سیما جهان فولاد (فولاد کرمانشاه)

قیمت میلگرد سیما جهان فولاد (فولاد کرمانشاه)
میلگرد آجدار سیما جهان فولاد (فولاد کرمانشاه)
نتایج 1 تا 6 از کل 6 نتیجه
jahan-foolad-gharb_1621523904

سیما جهان فولاد یکی از قطب های صنعتی کشور، نزدیک به نیم قرن است در حال فعالیت می باشد. این کارخانه تولیدی بر تولید مدل های مختلف میلگرد مانند میلگرد ساده و آجدر تمرکز داشته  و توانسته در هر سال حدود صد و پنجاه هزار تن میلگرد را تولید نماید. شرکت فولاد کرماانشاه در نظر دارد بر تنوع محصولات خود افزوده و هر روز محصولات جدید میلگرد آجدار را تولید کند. تیرآهن های تولیدی شرکت سیما جهان فولاد در حوزه تیرآهن و میلگرد است. میلگردهای این شرکت در اندازه هایی  با قطر12 تا 32 میل تولید گردیده و تیرآهن ها در سایز 14 الی 22 است.

قیمت میلگرد کرمانشاه

قیمت میلگرد کرمانشاه را علاوه بر سایت این کارخانه می توانید در صفحه محصولات میلگرد سایت شهرآهن مشاهده نمایید. این کارخانه توانسته از خروج ارز جلوگیری کرده و حتی امروز کشور وارد مرحله ای شده است که ما صادرات میلگرد به سراسر آسیا داریم. برای کسب اطلاع در این باره به صفحه صادرات این نوع فلز در بالای سایت شهرآهن می توانید مراجعه نمایید. 

میلگرد کرمانشاه

میلگرد کرمانشاه یکی از پشگامان تولید تیرآهن بوده است و در این خصوص دریافت کننده عنوان برتر کشوری شده است. کارخانه فولاد کرمانشاه یک کارخانه خصوصی است که با تکیه بر نیروی داخلی توانسته است ظرفیت تولید خود را 300 هزار تن در سال افزایش داده و در زمینه بورس نیز فعالیت های قابل توجهی داشته باشد. از دیگر محصولات فولاد کرمانشاه می توان به تولید آهن اسفنجی و ساخت ماشین آلات صنعتی اشاره نمود.

قیمت روز میلگرد کرمانشاه

قیمت روز میلگرد کرمانشاه در زمان نوسان قیمت میلگرد بسیار مورد توجه بوده است. به ویژه که محصولات تیرآهن این کارخانه جز بهترین های تولید داخل به حساب می آید.بازار آهن و میلگرد روز به روز با اهمیت تر می گردد. با توجه به افزایش گرایش به زندگی شهری و از طرفی دیگر افزایش جمعیت و نیاز به ساخت سازه های بیشتر، نیاز به آهن آلات به ویژه میلگرد رو به افزایش است. شرکت فولاد کرمانشاه یکی از کارخانه هایی است که در جهت افزایش تولیدات میلگرد و کاهش نیاز به واردات میلگرد در غرب کشور ایجاد گردید.

قیمت روز میلگرد در بازار کرمانشاه

قیمت روز میلگرد در بازار کرمانشاه را به صورت لحظه ای در سایت شهرآهن مشاهده کنید. شما مشتریان عزیز می توانید پس از انتخاب و مشاهده  قیمت میلگرد جهان فولاد کرمانشاه آن از طریق شماره تلفن های موجود در سایت شهراهن ، اقدام به برقراری ارتباط با ما نموده و در صورت تمایل جهت خرید میلگرد کرمانشاه اقدام نمایید. شرکت سیما جهان فولاد در استان کرمانشاه قرار دارد و  بر تامین فولاد مورد نیاز بازار غرب کشور اهتمام می ورزد. 

قیمت میلگرد جهان فولاد

قیمت میلگرد جهان فولاد با توجه به استانداردهای بالای این کارخانه و آزمایگاه های کنترل کیفی آن معقول به نظر می آید و می تواند با تولیدات کشورهای دیگر مقایسه شود. در سایت شهرآهن محصولات میلگرد کارخانه جهان فولاد وجود دراد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت شهراهن تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه
نام و نام خانوادگی
ایمیل