ناودانی صنعتی

محصول قيمت

ناودانی صنعتی

بروزرسانی: 21 ساعت قبل

6

کارخانه

6

متر

A1

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه
navdani-sanati

 نوعی پروفیل باز با سطح مقطع U شکل است که عنصر پایه آنها، بیلت هایی از جنس فولاد کربنی است . سطح مقطع U شکل آنها، فولادی بوده و متشکل از یک جان افقی و دو بال عمود برجان می باشد. تولید ناودانی ها به سه حالت صورت می گیرد : حالت اول و دوم که در کارخانهانجام می پذیرد، نورد سرد و گرم است که با نام فابریک عرضه می گردند و از همان ابتدا در کارخانه، شکل U گرفته و استخراج می گردد. حالت سوم پرسی است که تحت فشار و از طریق پرس شکل مورد نظر را به فولاد می دهند. پروفیل ناودانی، در صنعت و ساختمان بسیار پرکاربرد می باشد.

ناودانی صنعتی

ناودانی ساده و ناودانی مشبک ، 2 نوع از ناودانی می باشد که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.ناودانی ساده:

ناودانی صنعتی و ناودانی ساختمانی در سایزهای 8 , 10 , 12 , 14 , 16 تولید و عرضه می گردند. ماده پایه آنها ورق های گرم هستند که برای افزایش مقاومت و جلوگیری از خوردگی از روش سرد یا گرم با گالوانیزه آنها را پوشش می دهند. قیمت ناودانی ساختمانی بر اساس سایز آن متغیر است. ارتفاع ناودانی ها بین 30 تا 400 میلی متر متغیر است.باتوجه به ارتفاع و سایز ناودانی مصارف مختلفی دارد ولی در ساخت پل های باربر پرکاربرد هستند. ناودانی مشبک : ماده پایه این ناودانی ها نیز ورق گرم گالوانیزه شده است که همان طور که بیان شد به دو روش سرد و گرم پوشش دهی ورق ها انجام می پذیرد. ناودانی های مشبک نیز مصارف گوناگونی دارند از جمله آنها می توان به ساختمان سبک فولادی ، نصب سنگ به صورت خشک ، تولید قفسه های فولادی مستحکم و ..... اشاره نمود.

کاربرد ناودانی صنعتی

سطح مقطع خاص ناودانی ها که یو شکل هستند موجب گردیده ساختاری مفید و پرکاربرد را در سازه ها تشکیل دهند. استفاده در بخش های مختلف ساختمان ، ساخت اسکلت کامیون ، ترمیم بناهای معماری ، تجهیزات ساخت و ساز ، چهارچوب ها ، تشکیلات دریایی ، پایه های بکاررفته در ساخت ماشین آلات و .... بخشی از مصارف ناودانی ها می باشند. تیم متخصص شهرآهن ارائه دهنده مناسب ترین قیمت ناودانی ساختمانی با بهترین کیفیت هستند.برای اطلاع از  ابعاد ناودانی صنعتی ,ناودانی unp,فروش ناودانی صنعتی,وزن ناودانی صنعتی,فروش ناودانی صنعتی و  قیمت ناودانی به فروشگاه اینترنتی شهرآهن مراجعه نمایید.