کلاف ساده شرکت نورد فولاد کاران افق
میلگرد حرارتی شرکت نورد فولاد کاران افق
محصول قيمت
میلگرد حرارتی 6.5 نورد فولاد کاران افق ابهر (A1) بروزرسانی: 1400/07/04 تماس بگیرید
نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه
foolad_karan_ofogh

شرکت نورد فولاد کاران افق

احداث شرکت نورد فولاد کاران افق در سال ۱۳۹۰ و با هدف تولید کلیه مفتول‌های فولادی معمولی و پرکربن تاسیس شد. طرح تولید این دسته از مفتول‌ها از آن جهت حائز اهمیت بود که اعمال تحریم‌ها بر کشور باعث کاهش واردات این محصول به داخل کشور شد و گروه نورد فولاد کاران افق اقدام به تولید انواع مفتول‌های آلیاژی برای استفاده در صنایع مختلف نمود و به میزان قابل توجهی از نیاز بازار داخلی را از واردات این محصول کاهش داد.
شرکت فولاد نوردکاران افق ابهر در کمتر از ۵ سال انواع مفتول های آلیاژی براساس استانداردهای بین المللی و با کیفیت بالا تولید کرد. تولید انواع مفتولهای آلیاژی مورد نیاز صنایع گوناگون از جمله جوش, ساختمان , پیچ و مهره, فنرسازی در حالی در این شرکت انجام می‌پذیرد که تا پیش از این بخش اعظم نیاز بازار از طریق واردات و خروج ارز از کشور انجام می‌پذیرفت.

استاندارد محصولات نورد فولاد کاران افق

کلاف کششی و کلاف ساده مطابق با استاندرادهای زیر تولید می‌شود:
استاندارد ملی 6030
استاندارد ملی 3132
استاندارد های بین المللی آلمان DIN RST37_2
استاندارد بین المللی روسیه GOST 3SP

آدرس کارخانه نورد فولاد کاران افق

زنجان - شهرستان ابهر - بخش مرکزی - دهستان حومه - آبادی شهرک صنعتی افق-شهرک صنعتی افق-خیابان اصلی-پلاک 2-طبقه همکف

قیمت کلاف ساده نورد فولاد کاران افق

شرکت نورد فولادکاران افق ابهر اقدام به تولید انواع سیم مفتولی برای استفاده در صنایع مختلف نموده و تا حد زیادی نیاز بازار کشور را از واردات این محصولات کاهش داده است. به علت نوسانات در بازار آهن در صورت اقدام به خرید، گرفتن تأیید قیمت روز کلاف ساده و صنعتی فولاد نورد کاران افق ابهر الزامی است. مراکز متعددی مانند فروشگاه شهرآهن عرضه کننده‌ی محصولات فولادی اعم از کلاف ساده و صنعتی فولاد نورد کاران افق ابهر است. این مجموعه باتوجه به نوسانات قیمت مقاطع فولادی در هر لحظه قیمت تمامی محصولات فولادی را بروز کرده و در اختیار خریداران قرار میدهد. برای تهیه محصولات شرکت نورد فولاد کاران افق با کیفیت بالا و مناسبترین قیمت میتوانید به سایت شهرآهن مراجعه نمایید.

محصولات تولیدی نورد فولاد کاران افق

این شرکت انواع مفتول های آلیاژی صنعت جوش از قبیل مفتول های مورد استفاده در تولید الکترود روکش دار، مفتول های مخصوص جوشکاری با گاز محافظ و مفتول های مورد استفاده در جوش زیرپودری را با کیفیت و استانداردهای ملی تولید و به بازار عرضه می‌کند. از مفتول‌های تولید نورد فولاد کاران افق میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مفتول SG3 این محصولات در گروه آلیاژهای مخصوص جوشکاری با گاز محافظ قرار می گیرد.
مفتول S2MO این محصول جهت تولید سیم جوش های مخصوص فرآیند زیرپودری مورد استفاده قرار می گیرد.
مفتول SWRY11: این محصول در گروه مفتول های کم کربن قرار داشته و به وسیله فرآیند نورد گرم از بیلت اولیه به مفتول نهایی با قطر ۵٫۵ میلی متر تولید می شود.
مفتول SG2: این محصول در گروه فولادهای کم کربن قرار داشته و در آنالیز شیمیایی با سایر محصولات متفاوت است.
مفتول های SAE1006 و SAE1008: این محصول نیز در گروه فولادهای کم کربن قرار داشته و از لحاظ فرآیند نورد گرم و آنالیز شیمیایی با محصولات قبلی متفاوت است.
مفتول S2: این مفتول ها در فرآیند جوش زیرپودری مورد استفاده بوده و در دسته مفتول های کم کربن قرار دارند.
مفتول های RST37 و RST34: این دسته از مفتول ها نیز در گروه فولادهای کم کربن قرار دارند که با استفاده از نورد گرم تولید می شوند.

0+ مشتری وفادار و راضی
0+ گردش ماهیانه محصول
0+ مشاوره تخصصی خرید
0+ مرسوله ارسالی موفق