02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور

مهره ماسوره

مهره ماسوره

مهره ماسوره برای اتصال دو لوله مورد استفاده قرار می‌گیرد، و چنانچه اگر لوله نیاز به تغییر و تعمیر داشت امکان قطع اتصال لوله ها را فراهم می آورد. مهره ماسوره می تواند در نقطه اتصال به لوله از نوع جوشی یا دنده ای باشد که پس از اتصال بوسیله مهره بسته می شود. مهره ماسوره با جنس های مختلفی مانند فولادی، استیل، پلاستیکی یا پلی اتیلی و... تولید می شود. از مهره ماسوره در لوله کشی آب شرب، موتورخانه و... استفاده می شود. که البته بیشترین کاربرد مهره و ماسوره در صنعت لوله کشی است.

انواع مهره و ماسوره

مهره و ماسوره در انواع مختلفی تولید میشود که از جمله می توان به انواع گالوانیزه، پلیمری، پرسی و برنجی اشاره کرد، که هر یک ویژگی های خاص خود را دارد.

کاربرد مهره و ماسوره

مهره و ماسوره در جنس های مختلفی در بازار موجوداست و هر کدام کاربردهای خاصی را دارند. برای مثال مهره و ماسوره های گالوانیزه به خوبی آب بندی می شوند و از این رو می توانند تا اندازه زیادی از نشتی لوله ها جلوگیری به عمل آورند. بیش ترین کاربرد مهره و ماسوره در صنعت لوله کشی است.

قیمت مهره ماسوره

قیمت مهره ماسوره با توجه به فاکتورهایی مانند سایز و جنس تعیین میشود، بطوریکه قیمت مهره ماسوره استیل از دیگر جنس ها بالاتر است. شرکت توپی برزیل در تولیدات خود از مواد اولیه مرغوب و باکیفیتی استفاده می کند و به همین دلیل اتصالات گالوانیزه شرکت توپی برزیل (TUPY) جزء پر تقاضا ترین اتصالات گالوانیزه در بازار است. 

کارخانه تولید مهره ماسوره

تولید مهره ماسوره توسط شرکت های مختلفی صورت میگیرد، و تفاوت محصول آن ها در نوع مواد کاربردی و کیفیت آن ها است. توپی برزیل (TUPY) یکی از برترین و باکیفیترین برندها در این زمینه است. وبه همین   دلیل از پر طرفدارترین انواع مهره و ماسوره به شمار میرود.

نمایش بیشتر

مهره ماسوره گالوانیزه دنده ای
مهره ماسوره فولادی دنده ای مهره ماسوره
مهره ماسوره استیل دنده ای مهره ماسوره
مهره ماسوره گالوانیزه دنده ای مهره ماسوره
نتایج 1 تا 24 از کل 45 نتیجه

از آخرین مقالات و رویدادهای شهرآهن مطلع شوید

لطفا جاوا اسکریپ را فعال نمایید