کیفیت میلگرد بناب | بررسی کیفیت میلگرد ظفر بناب

میلگرد یکی از مصالح فولادی پر اهمیت است که بیشترین کاربرد آن در ساختمان سازی است از این رو بهتر است قبل از خرید اطلاعات کافی در مورد انواع میلگرد داشته باشید. میلگرد های تولید شده در کارخانه بناب یکی از معتبرترین محصولات موجود در بازار هستند که جزء برندهای معروف در ایران محسوب می شوند. کارخانه میلگرد ظفر بناب با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین ماشین آلات و نیروی کار ماهر، انواع میلگرد را با رعایت استانداردهای جهانی تولید می کند و از آن جایی که رعایت استانداردها سبب می شود در تولید میلگرد چارچوب های بسیاری حفظ شوند، محصول پایانی با کیفیتی بالا به بازار عرضه می شود. میلگردهای ظفر بناب دارای کیفیت تضمین شده ای هستند، از این رو محبوبیت خاصی بین مصرف کنندگان دارند. همراه ما در مجموعه آهن آلات شهر آهن باشید.

کیفیت میلگرد بناب | بررسی کیفیت میلگرد ظفر بناب

آیا کیفیت میلگرد بناب خوب است؟

کارخانه میلگرد بناب به دلیل داشتن موقعیت خوب جغرافیایی امکان صادر کردن انواع میلگرد را دارد، از این رو تلاش می کند با بهترین تجهیزات میلگردهای با کیفیتی را تولید کند که مورد پسند کشورهای دیگر باشد و بتواند نیاز آن ها را برطرف کند. هر کشور با توجه به شرایط جوی که دارد برای تولید میلگرد از خواص مکانیکی و استاندارد ویژه ای استفاده می کند، از این رو میلگرد هر کشور دارای استانداردهای خاصی است، اما میلگرد بناب به گونه ای تولید می شود که با اکثر استانداردهای کشورهای دیگر تطابق دارد و همین امر سبب بالا رفتن کیفیت میلگردهای این کارخانه شده است. با این تفاسیر می توان نتیجه گرفت انواع میلگردهایی که کارخانه بناب تولید می کند دارای کیفیت خوبی هستند و توانسته اند تا حد زیادی رضایت مشتری های خود را جلب کنند و جزء پر فروش ترین میلگردها به حساب آیند. کیفیت میلگرد تا حد زیادی به وزن آن بستگی دارد که وزن میلگردهای بناب به جدول اشتال بسیار نزدیک هستند و همین امر نشان دهنده کیفیت خوب میلگرد بناب است.

بررسی میلگرد کارخانه ظفر بناب

همانطور که گفته شد میلگرد کارخانه ظفر بناب دارای کیفیت، مقاومت، استحکام و ... بالایی است و نسبت به دیگر برندها ممکن است مزیت های بیشتری داشته باشد. در کل میلگرد ظفر بناب طبق استانداردهای خاصی تولید می شود که این استانداردها با جدول اشتال مقایسه می شود، هرچه اعداد موجود در این جدول ها به جدول اشتال نزدیک تر باشد نشان از کیفیت بیشتر است که این مورد در میلگردهای تولیدی کارخانه ظفر بناب صادق است. در واقع خواص مکانیکی، ضخامت، وزن، طول و ... میلگردهای این برند به جدول اشتال بسیار نزدیک هستند. میلگرد ظفر بناب در بازار جزء سبک ترین میلگردها است و وزن میلگردهای ظفر بناب با توجه به سایزی که دارند نسبت به وزن میلگردهای جدول اشتال با همان سایز کمتر هستند، از این رو وزن سبک تری دارند. قیمت میلگردهای ظفر بناب با توجه به عواملی مانند ابعاد، وزن، گرید و ... تعیین می شود که قیمت نهایی آن ها در قیمت گذاری کلی میلگرد کشور تاثیر بسیاری دارد. ظرفیت تولید میلگرد کارخانه ظفر بناب سالانه بیش از چندین هزار تن است از این جهت سهم عظیمی از تولید میلگرد شمال غرب ایران را به خود اختصاص داده اند که بخشی از این تولیدات به کشورهای دیگر صادر می شوند. قیمت میلگرد های مختلف همچون قیمت میلگرد ساده و قیمت میلگرد آجدار و همینطور محصولات کارخانجات مختلفی مثل قیمت میلگرد ذوب آهن را می توانید در این سایت مشاهده کنید.

نوشتن دیدگاه