قیمت میلگرد فولاد و نورد هشترود
میلگرد آجدار فولاد و نورد هشترود
نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه
foolad-va-navarde-hashtrood

فولاد و نورد هشترود

تاریخ تاسیس کارخانه فولاد و نورد هشترود :

ظرفیت تولید کارخانه فولاد و نورد هشترود :

محصولات نورد کارخانه فولاد و نورد هشترود : میلگرد آجدار

مشخصات محصولات کارخانه فولاد و نورد هشترود :

1 : میلگرد آجدار فولاد و نورد هشترود : میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18 آجدار ، میلگرد 20 آجدار

قیمت میلگرد هشترود

هم اکنون برای مشاهده قیمت میلگرد هشترود می توانید از بخش قیمت میلگرد وارد شوید و قیمت های روز کارخانه تولید میلگرد را مشاهده کنید در بین این قیمت ها به میلگرد هشترود نیز اشاره شده است. چنانچه خواهان خرید میلگرد هشترود هستید می توانید با کارشناسان شهر آهن در تماس باشید و ابتدا از قیمت های لحظه ای میلگرد با خبر شوید و سپس اقدام به خرید کنید کارشناسان ما شما را در روند خرید نهایی میلگرد هشترود همراهی میکنند. همچنین اگر دسترسی به سایت ندارید می توانید از طریق شبکه های اجتماعی جدیدترین قیمت های میلگرد را مشاهده کنید.

میلگرد هشترود

میلگرد هشترود در مجتمع فولاد سازان دقیقی تولید می شود. ظرفیت تولید میلگرد این مجتمع سالانه 250 هزارتن می باشد. در این واحد تولیدی انواع میلگرد آجدار در گریدهای A2, A3, A4 و در سایزهای 8 الی 32 تولید می شود. علامت مشخصه ای که بر روی میلگردها حک شده است FSDCT می باشد که مشخصه مجتمع فولاد هشترود تبریز است. با توجه به ظرفیت تولید این کارخانه به تازگی عنوان برترین صادر کننده میلگرد در ایران با مشارکت صد در صدی برادران دقیقی را از آن خود کرده است. میلگرد هشترود در شمال غرب ایران تولید می شود و این کارخانه توانسته قسمتی از نیاز بازار داخلی را تامین کند.

میلگرد هشترود


کارخانه میلگرد هشترود

کارخانه میلگرد هشترود به عنوان صادر کننده برتر شروع به تولید انواع میلگرد در سایزهای مختلف نمود. تولید این کارخانه قرار است به ظرفیت روزانه 700 هزار تن برسد. میلگرد فولاد هشترود در دو گرید A2 و A3 از سایز ۸ الی ۲۰ مطابق با استانداردهای روز ملی و بین المللی تولید می شوند. میلگردهایی که در گرید A2 تولید می شود اغلب در صنایع ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار میگیرد توجه داشته باشید که عملیات جوشکاری روی گرید A2 نباید انجام شود زیرا باعث تغییراتی در مقاوت آن می شود.

کارخانه میلگرد هشترود


کارخانه فولاد هشترود

کارخانه فولاد هشترود با سرمایه ای بالغ بر 40 میلیارد تومان توانست خط تولیدی این کارخانه را راه اندازی کند. محصولاتی که در مجتمع فولاد هشترود تولید می شود عبارتند از انواع میلگرد، مقاطع فولادی، تیر آهن و نبشی. با توجه به ظرفیت های عمرانی و ساختمانی شهر تبریز کارخانه میلگرد هشترود پس از تاسیس ابتدا نیاز بازار تبریز را فراهم نمود و پس از آن با افزایش تولید میلگرد محصولات این شرکت از طریق خطوط حمل و نقل کالا به نقاط مختلف ایران ارسال شدند.

نشانی کارخانه فولاد و نورد هشترود :

کارخانه فولاد هشترود تولید کننده انواع میلگرد هشترود در ایران می باشد.

شما می توانید قیمت میلگرد آجدار فولاد و نورد هشترود ، وزن میلگرد آجدار فولاد و نورد هشترود را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

09123137673

02166130150

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق