قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد

میلگرد آجدار
محصول قيمت
میلگرد آجدار 32 زاگرس شهرکرد (A3) بروزرسانی: 1401/09/21

کارخانه

32

کیلوگرم

A3

تماس بگیرید
میلگرد آجدار 28 زاگرس شهرکرد (A3) بروزرسانی: 1401/09/21

کارخانه

28

کیلوگرم

A3

تماس بگیرید
میلگرد آجدار 25 زاگرس شهرکرد (A3) بروزرسانی: 1401/09/20

کارخانه

25

کیلوگرم

A3

18,540 تومان 3,450
میلگرد آجدار 22 زاگرس شهرکرد (A3) بروزرسانی: 1401/09/20

کارخانه

22

کیلوگرم

A3

18,540 تومان 3,450
میلگرد آجدار 20 زاگرس شهرکرد (A3) بروزرسانی: 1401/09/20

کارخانه

20

کیلوگرم

A3

18,540 تومان 3,450
میلگرد آجدار 18 زاگرس شهرکرد (A3) بروزرسانی: 1401/09/20

کارخانه

18

کیلوگرم

A3

18,540 تومان 3,450
میلگرد آجدار 16 زاگرس شهرکرد (A3) بروزرسانی: 1401/09/20

کارخانه

16

کیلوگرم

A3

18,540 تومان 3,450
میلگرد آجدار 14 زاگرس شهرکرد (A3) بروزرسانی: 1401/09/20

کارخانه

14

کیلوگرم

A3

18,540 تومان 3,450
نتایج 1 تا 8 از کل 10 نتیجه
zagros-shahrkord_1975301120

صبا فولاد زاگرس شهر کرد از جمله کارخانه های تولید میلگرد است که در ادامه مشخصات این کارخانه ارائه شده است:

صبا فولاد زاگرس

تاریخ تاسیس صبا فولاد زاگرس شهر کرد : 1391

ظرفیت تولید صبا فولاد زاگرس شهر کرد : 90 هزار تن

محصولات صبا فولاد زاگرس شهر کرد : میلگرد آجدار

کارخانه میلگرد زاگرس

کارخانه میلگرد زاگرس با عنوان صبا فولاد زاگرس در شهرک صنعتی چهارمحال بختیاری کیلومتر 35 جاده بروجن، در سال 1388 ثبت شد. کارخانه میلگرد زاگرس در سال 1392 با ظرفیت 450 هزار تن به بهره برداری رسید. کارخانه میلگرد زاگرس اقدام به ساخت میلگردهایی با سایزهای 10، 12 ، 14 ، 16 ، 18 ، 20 ، 22 ، 25 ، 28 و 32 با کیفیت بالا و رعایت تمامی استانداردهای بین المللی نمود. کارخانه میلگرد زاگرس در فازهای فولاد سازی و نورد مقاطع فولادی اقدام به تولید محصولات نمود که میلگرد زاگرس یکی از نمونه های باکیفیت این کارخانه است.

قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس

نوع فعالیت: تولیدکننده مقاطع فولادی مدیر عامل: علی محمد زمانی رییس هیات مدیره: حمیدرضا طاهری زاده تاریخ تاسیس: 1391 ناریخ عضویت: 1389 محصولات: مشخصات محصول: ظرفیت تولید: 90 هزار تن طرح های توسعه: نشانی کارخانه: شهرکرد- کیلومتر 35 جاده بروجن - شهرک صنعتی سفیددشت محصولات میلگرد زاگرس میلگرد آجدار سایز 10 تا 32 برای اطلاعات بیشتر در مورد موارد زیر می توانید با ما تماس بگیرید.

