سیم نجاری

بنگاه تهران
محصول قيمت

سیم نجاری 4 فابریک

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

تماس بگیرید

سیم نجاری 3 فابریک

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

تماس بگیرید

سیم نجاری 4 کلاف

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

تماس بگیرید

سیم نجاری 3 کلاف

بروزرسانی: 2 روز قبل

بنگاه تهران

کیلوگرم

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه
carpenter-wire

سیم نجاری میلگردی نازک است که قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد. سیم نجاری در اجرای سازه های بتنی مورد استفاده قرار می گیرد و برای ایجاد یکپارچگی و ثبات میلگردها در بتن ریزی کاربرد دارد. سیم نجاری گونه ای خاص از سیم آرماتوربندی با حداقل ضخامت 3 الی 4 میلیمتر است. سیم نجاری علاوه بر سازه های ساختمانی در صنایع چوبی و نجاری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.


مشخصات سیم نجاری

سیم نجاری به صورت حلقه ای و با ضخامت های مختلف تولید می شوند و از این رو برای مصارف مختلفی به کار گرفته می شوند. سیم نجاری معمولا از جنس فولاد سیاه است و برای ثبات میلگردها و اتصال آنها به کار می رود. ضخامت سیم نجاری به دلیل متنوع بودن ضخامت میلگردها متفاوت است. در صورتیکه میلگردها دارای ضخامت بالایی باشند، نیازمند سیم نجاری با ضخامت بالاتری برای یکپارچگی و مقاومت آن هاست.

قیمت سیم نجاری بستگی به قطر و ضخامت آن متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت سیم نجاری جداول زیر را مطالعه فرمایید. برای اطلاع از قیمت روز سیم نجاری، وزن سیم نجاری، سیم آرماتوربندی، فروش سیم نجاری، قیمت سیم آرماتوربندی به فروشگاه اینترنتی شهرآهن مراجعه نمایید. فروشگاه شهراهن امکان خرید بدون واسطه سیم نجاری را به قیمت درب کارخانه برای شما عزیزان فراهم کرده است.


فروش سیم نجاری

فروش سیم نجاری توسط بسیاری از فروشندگان اتفاق می افتد، زمان خرید سیم نجاری آگاه باشید که ضخامت سیم، استحکام مورد نیاز شما برای میلگردها را داشته باشد. در صورتکیه نمی دانید سیم نجاری مناسب با ضخامت میلگرد شما کدام است، قبل از اقدام به خرید سیم نجاری با کارشناسان شهرآهن تماس بگیرید. برای اطلاع از  قیمت سیم مفتول نجاری، سیم مفتول نجاری، وزن سیم نجاری، سیم آرماتوربندی، فروش سیم نجاری به فروشگاه اینترنتی شهرآهن مراجعه نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما با شماره های 09123137673 و 66130150-021 در تماس باشید.