشوری وابسته است و اقتصاد، امری مهم در زندگی ساکنین آن است. از این رو افغانستان، یکی از بزرگترین بازارهای صادراتی در همسایگی ایران محسوب می شود. افغانستان بازار هدف کشور پاکستان نیز است ولی ایران با کیفیت بالاتر کالاهای خود، امنیت بیشتر تبادلات و همچنین هزینه تمام شده کمتر، بازار افغانستان را دست خود گرفته است و صادرات آن رو به فزونی است. افغانستان در تمامی کالا، وابسته به سایر کشورها است ولی حجم بالای صادرات از ایران شامل مواد ساختمانی از جمله میلگرد، ناودانی ، سیمان و گچ می باشد.

در صادرات به افغانستان، مهمترین عامل قیمت محصولات و هزینه تمام شده آن می باشد و کیفیت در رده دوم اهمیت قرار می گیرد. با این حال، مجموعه شهرآهن در عین مطلوبیت کیفیت، با هزینه مناسب، سعی در توسعه صادرات به افغانستان داشته است. مجموعه شهرآهن، مرجعی از تجارب و دانش است که تضمین می کند همراه شما باشد تا موفقیت در تجارت را تجربه نمایید.

صادرات ناودانی به افغانستان


صادرات ناودانی به پاکستان

صادرات ناودانی به پاکستان که بازار مکمل ایران محسوب می شود، نقطه عطفی در صادرات ایران می باشد. بدین معنی که در ازای صادرات به این کشور، واردات نیز انجام می پذیرد ولی حجم صادرات بسیار بالاتر از واردات است. از این رو بازار پاکستان، یکی از بازارهای پررونق و مهم کشور ایران است. از جمله مهمترین کالاهای صادراتی به پاکستان، سوخت، آهن و فولاد بویژه میلگرد و ناودانی و کلیه محصولات غذایی و پوشاک است. مهمترین نکته در صادرات به پاکستان، رقابتی بودن بازار این کشور می باشد. لذا ناودانی صادراتی به پاکستان باید قیمت و کیفیت مناسبی داشته باشد. همچنین به دلیل داشتن مرزهای متعدد، امور گمرکی و صادرات آهن، به دقت و تجارب زیادی نیاز دارد. تیم صادرات شهرآهن، این قول را به شما می دهد که صادراتی به سادگی خرید و فروش داخلی، برای شما رقم بزند.

صادرات ناودانی به پاکستان


صادرات ناودانی به کویت

صادرات ناودانی به کویت فرصت بزرگی برای صادرکنندگان می باشد.کویت فرصت بزرگی برای صادرکنندگان می باشد. بازارهای این کشور، پذیرای محصولات مختلف هستند که یکی از مهمترین آنها، صادرات فولاد و صادرات ناودانی می باشد. مهمترین نکته در صادرات به کویت، ویژگی های بازار آنها است که محصولاتی با کیفیت و استاندارد را می پذیرند. لذا ناودانی صادراتی به کویت، باید آنالیز و استانداردهای خاص آن کشور را داشته باشد که این مهم در صورتی محقق می گردد که تجربه و آگاهی لازم وجود داشته باشد. تیم صادرات شهرآهن، تجربه و شناخت استانداردها و صادرات به کویت را در اختیار شما قرار می دهد.

صادرات ناودانی به کویت


صادرات ناودانی به عمان

صادرات ناودانی به عمان یکی از بهترین بازارهای صادراتی ایران می باشد. افزایش روابط تجاری با کشورهای دیگر جهان که در پی سرمایه حاصل از منابع نفتی و گاز صورت گرفته است، عمان را به بازار هدف مطلوب کشورها از جمله ایران تبدیل نموده است. به دلیل تولیدات نفتی، مهمترین محصولات مورد نیاز آنها تجهیزات و فولاد و آهن می باشد. ناودانی صادراتی بعد از سیمان، یکی از مهمترین محصولات صادراتی به عمان می باشد. مزیت برتر ایران نسبت به سایر کشورهای تجاری، همجواری جغرافیایی با عمان و داشتن مرزهای دریایی مشترک می باشد. استفاده از این مزیت و شناخت بازار تجاری عمان در احتیاجات خود، دو کلید طلایی برای تجارت با عمان است. تیم صادرات شهرآهن، با آگاهی از بازار عمان، شما را تاجری بزرگ، خواهد نمود.

صادرات ناودانی به عمان


صادرات ناودانی به قطر

صادرات ناودانی به قطر طی سال های اخیر، با تاریک شدن روابط کشور قطر با کشورهای عربی همسایه، که بازار واردات این کشور از عربستان و امارات را تحت تاثیر قرار داده و این کشور به بازار مصرف مطلوبی برای سایر کشورها ازجمله ایران تبدیل گشته است، رونقی بیش از پی گرفته است. هرچند این بازار، هدف کوچکی برای ایران است ولی پتانسیل بالایی در جذب صادرات ایران و رشد اقتصادی خواهد داشت. صادرات آهن آلات ، فولاد و چدن بویژه ناودانی صادراتی، مهمترین محصول صادراتی به کشور قطر می باشد. مهمترین نکته حائز اهمیت در تجارت با قطر، روابط مالی و سیستم های بانکی کشور قطر می باشد. آشنایی با روش های مالی تجارت و گزینه های جایگزین در مشکلات سیستم بانکی دو کشور، مزیتی است که تیم صادرات شهرآهن، دراختیار شما قرار می دهد تا بازار قطر نیز در دستان شما باشد.

