مجتمع فولاد روهینا جنوب دزفول

قیمت میلگرد مجتمع فولاد روهینا جنوب دزفول
میلگرد آجدار مجتمع فولاد روهینا جنوب دزفول
نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه
rohina

میلگرد دزفول اصل را می توانید از فروشگاه شهرآهن دریافت شفارش و دریافت نمائید. میلگرد دزفول بدلیل گذراندن آزمایشات متعدد در جهت دریافت گواهی تولید و کیفیت با رعایت استانداردهای از جمله محصولات مرغوب مجتمع فولاد دزفول می باشد.

میلگرد دزفول

میلگرد دزفول از محصولات تولیدی کارخانه جنوب است که در دو نوع میلگرد ساده و میلگرد آجدار تولید می شود. میلگرد آجدار دزفول در دو نوع میلگرد آج دودکی و میلگرد آج یکنواخت تولید می شود. میلگرد دزفول در سایزهای 8 الی 40 شاخه نیز در بازار موجود می باشد.
فروش میلگرد دزفول

قیمت میلگرد دزفول را می توانید در سایت شهرآهن مشاهده نمائید. شهرآهن برای راحتی شما عزیزان فروش مستقیم میلگرد دزفول بدون واسطه با قیمت درب کارخانه را فراهم کرده است. در هر کجای کشور که هستید می توانید با سفارش خرید از شهرآهن میلگرد دزفول را در محل خود دریافت نمائید. فروش انواع میلگرد دزفول در شهرآهن امکانپذیر می باشد.

مجتمع فولاد روهینا جنوب دزفول

تاریخ تاسیس کارخانه فولاد روهینا جنوب دزفول: 1389

ظرفیت تولید کارخانه فولاد روهینا جنوب دزفول: 500000 تن میلگرد در سال

محصولات نورد کارخانه فولاد روهینا جنوب دزفول: میلگرد آجدار

مجتمع فولاد روهینا دزفول

مجتمع فولاد روهینا دزفول با مشخصات زیر یکی از بهترین تولید کننندگان محصولات فولادی است.

مشخصات محصولات کارخانه فولاد روهینا جنوب دزفول:

واحد ریبار مجتمع فولاد روهینا جنوب دزفول: یک واحد نورد ۵۰۰ هزار تنی میلگرد

واحد میدا مجتمع فولاد روهینا جنوب دزفول: واحد نورد پیوسته ۴۵۰ هزار تنی

خط تولید سه گانه مجتمع فولاد روهینا جنوب دزفول: محصولات که در فاز یک ( ریبار ) تولید شده، به طور مستقیم به کوره قورس فولاد سازی شده و شمش خروجی نیز بدون برش و کوره میانی وارد نورد می گردد.

محصولات مجتمع فولاد روهینا جنوب دزفول: میلگرد آجدار فولاد روهینا جنوب دزفول : میلگرد 8 آجدار ، میلگرد 10 آجدار ، میلگرد 12 آجدار ، میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18 آجدار ، میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 25 آجدار ، میلگرد 32 آجدار

قیمت میلگرد دزفول

قیمت میلگرد دزفول

قیمت میلگرد دزفول به عوامل مختلفی از جمله ابعاد و نوع آن بستگی دارد. قیمت میلگرد دزفول متأثر از عوامل ساده تری همچون شرایط آب و هوایی و فصول گرما و سرما نیز می باشد. قیمت میلگرد دزفول بر اساس تقاضای مصرف کنندگان نیز تحت شعاع قرار می گیرد، بنابراین در صورتیکه بتوان این حجم از تقاضا را کنترل و در طول سال متعادل کرد می توان تا حد بسیاری از نوسانات قیمت میلگرد دزفول جلوگیری کرد.

قیمت میلگرد روهینا دزفول همچون سایر محصولات فولادی تحت شعاع نوسانات ارزی بوده و نسبت به سال گذشته با افزایش قیمت رو به رو شده است. شما عزیزان می توانید قیمت روز میلگرد دزفول را در جدول زیر مشاهده نمایید.

قیمت میلگرد روهینا جنوب

قیمت میلگرد روهینا جنوب در جدول زیر براساس گرید و نوع و سایز آن نمایش داده شده است. همچنین می توانید با کلیک بر روی محصولات قیمت میلگرد روهینا جنوب در جدول زیر نمودار قیمت این محصول را در چند روز گذشته تا کنون مشاهده نمائید.

قیمت روز میلگرد دزفول

قیمت روز میلگرد دزفول را می توانید در فروشگاه شهرآهن مشاهده نمائید. بدلیل نوسانات ارزی قیمت میلگرد روز دزفول ثابت نبوده و همراه با تغییرات لحظه ای است. فروشگاه شهرآهن این امکان را فراهم کرده است تا با نمایش قیمت روز میلگرد دزفول دست افراد واسطه و سودجو را در قیمت گذاری های نجومی کوتاه کند.

قیمت میلگرد دزفول امروز

قیمت میلگرد دزفول امروز را می توانید در سایت مشاهده فرمایید. قیمت روز میلگرد دزفول در جدول زیر قابل مشاهده است. شما عزیزان می توانید قیمت میلگرد دزفول امروز را مشاهده و نسبت به روزهای گذشته آن را مقایسه کنید. قبل از اقدام برای خرید، حتما با شماره های مندرج در پائین سایت تماس بگیرید و قیمت لحظه میلگرد دزفول مطلع شوید.

