02166130150

ارسال سریع بار به تمام نقاط کشور

فولاد آذربایجان میانه

azarbayejan

فولاد آذربایجان میانه در حدود دو دهه است که در این شهر مشغول به کار شده است. اطلاعات دقیق کارخانه فولاد آذربایجان به شرح زیر است:

تاریخ تاسیس کارخانه فولاد آذربایجان : 1380

ظرفیت تولید کارخانه فولاد آذربایجان : 550 هزار تن

محصولات کارخانه فولاد آذربایجان : میلگرد آجدار

مشخصات محصولات کارخانه فولاد آذربایجان :

1 : میلگرد آجدار فولاد آذربایجان : میلگرد 10 آجدار ، میلگرد 12 آجدار ، میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18آجدار ، میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 22 آجدار ، میلگرد 25 آجدار ، میلگرد 28 آجدار ، میلگرد 32 آجدار

نشانی کارخانه فولاد آذربایجان : میانه- جنب ایستگاه راه آهن – شرکت فولاد آذربایجان- صندوق پستی 5318135474

قیمت میلگرد آذربایجان

قیمت میلگرد آذربایجان به صورت دقیق در سایت شهرآهن درج می گردد. صنایع فولاد آذربایجان قادر است سالانه ۵۵۰٬۰۰۰ تن انواع میلگرد، تسمه، ناودانی و مفتول تولید کرده و به بازار عرضه کند. شما می توانید قیمت میلگرد آذربایجان، قیمت میلگرد آجدار فولاد ، وزن میلگرد آجدار فولاد آذربایجان را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه را با تماس با شماره موبایل 09123137673 یا دفتر شرکت در تهران به شماره 02166130150 جویا شوید. میلگرد های مختلفی در بازار وجود دارد که در مدل های مختلف و قطرهای مختلف به فروش می رسد و قیمت شان نیز بر اساس همین قطر میلگرد تعیین خواهدشد. روند قیمت میلگرد در سایت شهرآهن در زیر هر صفحه مجموعه محصول میلگرد قابل دسترسی خواهد بود. قیمت میلگرد را بر طبق تنش های سیاسی و بازار جهانی فولاد می توان پیش بینی نمود. 

مجتمع صنعتی فولاد آذربایجان ( میانه )

مجتمع صنعتی فولاد آذربایجان  در شهر میانه که یکی از مناطق صنعتی ایران است قرار دارد. تولیدات این کارخانه به دلیل قرار گیری در نزدیک مرز و تولیدات با کیفیت، از گزینه های مناسب براس صادرات میلگرد به شمار می رود و از این نقطه نظر از پتانسیل بالایی برخوردار است. اطلاعات بیشتر را در این موضوع از مشاورین شرکت پخش آهن شهرآهن جویا شوید.

 

نمایش بیشتر
قیمت میلگرد فولاد آذربایجان میانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان میانه
نتایج 1 تا 10 از کل 10 نتیجه