مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس

قیمت میلگرد مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس
میلگرد آجدار مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس
نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه
foolad-atiye-khalijfars_475520822

مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس

تاریخ تاسیس کارخانه فولاد آتیه خلیج فارس :

ظرفیت تولید کارخانه فولاد آتیه خلیج فارس :

محصولات نورد کارخانه فولاد آتیه خلیج فارس : میلگرد آجدار

مشخصات محصولات کارخانه فولاد آتیه خلیج فارس:

1 : میلگرد آجدار فولاد آتیه خلیج فارس : میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18 آجدار ، میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 22 آجدار ، میلگرد 25 آجدار ، میلگرد 32 آجدار

نشانی کارخانه فولاد آتیه خلیج فارس :

مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس تولید کننده انواع میلگرد در ایران می باشد.

شما می توانید قیمت میلگرد آجدار فولاد آتیه خلیج فارس ، وزن میلگرد آجدار فولاد آتیه خلیج فارس را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

09123137673

02166130150

قیمت میلگرد آتیه خلیج فارس

قیمت میلگرد آتیه خلیج فارس را از انتهای همین صفحه می توان مشاهده کرد در صورت هر گونه سوال در مورد خرید میلگرد می توانید با کارشناسان فروش سایت شهرآهن در ارتباط باشید. تمامی قیمت ها بروز است و در صورت تغییرات قیمت بصورت لحظه ای تغییر می کند، شهر آهن بصورت مستقیم محصولات میلگرد خلیج فارس را بصورت گسترده به فروش می رساند و پشتیبانی فروش را در دست دارد. میلگرد بر اساس مواد اولیه و سایز، وزن میلگرد محاسبه می شود و مهمترین عامل تاثیر گذاری قیمت؛ افزایش حجم و وزن میل گرد است.

قیمت میلگرد آتیه خلیج فارس


قیمت میلگرد فولاد آتیه خلیج فارس

قیمت میلگرد فولاد آتیه خلیج فارس را میتوانید به صورت لحظه ای در شهرآهن مشاهده نمایید. اگرچه قیمت این محصول با توجه به موقعیت جغرافیایی که در منطقه جنوب قرار دارد، به دلیل بالا بودن هزینه حمل و نقل کالا و سود جویی واسطه گران در بازار افزایش داشته است، اما شهرآهن تلاش نموده تا با حذف واسطه ها میلگرد فولاد آتیه خلیج فارس را به قیمت درب کارخانه برای مشتریان خود ارائه دهد.

 

فولاد آتیه خلیج فارس اهواز

فولاد آتیه خلیج فارس اهواز جزو شرکت های سهامی خاص و به عنوان نخستین واحد فولادی در زمینی به مساحت 20 هکتار در یکی از شهرک های صنعتی جنوبی فعالیت خود را شروع کرده است. این شرکت در سال 1395 فاز اول خود را تاسیس نموده و فعالیت خود را بصورت رسمی از همان سال شروع کرد و به عنوان یک شرکت کار آفرین عده ای از جوانان را به اشتغال در آورد. نصب و راه اندازی تاسیسات شرکت از صفر تا صد تماما در اختیار متخصصین داخلی قرار گرفته و برای تعمیرات نقاط مختلف کارخانه نیازی به متخصصین خارجی نداریم. با راه اندازی مجتمع فولاد خلیج فارس خود کفایی در صنعت فولاد را افزایش دادیم و توانستیم ظرفیت فولاد کشور را افزایش دهیم.

فولاد آتیه خلیج فارس اهواز

مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس

آتیه خلیج فارس به عنوان یکی از شرکت های جدید در تولید میلگرد فعالیت خود را شروع کرده است. مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس اولین شرکت تولید کننده فولادی در شهرک های صنعتی استان خوزستان می باشد که توانست برای افراد بومی این شهرستان اشتغال زایی کند. این شرکت به عنوان بهترین کارخانه فولاد جنوب غربی ایران در تولید میلگرد شناخته می شود و نام AKS بر روی میلگردهای این شرکت حک می شود این نام نماد صنعتی شرکت فولاد آتیه می باشد. عموم محصولات تولیدی میل گرد شرکت آتیه فولاد به کشورهای عربی از جمله عراق، عربستان، عمارات، عمان، سوریه، لبنان و دیگر کشورهای اروپایی و کشورهای حوزه دریای مدیترانه از جمله مصر صادر می گردد.

 

شرکت فولاد خلیج فارس اهواز

شرکت فولاد خلیج فارس اهواز به عنوان اولین شرکت تولید کننده فولاد در شهر خوزستان فعالیت دارد و به عنوان پر افتخارترین شرکت فولاد در جنوب ایران در حال فعالیت برای خدمات هر چه بیشتر به مشتریان است. تمرکز تولید مجتمع خلیج فارس فقط بر روی میلگرد بوده که در تمامی سایزها تولید می شود اما مهمترین سایزها به ترتیب 16,20,22,25,32 که روزانه به تولید انبوه میرسد. مجتمع فولاد آتیه در کیلومتر 2 بزرگراه خلیج فارس در شهرک صنعتی شماره پنج قرار دارد شهر آهن به عنوان فروشنده برتر محصولات فولاد اهواز و شریک تجاری میلگرد آتیه خلیج فارس به حساب می آید و به دلیل کیفیت بالای محصولات امکان صادرات به کشورهای حوزه دریای مدیترانه وجود دارد.


کارخانه میلگرد خلیج فارس

کارخانه میلگرد خلیج فارس به عنوان اولین کارخانه تولید میلگرد در جنوب ایران بصورت رسمی فعالیت نمود که توانست نیاز بازار جنوب ایران را تامین کند. این شرکت تامین کننده انواع میلگرد جنوب است که در مجموعه صنعتی بندر امام خمینی احداث شده که بهترین راه برای صادرات میل گرد به کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد. براساس قانون اصلاح مقررات سازمان ملی استاندارد ایران کارخانه آتیه خلیج فارس که موظف به رعایت قوانین و مقررات مربوطه به استاندارد ملی شده است، شماره 3132 به عنوان علامت استاندارد ایران برای محصول میلگردهای فولادی گرم نوردیده استفاده می شود و برای تسلیح و افزایش استقامت بتن توسط متخصصین تست های مقاومت مختلفی را از این محصولات گرفته می گیرند.

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل