قیمت میلگرد صادراتی نیشابور

مجتمع فولاد خراسان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در کشور است که سالانه میزان زیادی از میلگرد و بسیاری از محصولات فولادی دیگر را تولید و روانه‌ بازار فولاد می‌کند. این مجتمع فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرد و تا به الان، با تولید محصولات باکیفیت توانسته جایگاه خوبی در این زمینه داشته باشد. صادرات میلگرد به کشورهای همسایه یکی از خدماتی است که این مجتمع فولادی ارائه می‌دهد. قیمت میلگرد ذوب آهن هم همچون فولاد خراسان است.

قیمت روز میلگرد نیشابور در بازار خارجی

تمامی محصولات تولید شده این مجتمع، با استانداردهای ملی و بین المللی تولید می‌شوند و کیفیت بسیار بالایی دارند. خیلی از افراد به دلیل باکیفیت بودن این نوع میلگرد، آن را برای مصارف داخلی و بسیاری از پروژه‌های صنعتی استفاده می‌کنند، بنابراین اطلاع از قیمت روز میلگرد نیشابور برای بسیاری از فعالان حوزه آهن اهمیت زیادی دارد. شما عزیزان می توانید ارزانترین قیمت میلگرد را در سایت شهر آهن مشاهده کنید.
علاوه بر این، حتی اطلاع از قیمت روز میلگرد نیشابور در بازار خارجی هم مهم است. آهن آلات شهر آهن یکی از شرکت‌های معتبر است که در زمینه صادرات میلگرد سابقه دارد و میلگردهای صادراتی از برندهای مختلف را به فروش می‌رساند. شما می‌توانید برای خرید میلگرد صادراتی نیشابور و اطلاع از قیمت روز آن با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در شهر آهن تمامی راهنمایی‌های لازم در مورد خرید میلگرد صادراتی را در اختیار شما قرار می‌دهند.

میلگرد صادراتی

چه عواملی بر قیمت میلگرد صادراتی نیشابور اثر می گذارند؟

قطعا این را می‌دانید که روند قیمت میلگرد ساده و قیمت میلگرد آجدار و بسیاری از مقاطع فولادی همیشه با نوسان همراه است. عوامل مختلفی می‌توانند در قیمت نهایی میلگرد تاثیرگذار باشند، از قیمت ارز و دلار گرفته تا هزینه‌ی مواد اولیه‌ی میلگرد و همچنین میزان عرضه و تقاضا. میلگرد صادراتی هم از این قضیه مستثنی نیست و در قیمت میلگرد صادراتی نیشابور و یا برندهای مختلف دیگر، عوامل زیادی دخیل هستند که به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • عرضه و تقاضا
  عرضه و تقاضا را شاید بتوان مهمترین پارامتر در تعیین قیمت مقاطع فولادی دانست. فرقی نمی‌کند محصول داخلی خریداری کنید و یا اینکه بخواهید میلگرد صادراتی از بازارهای خارجی سفارش دهید، در هر صورت با افزایش قیمت عرضه، قیمت محصول کاهش پیدا خواهد کرد و بالعکس.
 • نوسانات نرخ ارز
  کشورهای اروپایی نسبت به آمریکا، تجربه بیشتری در زمینه صادرات دارند و همین موضوع می‌تواند عامل بالا بودن ارزش دلار نسبت به یورو باشد. بنابراین نوسانات نرخ ارز می‌تواند تاثیر زیادی در قیمت میلگرد صادراتی داشته باشد.
 • وضعیت اقتصادی و وقایع سیاسی
  اگر شرایط اقتصادی بنا به دلایل مختلف دچار تغییر شود، این تغییرات می‌توانند بر قیمت نهایی محصولات فولادی تاثیرگذار باشند. همچنین بحران‌های سیاسی منطقه‌ای و بین المللی هم باعث افزایش تقاضای بسیاری از محصولات از جمله میلگرد خواهند شد. این عوامل معمولا غیر قابل پیش‌بینی هستند، اما با این حال می‌توانند بر روند قیمت‌ها تاثیرگذار باشند. شما عزیزان می توانید ارزانترین قیمت میلگرد را در سایت شهر آهن مشاهده کنید.
 • قیمت سنگ آهن و قیمت جهانی نفت
  سنگ آهن مواد اولیه تولید فولاد است و قیمت آن چه روند کاهشی داشته و چه افزایشی، در هر صورت روی قیمت میلگرد تاثیرگذار است. علاوه بر این، با افزایش قیمت جهانی نفت، قیمت میلگردهای صادراتی هم افزایش پیدا خواهد کرد.
 • سطح قیمت‌های صادراتی
  سطح قیمت‌های صادراتی برای هر کشور متفاوت است. هر کشور یک سطح قیمتی برای صادرات میلگرد مشخص می‌کند. به عنوان مثال بازار ژاپن در زمینه صادرات میلگرد فعال‌تر است چرا که قیمت میلگرد صادراتی آن از قیمت داخلی کشور آمریکا کمتر است.
نوشتن دیدگاه