میلگرد زاگرس

میلگرد زاگرس از جمله میله های تقویت شده فولادی شناخته شده است، بیشتر در سازه های بتنی مسلح و سازه های تقویت شده ساختمانی برای تقویت و کمک به بتن تحت کشش استفاده می شوند. دلیل استفاده از میلگرد در بتن این است که بتن در برابر تنش های فشاری مقاومت خوبی دارد اما مقاومت آن در برابر کشش کم است که با استفاده از میلگرد مقاومت کششی آنرا افزایش می دهند. سطح میله معمولا دارای الگوی خاصی است و به عبارت دیگر آجدار است تا سطح تماس آن برای چسبیدن به بتن مناسب باشد. رایج ترین نوع میلگرد، از فولاد کربنی ساخته می شود و معمولا به صورت میله های گرد که با نورد گرم ساخته شده اند می باشد. میلگرد در انواع و گریدهای مختلفی تولید می شود. گرید به ما می گوید که میلگرد توانایی تحمل چند هزار پوند بر اینچ مربع (ksi) را دارد. گرید 60ksi بدین معنی است که میلگرد می تواند 60000 پوند بر اینچ مربع کشش را تحمل کند، قبل از اینکه تغییر شکلی در آن رخ دهد.

قیمت میلگرد زاگرس

قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد به عوامل مختلفی بستگی دارد که تعدادی از آنها در ادامه آورده شده است. هنگامی که میلگرد به صورت شاخه ای خریداری می شود، قیمت آن بر مبنای ضخامت و طول تغییر می کند. البته ضخامت کمتر از طول بر قیمت تاثیر می گذارد. بعضی از تامین کنندگان میلگرد، با اضافه شدن طول میلگرد، قیمت آنرا به مقدار کمتری نسبت به طول آن افزایش می دهند. برای مثال قیمت یک میله 10 فوتی میلگرد نیم اینچ حدود سه برابر یک میلگرد 2 فوتی نیم اینچ است.

قیمت میلگرد شهرکرد

به میله های فولادی که توسط روش نورد گرم تولید می شود میلگرد می گویند. کاربرد میلگرد و از جمله میلگرد شهرکرد در سازه های بتنی مسلح برای افزایش مقاومت کششی آن می باشد زیرا بتن مقاومت کششی پایینی دارد. قطر میلگردها بر اساس استانداردهایی که برای ساخت آنها وجود دارد تعیین می شود، مثلا قطر میلگردها در استاندارد روسی، تا 40 میلی متر می باشد. میلگردهایی با قطر 6 تا 12 میلی متر برای ساخت خاموت و میلگردهای دارای قطر 10 تا 50 میلی متر در تیرها، ستون ها و ... استفاده می شوند. همچنین تولید میلگرد در دو نوع ساده و آجدار صورت میگیرد که سطح میلگردهای ساده صاف است اما سطح میلگردهای آجدار دارای الگوهای مختلفی می باشد. میلگردهای آجدار دارای مقاومت فشاری و کششی بیشتری نسبت به میلگردهای ساده هستند و بیشترین کاربرد آنها در امور ساختمانی و سازه های بتنی مثل فندانسیون ها است. میلگردها با گریدهای متفاوتی تولید می شوند که این گریدها با توجه به ویژگی های مکانیکی فولاد استفاده شده برای ساخت میلگرد تعیین می شوند. گرید میلگرد نشان دهنده حداکثر میزان کششی است که میلگرد می تواند تحمل کند قبل از اینکه تغییر شکل بدهد. هر میلگرد دارای یک علامت اختصاری است که بر روی آن حک شده است و برای تشخیص میلگردهای اصلی از میلگردهای تقلبی کمک کننده می باشد. با توجه به ویژگی هایی که هر میلگرد دارد قیمت آن تعیین می شود که تعدادی از آنها در ادامه آورده شده است.

قیمت روز میلگرد شهرکرد

قیمت میلگرد شهرکرد به عوامل مختلفی وابسته است. یکی از این عوامل، طول و قطر میلگرد است که تأثیر افزایش طول بر قیمت بیشتر از افزایش ضخامت است. فاکتور مهم دیگری که تعیین کننده قیمت میلگرد است، قیمت ماده اولیه میلگرد یعنی قیمت فولاد خام است و به همین دلیل قیمت میلگرد از فروشگاهی به فروشگاه دیگر تفاوت محسوسی ندارد. یکی دیگر از عواملی که در تعیین قیمت میلگرد نقش بسیار مهمی ایفا می کند، نوسانات بازار فولاد است که باعث می شود قیمت میلگرد در ساعت های مختلف شبانه روز و روزهای مختلف هفته تغییر کند و بنابراین قیمت میلگرد شهرکرد امروز با فردا تفاوت داشته باشد. پس هنگامی که قصد خرید دارید از قیمت میلگرد شهرکرد زاگرس، استعلام بگیرید.

قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد

قیمت میلگرد زاگرس از طرف دیگر، به دلیل اینکه قیمت میلگرد به قیمت فولاد خام وابسته است، قیمت ها از یک مغازه به مغازه دیگر و در شهرهای مختلف تفاوت چندانی ندارد. برای مثال قیمت میلگرد در شهرهایی مانند اصفهان و شهرکرد تقریبا برابر است. یکی از فاکتورهایی که تعیین کننده قیمت میلگرد است مقاومت در برابر خوردگی است، بدین معنی که قیمت میلگردهایی که با آپوکسی پوشش داده شده اند تا مقاومت در برابر خوردگی داشته باشند، بیشتر از میلگردهای بدون پوشش (که به میلگرد سیاه شناخته می شوند) است. البته در مورد این میلگردها، ذکر این نکته لازم است که میلگردهای با پوشش آپوکسی که باید در شرایط بسیار خورنده مانند دریا استفاده شوند، باید قبل از نصب بررسی شوند، زیرا شکاف های موجود در آپوکسی می تواند فولاد را در معرض خوردگی قرار دهد.

قیمت روز میلگرد زاگرس

قیمت روز میلگرد زاگرس چپونه محاسبه می شود؟ یک تن میلگرد می تواند شامل تعداد متفاوتی میلگرد شود که به ضخامت آنها بستگی دارد. محاسبات پایین تعداد میلگرد در یک تن را برای میلگردهایی با طول 20 فوت بر مبنای وزن هر میلگرد محاسبه می کنند.

  • 3/8" x 20' = 266 عدد
  • 1/2" x 20' = 150 عدد
  • 5/8" x 20' = 96 عدد
  • 3/4" x 20' = 67 عدد

خرید یک تن میلگرد زاگرس به صورت عمده معمولا به قیمت پایین تری نسبت به اینکه به اندازه یک تن، شاخه میلگرد جداگانه خریداری کنیم منجر می شود. به هر حال قیمت میلگرد زاگرس به نوسانات بازار فولاد وابسته است و حتی قیمت آن می تواند از روزی به روز دیگر متفاوت باشد و در بعضی مواقع نوسانات قیمت به قدری زیاد است که به خریداران گفته می شود قیمت اعلام شده به آنها فقط برای 1 ساعت معتبر است. بعضی از فروشنگان و تامین کنندگان میلگرد، حداقل فروشی که دارند بالای 10 تن است. این افراد معمولا فقط به مشاغل بزرگ ساختمانی میلگرد می فروشند. اگر میلگرد را برای یک کار جزئی احتیاج دارید، بهتر است آنرا را به صورت شاخه ای و از فروشندگانی که خرده فروشی دارند تهیه کنید.

قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس

قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس را در شهرآهن ببینید. شرکت صبا فولاد زاگرس در استان چهارمحال بختیاری و در شهرک صنعتی سفید دشت شهرستان بروجن واقع است. این شرکت در دو فاز فولاد سازی و نورد مقاطع فلزی فعالیت می کند. بالا بودن کیفیت میلگرد این واحد صنعتی آنرا در زمره با کیفیت ترین محصولات فولادی در بین فولادسازان ایران قرار داده است. استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و همچنین آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز، به بهتر شدن کیفیت محصولات آن کمک کرده است.

 

نوشتن دیدگاه

پرسش و پاسخ قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد

آیا قیمت میلگرد زاگرس در شهرآهن به روز است؟
بله روزانه قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد توسط کارشناسان شهر آهن به روز رسانی می شود.
علامت اختصاری میلگرد زاگرس چیست؟
میلگرد زاگرس شهرکرد در بندیل های 2 تا 2.5 تنی بسته بندی می شود و با آرم SFZ CT قابل تشخیص است.