قیمت میلگرد فولاد راد همدان
میلگرد آجدار فولاد راد همدان
نتایج 1 تا 9 از کل 9 نتیجه
foolad-rad-hamedan_223976173

فولاد راد همدان

تاریخ تاسیس کارخانه فولاد راد همدان :

ظرفیت تولید کارخانه فولاد راد همدان :

محصولات نورد کارخانه فولاد راد همدان : میلگرد آجدار

مشخصات محصولات کارخانه فولاد راد همدان :

1 : میلگرد آجدار فولاد راد همدان : میلگرد 12 آجدار ، میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18 آجدار ، میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 22 آجدار ، میلگرد 25 آجدار ، میلگرد 28 آجدار ، میلگرد 32 آجدار

میلگرد همدان

میلگرد، میله های تقویت شده فولادی است که بیشتر در صنعت راه و ساختمان سازی برای تقویت و جبران مقاومت کششی پایین بتن مورد استفاده قرار می‎گیرد. میلگرد به دو شکل ساده و آجدار تولید می شود که میلگرد ساده دارای سطح صاف است ولی سطح میلگرد آجدار دارای الگوهای خاصی می باشد. مرسوم ترین ماده مورد استفاده برای تولید میلگرد فولاد کربنی است که با استفاده از عملیات نورد گرم به شکل میلگرد ساخته می شود. برای ساخت میلگرد با نورد گرم، ابتدا شمش های فولادی، وارد کوره های مخصوص نورد گرم می شوند و پس از رسیدن به دمای مشخص، وارد خط تولید می شوند و بدین ترتیب میلگرد تولید می شود. میلگرد راد همدان در انواع و گریدهای مختلفی تولید می شود که گرید هر میلگرد با توجه به خواص مکانیکی فولاد استفاده شده تعیین می شود و نشان دهنده میزان کششی است که قبل از ایجاد تغییر شکل در میلگرد، می تواند تحمل کند. قیمت میلگرد همدان با در نظر گرفتن گرید آن و عوامل دیگری مانند وزن میلگرد همدان تعیین می شود.

قیمت میلگرد همدان

شرکت فولاد راد همدان در سال 1396 به بهره برداری رسید تا میلگرد مورد نیاز شهر همدان و شهرهای اطراف آنرا تامین کند. ظرفیت تولیدی سالیانه این شرکت 500 هزار تن می باشد که توانسته نقش خوبی در اشتغال زایی داشته باشد. بیشترین محصول تولیدی این کارخانه میلگرد آجدار است که در اندازه های 8 تا 32 و با کیفیت A3 و A4 تولید می شود. تولید میلگرد راد همدان کاملا بر طبق استاندارد انجام میگیرد و از تجهیزات بسیار پیشرفته و بروز در تولید استفاده می کند. به همین دلیل محصولات آن دارای کیفیت بالایی هستند. علامت اختصاری محصولات این کارخانه RAD است که بر روی محصولات آن حک شده است. برای اطلاع از قیمت روز میلگرد همدان می توانید به عوامل فروش این محصول در سراسر کشور مراجعه فرمایید و یا از اطلاعات تماس درج شده در سایت استفاده نمایید.

وزن میلگرد راد همدان

دانستن وزن درست میلگرد در هنگام خرید ضروری می باشد، زیرا یکی از عوامل تعیین کننده قیمت میلگرد، وزن آن می باشد. بر خلاف تصور اغلب خریداران میلگرد، محاسبه وزن میلگرد همدان و یا هر نوع میلگرد دیگری کار آسانی است و هر فرد خریدار می تواند به سادگی و با استفاده از فرمول زیر به راحتی وزن میلگرد را محاسبه کند و با اطمینان خاطر بیشتری خرید کند:
1000/7.8×3.14×طول×شعاع×شعاع= وزن میلگرد
همچنین می توان از جدول وزن میلگرد راد همدان که در دنیای اینترنت وجود دارد، وزن را برای هر گرید مشاهده کرد.

قیمت میلگرد همدان

قیمت روز میلگرد راد همدان

قیمت میلگرد همدان به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل ابعاد (قطر و طول) میلگرد است که مستقیما بر وزن میلگرد تأثیر می گذارند و تعیین کننده قیمت هستند. البته به دلیل اینکه ابعاد یک میلگرد ساخته شده مقادیر ثابتی هستند، اثر متغیری بر روی قیمت ندارد. عامل مهمی که باعث متغیر بودن قیمت می شود و موجب می شود که قیمت میلگرد راد همدان امروز حتی با قیمت فردا یا دیروز تفاوت داشته باشد، نوسانات بازار فولاد است و به دلیل اینکه فولاد ماده ی اولیه میلگرد است، باعث می شود قیمت میلگرد نیز به صورت پیوسته تغییر کند. پس اگر قصد خرید میلگرد همدان را داشته باشید، می توانید برای آگاهی از قیمت میلگرد همدان امروز، از طریق سایت های اینترنتی، قیمت انلاین میلگرد همدان را مشاهده کنید.

سوالات متداول

برای آگاهی از قیمت میلگرد همدان چه اقدامی انجام دهم؟
از آن جایی که قیمت میلگرد همدان به صورت لحظه ای در حال تغییر است، می توانید با کارشناسان فروش شهر آهن تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.
آیا قیمت میلگرد همدان در سایت شهرآهن به روز است؟
بله. تمامی قیمت های ارائه شده برای محصولات کاملا به روز و آپدیت هستند.
آیا خرید میلگرد راد همدان به صرفه است؟
بله. تمامی قیمت ها منصفانه می باشد.

نشانی کارخانه فولاد راد همدان :

شرکت فولاد راد همدان تولید کننده انواع میلگرد راد همدان در ایران می باشد.

شما می توانید قیمت میلگرد آجدار فولاد راد همدان ، وزن میلگرد آجدار فولاد راد همدان را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

09123137673

02166130150

برای آگاهی از قیمت میلگرد همدان چه اقدامی انجام دهم؟
از آن جایی که قیمت میلگرد همدان به صورت لحظه ای در حال تغییر است، می توانید با کارشناسان فروش شهر آهن تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.
آیا قیمت میلگرد همدان در سایت شهرآهن به روز است؟
بله. تمامی قیمت های ارائه شده برای محصولات کاملا به روز و آپدیت هستند.
آیا خرید میلگرد راد همدان به صرفه است؟
بله. تمامی قیمت ها منصفانه می باشد.
0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق