02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور

بوشن

بوشن

بوشن تکه لوله ای است برای اتصال دو لوله یا اتصال دیگر، مورد استفاده قرار می گیرد. بوشن ها در دو نوع جوشی و دنده ای تولید می شوند. بوشن با اینکه قطعه ای بسیار ساده است اما در صنایع بسیار پرکاربرد است. بوشن ها با جنس های مختلف تولید می شوند که شامل بوشن فولادی، بوشن استیل، بوشن پلاستیکی، بوشن برنجی و... هستند. و هرکدام از این انواع بوشن ها متناسب با نوع آن در بخش های مختلف صنایع مورد استفاده قرار میگیرد.

بوشن ها اغلب برای مصارفی مانند اتصالات دنده ای مورد استفاده قرار میگیرد، بوشن های جوشی را می توان برای اتصال دو لوله گالوانیزه استفاده کردو همچنین برای اتصال یک خط لوله کشی جوشی به یک خط دنده ایی از بوشن استفاده می شود.

انواع بوشن فلزی

انواع بوشن فولادی شامل بوشن جوشی فولادی و بوشن جوشی استیل و بوشن گالوانیزه هستند. این بوشن فولادی در صنایع آب ، گاز ، بخار و هوا مورد استفاده قرار می گیرد. 

کاربرد بوشن

بوشن کاربردهای متفاوتی دارد به طور کلی میتوان گفت از بوشن دنده ای که از جنس گالوانیزه است، برای مصارفی مانند لوله کشی آب شرب مورد استفاده قرار میگیرد. و همچنین بوشن ها برای لوله کشی برق نیز کاربرد دارند. از دیگر کاربرد این محصول استفاده در تاسیسات موتورخانه نیز است. به طور کلی از بوشن جوشی درزدار نیز زمانی استفاده میشود که با کمبود جا و فضا مواجه می شویم و یا نیاز به افزودن به طول خط وجود دارد.

قیمت بوشن

قیمت بوشن ها باتوجه به کیفیت، نوع جنس فولادی، استیل، پلاستیکی و برنجی و همچنین ابعاد تعیین میشوند. کارخانه های مختلفی تولید کننده انواع بوشن با کیفیت های متفاوت و ابعاد مختلف هستند. برای تهیه این محصول میتوانید از مراکز معتبر فروش مانند فروشگاه شهرآهن مراجعه نمایید. این مرکز محصولات باکیفیت و با مناسبترین قیمت در اختیار خریداران قرار میدهد.

نمایش بیشتر

بوشن گالوانیزه دنده ای
بوشن فولادی دنده ای بوشن
بوشن استیل دنده ای بوشن
بوشن گالوانیزه دنده ای بوشن
نتایج 1 تا 24 از کل 45 نتیجه

از آخرین مقالات و رویدادهای شهرآهن مطلع شوید

لطفا جاوا اسکریپ را فعال نمایید