ذوب آهن اردبیل

قیمت آهن آلات ذوب آهن اردبیل
محصول قيمت
میلگرد آجدار 10 ذوب آهن اردبیل (A3) بروزرسانی: 1401/05/25 تماس بگیرید
قیمت میلگرد ذوب آهن اردبیل
میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل
نتایج 1 تا 7 از کل 7 نتیجه
zobahan-ardabil_144429737

کارخانه ذوب آهن اردبیل در تاریخ1384  تاسیس شد. کارخانه اردبیل ر شهرستان اردبیل  و در شهرک های صنعتی نوده است.ظرفیت کارخانه ذوب آهن اردبیل 300 هزار تن انواع میلگرد و آهن در هر سال است.

قیمت میلگرد اردبیل

قیمت میلگرد اردبیل را با توجه به گرید آن نیز مشخص می کنند. میلگرد با گریدهای متنوعی تولید می گردد . این گریدهامتناسب با خصوصیات مکانیکی فلز استفاده شده در ساخت میلگرد مشخص می گردد. نمره میلگرد  حداکثر مقدار کشش میلگرد را نشان می دهد بر اساس  این گرید میلگرد ، فولاد می تواند این مقدار را تحمل کند قبل از اینکه  دچارتغییر شکل شود.

شماره تماس کارخانه میلگرد اردبیل

شماره تماس کارخانه میلگرد اردبیل برای ارتباط با این مجموعه در سایت وجود دارد. محصولات کارخانه ذوب آهن اردبیل در مدل ها و نوع های زیر به فروش می رسد:

میلگرد آج دار ذوب آهن اردبیل :

  • میلگرد 10 آجدار 
  • میلگرد 12 آجدار 
  • میلگرد 14 آجدار
  • میلگرد 16 آجدار 
  • میلگرد 18 آج دار

میلگرد اردبیل

میلگرد اردبیل یکی از تولیدات کارخانه ذوب آهن اردبیل است.کارخانه ذوب آهن اردبیل به عنوان یکی از واحدهای بزرگ صنعتی این استان که در زمینه تولید آهن و فولاد فعالیت دارد. یکی از محصولات شاخص و مهم ذوب آهن اردبیل ، تولید میلگرد فولادی ساده و آجدار می باشد. شما می توانید قیمت میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل ، وزن میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

قیمت میلگرد اردبیل امروز

قیمت میلگرد اردبیل امروز از جهتی دیگر، به خاطر وابستگی قیمت میلگرد به فولاد خام در همه جا نسبتا نزدیک به هم بوده و در مغازه های شهرهای مختلف اختلاف زیادی ندارد. مثلا قیمت میلگرد در شهرهای نزدیک مثل اصفهان و شهرهای اطراف آن مثل شهرکرد حدودا یکی ست.هر مدل میلگرد از هر برندی یک علامت مشخص اختصاری مخصوص به خود دارد که بر  آن نوشته شده است . این علامت ها برای تشخیص میلگرد اصل از تقلبی بسیار کمک کننده خواهد بود.

در هنگام  خرید میلگردذوب آهن اردبیل ، قیمت میلگرد اردبیل را در همان روز از شهرآهن استعلام بگیرید.

 09123137673

02166130150

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل