شرکت فولاد معراج کردکوی

میلگرد آجدار شرکت فولاد معراج کردکوی
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه
foolad-meraj-kordkooy_1167762182

تاریخ تاسیس کارخانه فولاد معراج کردکوی : 1387

ظرفیت تولید کارخانه فولاد معراج کردکوی : تولید 300 هزار تن محصولات فولادی

محصولات نورد کارخانه فولاد معراج کردکوی : میلگرد آجدار

مشخصات محصولات کارخانه فولاد معراج کردکوی :

1 : میلگرد آجدار فولاد معراج کردکوی : میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18 آجدار

نشانی کارخانه فولاد معراج کردکوی :

شرکت فولاد معراج کردکوی تولید کننده انواع میلگرد کردکوی در ایران می باشد.

 قیمت روز میلگرد معراج کردکوی

آغاز فعالیت شرکت معراج سال 1387 می باشد و در سال 1388 به طور رسمی افتتاح شد و فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در شهرستان بندر گز در استان گلستان در حال انجام فعالیت می باشد. زمینه فعالیت این شرکت آهن و فولاد، ساخت فلزات، انواع میله و میلگرد آهنی و فولادی و… می باشد. این کارخانه توانسته با ایجاد اشتغال برای 105 نفر مردم بومی این منطقه، 300 هزار تن محصول فولادی تولید کند. قیمت روز میلگرد معراج کردکوی در سایت شهرآهن قابل مشاهده می باشد و همواره با حضور در سایت می توانید از بروز ترین قیمت ها آگاهی پیدا کنید.

 قیمت روز میلگرد معراج کردکوی

فولاد معراج کردکوی

فولاد معراج کردکوی به صورت سالانه قادر به تولید 300 هزار تن محصولات فولادی می باشد. تولید کننده انواع میلگردهای فولادی به صورت ساده، آجدار شاخه ای، تولید میلگردهای کلاف، تکمیل و توسعه خطوط با هدف افزایش ظرفیت تولیدی کارخانه از جمله اهداف این کارخانه می باشد. از اقداماتی که برای نیل به این هدف صورت گرفته است می توان به تجهیز خطوط تولیدی، برگزاری کارگاه های آموزشی، بهره گیری از دانش روز و ارتقاء سطح علمی مجموعه اشاره کرد. قابل ذکر است شرکت معراج کردکوی توانسته است تا حدود زیادی نیاز شمال کشور را رفع کرده است.

کارخانه فولاد معراج

کارخانه فولاد معراج با سرمایه گذاری اولیه بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان تحت عنوان شرکت فولاد معراج کردکوی در غرب استان گلستان تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت. نصب و راه اندازی همه تجهیزات مجموعه بوسیله نیرو های فنی انجام شده است. برای مشاهده محصولات کارخانه فولاد معراج می توانید به سایت شهرآهن مراجعه کنید و محصول مورد نیاز خود را تهیه کنید. اگر برای خرید محصول خود دچار تردید هستید کارشناسان فروش ما راهنمای شما خواهند بود.

قیمت میلگرد معراج گلستان

شما می توانید قیمت میلگرد معراج گلستان، وزن میلگرد آجدار فولاد معراج کردکوی را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

09123137673

02166130150

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل