قیمت میلگرد فولاد راستین آستارا
میلگرد آجدار فولاد راستین آستارا
نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه
foolad-rastin-astara

فولاد راستین آستارا در تاریخ 1385 در آستارا تاسیس شد. فولاد راستین آستارا با ظرفیت تولید120 هزار تن فولاد در حال تولید است. میلگرد آجدار از معروف ترین محصولات فولاد راستین آستارا است.

محصولات فولاد راستین آستارا ه شرح پایین است:

1 : میلگرد آجدار فولاد راستین آستارا : میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18آجدار ، میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 22 آجدار

فولاد راستین آستارا تولید کننده انواع میلگرد در ایران می باشد. میلگرد استارا در ۳ سایز تولید میشود ۱۴_۱۶_۱۸ که با شمش ۱۰۰×۱۰۰ 5sp تولید و از کیفیت خوبی هم برخوردار است. درحال حاضر شهرهای شمال خواهان تولیدی این کارخانه هستند.

شما می توانید قیمت میلگرد آجدار فولاد راستین آستارا و وزن میلگرد آجدار فولاد راستین آستارا را در سایت شهرآهن جستجو نمایید و یا نسبت به سفارش محصولات مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

قیمت میلگرد آستارا

قیمت میلگرد آستارا به صورت پیوسته در سایت شهرآهن در حال به روز رسانی است. میلگرد سیرجان از جمله لوله های توپر تقویت شده فلزی است که کاربرد اصلی آن در سازه های سنگین بتنی و تقویت شده بلند ساختمانی است. زیرا این نوع آهن آلات برای تقویت و در جهت کمک به بتن هایی که فشار زیادی را تحمل می کنند استفاده می شوند. بتن با وجود تحمل بالای فشار و نیرو، توان کششی پایینی دارد و میلگرد خاصیت کششی را به آن اضافه می نماید.
آج دار نمودن میلگردها باعث می شود که سطح تماس و امکان چسبندگی بتن و میلگرد افزایش یابد. میلگرده های کربنی از معمول ترین انواع میلگردهای تولید شده در ایران است که با نورد گرم ایجاد می شوند.

09123137673

02166130150