قیمت میلگرد مجتمع فولاد خرم آباد
میلگرد آجدار مجتمع فولاد خرم آباد
نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه
foolad-khoramabad_1779440077

تاریخ تاسیس کارخانه فولاد خرم آباد : سال 1381

ظرفیت تولید کارخانه فولاد خرم آباد :

محصولات کارخانه فولاد خرم آباد : میلگرد آجدار

مشخصات محصولات کارخانه فولاد خرم آباد :

1 : میلگرد آجدار فولاد خرم آباد : میلگرد 10 آجدار ، میلگرد 12 آجدار ، میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18 آجدار ، میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 22 آجدار ، میلگرد 25 آجدار

نشانی کارخانه فولاد خرم آباد :

کارخانه فولاد پرند تولید کننده انواع میلگرد در ایران می باشد.

مجتمع فولاد خرم آباد

مجتمع فولاد خرم آباد در سال 1381 و با هدف فعال سازی کارخانه نورد و فولاد سازی شروع به کار کرد. هدف این کارخانه تولید محصولاتی مانند: انواع مقاطع فولادی، میلگرد ساده، میلگرد آجدار، ورق ساختمانی، ورق آجدار، ورق ساده، تسمه ساده، تسمه آجدار، تولید شمش، تولید اسلب و بیلت و بلوم می باشد.
مجتمع فولاد خرم آباد دارای یک خط تولید میلگرد و مجهز به کوره های پیش گرم و خط نورد می باشد. ظرفیت تولیدی این کارخانه 75000 تن است. انبار این مجتمع در، کیلومتر ۱۰ جاده کوهدشت واقع شده است که این انبار مجهز به تجهیزاتی مانند باسکول و جرثقیل سقفی است.

میلگرد خرم آباد

میلگرد خرم آباد دارای استاندارد هایی است که استاندارد A3 برای میلگرد های تولیدی این کارخانه تعریف شده است. در کشور های متفاوت استاندارد های متفاوتی برای میلگرد تعریف می شود که هر استاندارد دارای خواص مکانیکی و ظاهری منحصر بفردی می باشد. میلگرد های تولیدی کشور ما طبق استاندارد های کشور روسیه تولید می شوند که در 3 دسته A1 و  A2 و  A3 قرار می گیرند. میلگرد های A1 از نوع بدون آج و میلگرد A2 و A3 از نوع آجدار می باشد. این میلگرد ها برای مصارفی همچون آهنگری مناسب نیستند. دلیل آن هم این است که این میلگرد ها برای تغییر شکل زیاد مناسب نیستند، بنابراین برای جوشکاری توصیه نمی شوند.

میلگرد خرم آباد

قیمت میلگرد خرم آباد امروز

قیمت میلگرد خرم آباد در سایت شهرآهن بصورات روزانه مورد بروز رسانی قرار می گیرد. در همین صفحه شما قادر به مشاهده قیمت میلگرد خرم آباد امروز تمامی محصولات تولیدی این کارخانه هستید. برای مشاهده تغییرات قیمت محصولات روی هر محصول کلیک کنید. در صورتی که آخرین تاریخ بروز رسانی متعلق به امروز باشد یعنی قیمت بروز شده است در غیر این صورت باید منتظر بمانید تا متخصصان شهرآهن آخرین قیمت را دریافت و برای شما قرار دهند.

شما می توانید قیمت میلگرد آجدار فولاد خرم آباد، وزن میلگرد آجدار فولاد خرم آباد را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

09123137673

02166130150

450+ مشتری وفادار و راضی
1200+ گردش ماهیانه محصول
730+ مشاوره تخصصی خرید
1000+ مرسوله ارسالی موفق