شرکت آذر چلیک تبریز

نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه
azar_chilik_tabriz

شرکت آذر چلیک تبریز

تاریخ تاسیس کارخانه آذر چلیک تبریز : 1389

ظرفیت تولید کارخانه آذر چلیک تبریز : 150 هزار تن

محصولات نورد کارخانه آذر چلیک تبریز : میلگرد آجدار

مشخصات محصولات کارخانه آذر چلیک تبریز :

1 : میلگرد آجدار آذر چلیک تبریز : میلگرد 10 آجدار ، میلگرد 12 آجدار ، میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18 آجدار ، میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 22 آجدار ، میلگرد 25 آجدار

نشانی کارخانه آذر چلیک تبریز :

شرکت آذرچلیک تبریز در سال 1389 و در زمینی به مساحت 30000 متر با اخذ مجوز خط تولید میلگرد با تکیه بر کادر مجرب و متخصص و با استفاده از تجهیزات و ماشین الات بروز با نام تجاری ثبت شده ی آذرچِلیک تبریز(ACHT) شروع به فعالیت نمود.

شرکت آذرچلیک تبریز از دید مشتریان در این مدت کوتاه به جهت رعایت چند اصل مهم تحویل به موقع ، حفظ و بهبود کیفیت درکنار قیمت مناسب و ارج نهادن به نظرات مشتریان توانسته به یکی از محبوبترین شرکت ها نزد مشتریان و یک شرکت پیشرو در این صنعت تبدیل شود. همچنین آزمایشگاه این شرکت دارای مدرنترین تجهیزات و مجرب ترین کارشناسان و متخصصین می باشد که شرکت آذرچلیک با بهره گیری از این امکانات محصولاتی با کیفیت مطلوب را روانه بازارمصرف می نماید. خط مشی و اهداف: شرکت آذر چلیک تبریز به عنوان یکی از کیفی ترین تولید کنندگان مقاطع فولادی به دلیل کیفیت و تنوع محصولات و رعایت الزامات و مقررات استانداردها، جایگاه ویژه ای در بازار آهن و فولاد کسب کرده و مدیریت شرکت این اعتماد مشتریان را به عنوان سرمایه اصلی شرکت دانسته و حفظ و نگهداری از آن را وظیفه تک تک همکاران می داند. شرکت آذر چلیک تبریز توسعه صادرات به ویژه به کشورهای همجوار را یکی از اهداف اصلی خود دانسته و برای نیل به این هدف زیر ساخت های لازم را به وجود اورده است.

شما می توانید قیمت میلگرد آجدار آذر چلیک تبریز ، وزن میلگرد آجدار آذر چلیک تبریز را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

09123137673

02166130150

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل