ذوب و نورد ملایر

کلاف ساده ذوب و نورد ملایر
محصول قيمت

کلاف ساده صنعتی 6.5 ذوب و فولاد ملایر (1006)

بروزرسانی: دوشنبه, 30 آبان 1401

کارخانه

6.5

کیلوگرم

1006

تماس بگیرید

کلاف ساده ساختمانی 6.5 ذوب و نورد ملایر (A1)

بروزرسانی: یکشنبه, 27 فروردين 1402

کارخانه

6.5

کیلوگرم

A1

16,350 تومان
تغییر قیمت: ثابت
میلگرد حرارتی ذوب و نورد ملایر
محصول قيمت

میلگرد حرارتی 6.5 ذوب و نورد ملایر (A1)

بروزرسانی: 1 روز قبل

کارخانه

6.5

کیلوگرم

A1

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه
zob-va-navarde-malayer_957228086

شرکت ذوب و نورد ملایر

مجموعه شرکت ذوب آهن آلیاژی ملایر که در ۲۵ کیلومتری محور ملایر به بروجرد واقع شده در ۲۳ ‏خرداد ماه ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرد. ‏این مجموعه در عرصه صنعت فولاد کشور با نام نورد زاگرس شناخته می ‌شود. شرکت ذوب آهن آلیاژی ملایر سالانه قادر به تولید ۹۰ هزار تن شمش فولاد و ۲۰۰ هزار تن میلگرد است. این واحد صنعتی که از سال ۸۳ فعالیت خود را آغاز کرد، در سال‌های ۸۷ و ۸۸ به علت نوسانات قیمت در بازار آهن به حالت نیمه تعطیل درآمد و پس ‌از آن به علت مشکلاتی همچون نقدینگی، نبود سرمایه در گردش، پرداخت نکردن یارانه به بخش صنعت و مسائل مدیریتی مدتی تعطیل شد.
پس از تلاش های فراوان مالک و موسس شرکت ذوب آهن ملایر در نهایت 25 تیر 97 خط ذوب شرکت ذوب‌آهن آلیاژی ملایر به طور آزمایشی راه‌اندازی شد و برای هر کدام از واحدهای این شرکت مبلغ پنج میلیارد تومان سرمایه درگردش اختصاص یافت و بدین ترتیب در سال ۱۳۹۶ فعالیت خط نورد این شرکت آغاز شد.

استانداردهای محصولات شرکت ذوب و نورد ملایر

استاندارد ملی 6030
استاندارد بین المللی روسیه GOST 3SP

آدرس کارخانه ذوب و نورد ملایر

ملایر- کیلومتر25 جاده بروجرد - مجتمع نورد زاگرس ملایر

قیمت میلگرد ملایر

قیمت میلگرد ذوب و نورد ملایر بسته به سایز و وزن این محصول متفاوت است. میلگرد علاوه بر حالت کلاف به صورت شاخه نیز موجود است که شاخه های آن 12 متری است. به علت نوسانات قیمت مقاطع فولادی قیمت انواع میلگرد ذوب و نورد ملایر اعم از قیمت میلگرد حرارتی ملایر و تولید سایر کارخانجات مختلف متغیر است. در همین راستا مجموعه شهرآهن در تلاش است به طور روزانه قیمت انواع محصولات شرکت ذوب و نورد ملایر را به صورت آنلاین در سایت و شبکه های مجازی این مجموعه به اطلاع خریداران و مشتریان گرامی برساند. فروشگاه آنلاین شهرآهن محصولات مرغوب و باکیفیت بالای تولید کارخانه های داخلی وخارجی را ارائه میدهد.

محصولات تولیدی شرکت ذوب و نورد ملایر

میلگرد حرارتی 6.5 ذوب و نورد ملایر A1 از محصولات تولیدی شرکت ذوب و نورد ملایر است. میلگرد یا آرماتور شاخه برای افزایش مقاومت بتن به کار میرود و میلگرد کلاف در ساخت تیرچه و خرپا مورد استفاده قرار میگیرد. دیگر کاربردهای کلاف، ساخت سیم بکسل، سیم خادار، زنجیر فلزی، میخ، پیچ، پرچ، سیم، الکترود جوشکاری، توری حصاری، فنس، فنر، انواع مفتول صنعتی و غیره استفاده می شود. کارخانه های کمی نسبت به میلگرد شاخه، کلاف تولید می‌کنند. و از محصولات تولیدی شرکت ذوب و نورد ملایر عبارتند از:
میلگرد حرارتی 6.5 ذوب و نورد ملایر A1
کلاف ساده ساختمانی 6.5 ذوب و نورد ملایر (A1)