صادرات ناودانی به قطر


صادرات ناودانی به سوریه

صادرات ناودانی به سوریه که یکی از بهترین بازارهای هدف ایران در عین روابط تجاری و سیاسی مطلوب بوده است، بازاری موفق خواهد بود. چندی است به دلیل جنگ های داخلی از میزان سهولت تجارت کاسته شده است ولی همچنان یکی از بهترین بازارهای صادراتی می باشد و پذیرای حجم قابل توجهی از محصولات ایرانی است. صادرات فولاد بویژه ناودانی صادراتی به سوریه، یکی از مهمترین محصولات مورد نیاز این کشور است. طبق توافقات تجاری صورت گرفته بین این دو کشور، تعرفه گمرک سوریه از محصولات ایرانی بسیار پایین بوده و همین امر، مشوقی برای افزایش صادرات به این کشور می باشد. تیم صادرات شهرآهن، تمامی نکات لازم برای صادرات با سوریه را با آگاهی کامل به شما منتقل و تجارت شما را ایمن می سازد.

صادرات ناودانی به سوریه


صادرات ناودانی به ارمنستان

صادرات ناودانی به ارمنستان که یکی از بهترین بازارهای هدف کشورهای ایران، پاکستان و گرجستان است، باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. با توجه به روابط تجاری موفق و توافق نامه های تجاری، فرصت بزرگی برای صادرات ایران به کشور ارمنستان وجود دارد که البته بخش اعظمی از مسیر طی شده است. در حال حاضر بعد از محصولات غذایی ، قیر و فرآورده های نفتی، ناودانی صادراتی و فولاد بیشترین حجم صادرات به ارمنستان را به خود اختصاص داده اند. تنها نکته حائز اهمیت در بازار ارمنستان، شناخت نیاز بازار ارمنستان، توانایی ها و منابع کشوری و داخلی و همچنین ایجاد مزیت رقابتی در محصولات صادراتی است. آگاهی و دانش تیم صادرات شهرآهن، درتجارت با کشور ارمنستان با شما همراه خواهد بود.

صادرات ناودانی به ارمنستان


صادرات ناودانی به ترکمنستان

صادرات ناودانی به ترکمنستان که دارای منابع غنی از نفت و گاز طبیعی است و برای تولیدات خود نیاز به تجهیزات و مصالح فلزی دارد، چشم انداز بزرگی را به همراه خواهد داشت. ناودانی صادراتی یکی از مهمترین محصولات فلزی صادراتی به کشور ترکمنستان می باشد. استان خراسان به دلیل همجواری با این کشور، در صادرات به ترکمنستان نقش مهمی را ایفا نموده است. اهمیت صادرات ناودانی به ترکمنستان، به دلیل وجود نقاط مرزی مشترک که 4 مرز رسمی می باشد، است. بازار ترکمنستان، بازار هدف بسیار مناسبی برای تجار ایرانی می باشد ولی تغییرات لحظه ای قوانین گمرکی ترکمنستان موجب گردیده تجارت با این کشور چالش هایی نیز داشته باشد. تیم صادرات شهرآهن با آشنایی با قوانین گمرکی و راه حل های پیش رو، همچنین مجموعه شهرآهن با برخورداری از ارتباطات و نمایندگان مطرح در کشور ترکمنستان، تجارتی ساده و همیشگی را در این کشور برای شما رقم می زند.

صادرات ناودانی به ترکمنستان


صادرات ناودانی به قبرس

صادرات ناودانی به قبرس که عضوی از اتحادیه اروپا بوده وسیاست این کشور تجارت و سرمایه گذاری خارجی را آزاد گذاشته است و برا جذب سرمایه، نرخ تعرفه مالیاتی شرکت های خارجی را در کمترین مقدار خود قرار داده است، می تواند بازاری مطلوب برای تجار ایرانی باشد. از این رو بازار هدف مطلوبی برای تجار ایرانی فراهم گشته است. از طرف دیگر قبرس خود مبدا صادرات به کشورهای اروپایی می باشد و در تحریم های امروزی، یک فرصت طلایی برای تجار ایرانی به شمار می رود. از آنجا که بازار قبرس، یک بازار خدمات محور می باشد، محصولات فولاد و آهن بویژه ناودانی صادراتی، یکی از مهمترین محصولات مورد نیاز آنها می باشد. همچنین مرزهای دریایی و دسترسی به نقل و انتقالات دریایی، یک مزیت در صادرات به کشور قبرس می باشد. تیم صادرات شهرآهن، با شناخت کامل از بازار، اقتصاد و سیاست کشور قبرس و فرصت های پیش رو، می توانند تجارت شما را در سطح اروپا نیز گسترش دهند.

صادرات ناودانی به قبرس


این شرکت مفتخر به همکاری با کارخانه های تولیدی و شرکت های بازرگانی، برای اجرای کلیه عملیات گمرکی مربوطه به صادرات مواد اولیه، محصولات آماده و ... از گمرکات کشور می باشد. در این راستا آماده ارائه خدمات مرتبط از جمله جذب وسیله نقلیه، انجام عملیات گمرکی، صدور گواهی نامه و پلمپ کالا در گمرک مبدا و نیز خروج از گمرک مرزی می باشیم. همچنین کارشناسان زبده این مجموعه، آماده ارائه مشاوره های تخصصی به شما می باشد. جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره   09123137673   تماس حاصل نمایید.
صادرات ناودانی , شهرآهن , بازار آهن