میلگرد دزفول

میلگرد، میله های تقویت شده فولادی است که بیشتر در سازه های بتنی مسلح و سازه های تقویت شده ساختمانی استفاده می شود تا مقاومت کششی بتن را بالا ببرد، زیرا مقاومت بتن در برابر تنش های کششی پایین است و فقط در برابر تنش های فشاری مقاومت بالایی دارد. سطح میلگرد به دو شکل ساده و آجدار ساخته می شود که سطح میلگرد ساده صاف است اما بر روی سطح میلگرد آجدار الگوهای خاصی وجود دارد. ماده مورد استفاده برای ساخت میلگرد معمولا فولاد کربنی است که با استفاده از نورد گرم به شکل میلگرد ساخته می شود. برای تولید میلگرد با استفاده از روش نورد گرم، در ابتدا شمش های فولادی با مقطع و طول مشخص، در کوره های مخصوص نورد گرم قرار می گیرند و پس از اینکه به دمای مشخصی رسیدند، به منظور انجام فرآیند نورد، وارد خط تولید می شوند و در مرحله آخر ، به شکل کلاف بسته بندی می شوند. میلگرد دزفول در انواع و گریدهای مختلفی تولید می شود. گرید به ما می گوید که میلگرد توانایی تحمل چند هزار پوند بر اینچ مربع (ksi) را دارد. گرید 60ksi به این معنی است که میلگرد می تواند 60000 پوند بر اینچ مربع کشش را تحمل کند، قبل از اینکه تغییر شکلی در آن رخ دهد.

قیمت میلگرد دزفول

عموما خرید یک تن میلگرد دزفول به صورت عمده قیمت کم تری نسبت به اینکه همان یک تن میلگرد را به صورت شاخه ای خریداری کنیم تمام می شود. عامل دیگری که تأثیر زیادی بر قیمت میلگرد دارد، نوسانات بازار فولاد است که تعیین کننده قیمت روز میلگرد دزفول می باشد و می تواند باعث متفاوت بودن قیمت میلگرد دزفول امروز نسبت به دیروز و یا فردا شود.

میلگرد روهینا دزفول

کارخانه فولاد روهینا جنوب در کیلومتر 7 جاده دزفول قرار دارد و در سال 1389 راه اندازی شد. این مجتمع دارای دو فاز تولیدی می باشد. فاز اول این مجتمع واحد نورد تولید کننده میلگرد است که ظرفیت تولید آن، 500 هزار تن در سال است. فاز دوم این مجتمع، یک واحد ذوب و نورد پیوسته با ظرفیت 450 هزار تن در سال است. کارخانه روهینا، انواع میلگرد ساده و آجدار را در آنالیز A1 تا A4 تولید می کند. میلگرد آجدار روهینا به دو شکل آج دوکی و یکنواخت، جناقی و مرکب در اندازه های متفاوت تولید می شود. سایز این میلگرد بین 8 تا 40 است و نوع کلاف آن در سایزهای 5 تا 16 تولید می شود. قیمت میلگرد روهینا دزفول به نوع میلگرد تولید شده و سایز آن بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت روز میلگرد روهینا دزفول، می توانید به نماینگان فروش این محصول در شهر های مختلف مراجعه کنید. کارشناسان این نمایندگی ها قیمت به روز میلگرد روهینا دزفول را به شما اعلام خواهند کرد.

وزن میلگرد روهینا دزفول

اکثر خریداران میلگرد فکر می کنند که محاسبه وزن میلگرد کار سختی است و فقط به گفته های کارشناسان فروش در این زمینه بسنده می کنند، در صورتی که با استفاده از فرمول زیر می توانید به راحتی وزن میلگرد را محاسبه کنید و با اطمینان خرید کنید:
1000/7.8×3.14×طول×شعاع×شعاع= وزن میلگرد 

کارخانه میلگرد دزفول

نشانی کارخانه فولاد روهینا جنوب دزفول:

کارخانه فولاد روهینا جنوب دزفول تولید کننده میلگرد روهینا جنوب در ایران می باشد. کیلومتر ۷ جاده دزفول – شوشتر – مجتمع فولاد روهینا جنوب

شما می توانید قیمت میلگرد آجدار فولاد روهینا جنوب دزفول ، وزن میلگرد آجدار فولاد روهینا جنوب دزفول را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید.

09123137673

02166130150

 

 سوالات متداول

برای آگاهی از قیمت میلگرد دزفولچه اقدامی انجام دهم؟
از آن جایی که قیمت میلگرد دزفول به صورت لحظه ای در حال تغییر است، می توانید با کارشناسان فروش شهر آهن تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.
آیا قیمت میلگرد دزفول در سایت شهرآهن به روز است؟
بله. تمامی قیمت های ارائه شده برای محصولات کاملا به روز و آپدیت هستند.
آیا خرید میلگرد روهینا دزفول به صرفه است؟
بله. تمامی قیمت ها منصفانه می باشد.

برای آگاهی از قیمت میلگرد دزفولچه اقدامی انجام دهم؟
از آن جایی که قیمت میلگرد دزفول به صورت لحظه ای در حال تغییر است، می توانید با کارشناسان فروش شهر آهن تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.
آیا قیمت میلگرد دزفول در سایت شهرآهن به روز است؟
بله. تمامی قیمت های ارائه شده برای محصولات کاملا به روز و آپدیت هستند.
آیا خرید میلگرد روهینا دزفول به صرفه است؟
بله. تمامی قیمت ها منصفانه می باشد.
0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق